Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - fuksije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


fuksije

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: fuksije
    Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 20:36
 Ima li tko fuksije da mi udjeli kakvo sjeme?LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:03
Eto nje sad.Kak da za Božić imam fuksije?Kad sam te u jesen pitala šta hoćeš, ti šutiš,sad ih nema. Pošaljem ti par pelceraWink
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:12
 Pa ja sam pokušala pelcati jesenas, ali eto, nisu se uhvatile...što da te tražim onda kad sam onda imala pelcere...
shasha, hvala....
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2007 u 21:18
De mi samo na PP adresu,ne znam jel mi koverta ostala ili nije
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 09:16
sjetite se i mene kada budete dijelile fuksije
pliiiiiz
 
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 10:13
...a ja sam se pribiljezila jos u 10. mj, pa me nemojte zabojaviti smile75
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 10:28
Ovako...Maso ja ti pošaljem pelcere no kako smo mi u kontinentalnom dijelu kod nas je taj dio posla(pelcanje) gotov.Što se tiče balkonskog cvijeća.Stoga je vjerojatnost da ti se prime jako mala.Mislim da su ove"morske" članice u prednosti što se toga tiče jer je kod njih još toplo i cvijeće im je još vani(a vjerojatno će ostati i cijele zime).
To je moje laičko mišljenje,naravno,sad bi dobro bilo da se netko stručni javi i,na tvoju sreću,opovrgne moje mišljenjeWink..ili ćeš probati!?
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 10:44
...Shasha, kao prvo hvala puno, nema problema za pelcere ja sam se onako javila da me imate u vidu Big%20smile, a ja ih i ne bih sada sadila nego na proljece...samo ti salji curama na jug to ce bolje uspjeti kod njih u ovo vrijeme...a mi se cujemo na proljece za pelcere...jedino te molim da mi kazes jel imas visece ili grmolike fuksije i kakve su boje...ja sam poludila za njima i definitvino ce mi one krasiti prednji dio kuce tj. balkon Thumbs%20Up...a jos da napomenem da mi je svejedno koja je vrsta ali cisto znatizelja koje su kod tebe i koja je boja...
....ma razumijes me znam, znas kad pocetnik navali da sredjuje svoje dvoriste i kucu pa bi sveeega i to odmahLOL....ali uspijem se kontrolirati ipak pomalo!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 11:02
Kako ja nemam di držati toliko biljaka preko zime,meni su fuksije,na žalost,jednogodišnje  biljke. Sad sam jednu staru ostavila u tegli,tako da od te šaljem curama.Naći ću di je slika te pa da je vidiš.U proljeće(ako preživi) ću je porezati i valjda će to poslužiti za pelcereWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 11:08
ispod lastavičjeg gnijezda je,ne mogu naći sliku di je sama,no vidi se
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 12:27
....da, vidim ju, predivna je Thumbs%20Up...cuj, ako bude, bude vec cu se snaci nekako jos mi je netko nudio ali pojma vise nemam tko moram proceprkati po forumu...uostalom moze se koja i kupiti ako nadjem po ovim centrima na proljeceWink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 13:49
Na prolječe je šišanje i zna se pelcanje, a taj netko tko je nudio sam ja , naravno ako prežive (a moraju jer ću ih....) i zato Maso ne sekiraj i ne moraš tražiti po forumu jer to sam bila ja.....
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:39
Da li je sjeme u onim bobicama koje nastanu nakon cvijeta? Kad ih mogu ubrati?
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:45
...eee da Teak je to bila Big%20smile...pa da , hvala ti jos jednom! 
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 14:50


Evo moje na zimovanju, jedna je kombinacija crvene i duple bijele "suknjice", a druga je crvena i jednostruka ljubičasta "suknjica". Sad ne znam točno na kojoj su bobice, ali  mogu poslati ono što imam.
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 15:00
...krasne susmile93
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 17:23
mima
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 00:36
stvarno su  vam  lijepe....smile79
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 04:57
Bok ljudi,
ja sam nova na forumu,nešto radim po doma i surfam a nakon što sam počela čitati ovo nema spavanja!Moj muž obožava zvončiće iliti kampanele kako kod nas u Primorju to zovu tj. fuksije.Međutim ja imam problem sa njima.Kupim nove sadnice,one lijepo uspijevaju jedno vrijeme i onda odjednom samo preko noći kao da ih netko pofuri,ujutro im listovi više nisu jedri,svježi,počinju se sušiti i otpadnu.No, boljka ostaje i na preostalim grančicama opet prolista i tada gotovo više ne cvate.Jednom mi je tako i prezimila i potjerala drugu godinu ali iopet se ponovilo isto.Zna li netko šta se to zbiva.Inače kod mene u jednoj vrtlariji ima ih puno vrsta i stvarno su divne.Imam velike terase,mjesta oko kuće i stvarno sam htjela jedan dio urediti samo za njih ali evo nešto ne valja ali što?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2008 u 10:38
Mikica dobro nam došlaHug
Što se fuksija tiče ja problema nemam nekih sa njima,ako ih držim u hladu,zaljevam(ne previše,dok se zemlja osuši onda zalijem)i jednom tjedno,ako jako cvatu i 2puta tjedno,prihranim.
Ne znam šta je tvojima,ako nije uzrok nešto od navedenog(sunce,previše vode ili premalo i prihrana)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.