Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji skromni počeci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji skromni počeci

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2012 u 13:22
dobro dosla ,krasni radovi samo nastavismile169
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 08:48

Magaly jesi li bila u Perlici, odnosno jesi li nabavila "muzičku" salvetu? Očekujem novih radova.

Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 12:03
nisam stigla do Perlice jer stanujem na drugom kraju grada..ma ne gori mi nigdje..:))
evo novih radova:






















Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 12:04
ovo zadnje je bio pokušaj sa tamnom podlogom

a ovo dvoje shabby chic
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 19:32
Odlično. Ja osobno nikako da se ohrabrim i krenem za tamnom podlogom. Clap
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 19:42
ovu teglicu s patinom sam radila na tečaju decoupage shabby -ija..:))))..a ovu bijelo zelenu s leptirićima doma..
nikako da lak kupim...jer radim sa zamjenskim materijalom pa treba sve lakirati.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 21:01
Prekrasni radovi.Tegla s leptirima mi je posebno lijepa.
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2012 u 21:13
hvala
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 10:29
Clap   Clap   Clap

posebno mi se sviđa teglica
s jesenjim listom...

onaj reljefni dio na njoj je tvoja izvedba
ili je to već bilo na tegli? Embarrassed
ne razaznajem na fotki što bi bilo,
ali je jaaaaako efektno i zanimljivo...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 12:31
bilo je već na tegli,

ma ja sam totalni početnik, vi ste profesionalci za mene
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 12:50
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 13:36
jako lijepo
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:36
curke ja sam pukla...još sam napravila srčeko,sliku na staklu, tanjur od prozirnog stakla i jednu posudicu, slike stavim sutra
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 14:00
Najjeftinije ti je kupiti akrilni lak za parkete.Pazi na cijenu.Velike su razlike.
Moj favorit je pitar na leptire.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 16:14

Hej Magaly, mi smo praktički susjede - ja ljetujem u Maslenici. Možda ovog ljeta organiziramo kakvu radionicu. smile78

Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 18:14
Originalno poslano od člana magaly magaly napisao:

curke ja sam pukla...još sam napravila srčeko,sliku na staklu, tanjur od prozirnog stakla i jednu posudicu, slike stavim sutra


a di su srčeko, slika na staklu i posudica?   Smile   Wink

to sutra ti je
odavno prošlo...  LOL

Heart


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 21:24
znam, sutra ujutro obečajem
Na vrh
magaly View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magaly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 07:59
evo radova..







Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 22:16
Magaly, radovi su ti doista lijepi i uredni, samo naprijed i razveseli nas novim radovima. smile78
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 11:54
Jajca mi se baš sviđaju, a i ovaj tanjur sa kuharom je baš super.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.