Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bunar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bunar

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 22:37
1.400 kn do 20 m, svaki m naknadno 40 kn, fi 5 cm
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:13
kolik otraže po metru bušenja. i naravno koliki promjer cijevi??
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:07
Admine,
neće se kopati, već bušit. U Osijeku, u DG. Moj vrt nije toliko veliki, za pravi bunar, već ono buši buši dok ne dođeš do žile.
Za 10 dana doći će bušit, a sutra će kopati za šaht. Malo sam se raspitala, i dosta njih mi je preporučilo hidropak Pedrollo. Prvi izračun je da će me to doći oko 10.000.- kn (bušenje, šaht, hidropak, neka pipa, vodoinstalater...) Nadam se da neće više.  Samo da već jednom imam vodu u dvorištu.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 12:25
gdje se kopa, koja lokacija???
i koliki je promjer bunara??
 
i ja nešto planiram pa me zanima :o))
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 21:43
Dragi moji,
nekoliko sam puta prešla teme, i nisam ništa našla vezano za bunare.
Kako ću za dva tjedna bušiti, zanima me kakve hidropake imate, kakva su vam iskustva, kakva vam je voda. Kakve ste šahte pravili, priključke odnosno zdence i ostalo?
Nadam se da sam pogodila mjesto za temu. I ako je već ima, molim uputu gdje se  nalazi. Hvala.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.