Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brnistra u kontinentalnom kraju
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Brnistra u kontinentalnom kraju

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
digitalna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje digitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 10:17
krasna je brnistra..nedavno sam bila u Istri i sve se žutilo...ja sam svoju posadila u vrt pa kaj bude bude...zemlja je isto onak glinenasta....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 12:03
Joj....i ja sam oči pasla u Istri na njima, čak i MM !!  A imalo se vidjeti i prave šume od brnistre, prava stabla orezane brnistre visoke preko 3 metra !!  Fantazija !!  Pa ću pitati kojeg patuljka da mi posudi pijuk Embarrassed!!   Pričam MM da može rasti i na kontinentu, ali je vađenje jako teško, jer ima duboki korijen, da može probušiti kamen radi vode !!  A on veli kod mene neće morat bušit kamen radi vode, ja ću je zalijevati !!smile213Tak da znate kaj bumo radili kada se nađemo u Istri !!   
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 07:56
Dobila sam ove godine u rano proljeće brnistru, posadila ju u teglu i tek pred kraj ljeta se valjda oporavila od šokova i počela tjerati..Sad ne znam što s njom, da ju ostavim u tegli prek zime (ako da u kakvim uvjetima) ili da ju posadim u vrt ? U pitanju je kontinent (Zagorje točnije )...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.