Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 64>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 23:49
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Dobro je da je imun na otrove biljaka :))))Znam da su mnoge biljke otrovne ali difa,oleander,brugmasnije...Među otrovnijima su,pogotovo ako se konzumiraju.Izgleda tom tvom divnom čupku ništa ne smeta..Moja prijateljica ima istog mačka i isto se zoveLOL

nemoj me zezati da mu nije neka rodbinasmile213
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 00:01
A da napravimo podforum o "ludim mačkama- biljoljupcima"?
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 22:11
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

A da napravimo podforum o "ludim mačkama- biljoljupcima"?

Dobra idejaThumbs%20Up,to bi bio drugi podforum,s belicom sam zaključila da takav treba otvoriti s L.... svekrvama,nek mi oproste sve drage i dobre svek,,,,nismo sve iste srećesmile156
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 22:24
jaca smile141
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 22:30
Originalno poslano od člana svesa svesa napisao:

jaca smile141

SVESA-smile78
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 22:41
Moja je bila od onih prvih, odustala prije neki dan. Da se niste usudile izjavljivati mi sućut!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 22:51
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Moja je bila od onih prvih, odustala prije neki dan. Da se niste usudile izjavljivati mi sućut!

Nek joj je laka zemlja,smile150a ti ćeš se već snaći bez njeWink
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 23:10
Pa dokazujem to već par godina, ipak sam podstanar u svom selu, kraj svoje (njegove) kuće.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 23:19
Tješi se ima nas više takvihsmile79
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2012 u 23:30
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 10:35
Tek sam sad otkrila tvoj preljepi vrt!!!
Oduševljena sam svim viđenim i sigurno ću od sad biti redovan posjetitelj tvog vrta!
 Stavi koju panoramsku sliku, jer imaš što pokazat !
Čupko je prekrasan mačak!
 
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 14:22
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Tek sam sad otkrila tvoj preljepi vrt!!!
Oduševljena sam svim viđenim i sigurno ću od sad biti redovan posjetitelj tvog vrta!
 Stavi koju panoramsku sliku, jer imaš što pokazat !
Čupko je prekrasan mačak!
 

TIKVIĆ,sretna sam da si me otkrila,biti ćeš mi drag gost,jer sam ja u tvom predivnom vrtu provela dobar dio zime, još dok se nisam prijavila,a od tebe dobiti pohvalu puno mi znaći.Embarrassed
Embarrassed
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 14:54
Jaco, prekrasno ti je sve. Baš mi se sviđa tvoj vrt i tvoje biljčice. Imaš svega lijepoga. Fikus biber imam i ja. Prihranjujem ga svake subote. Već je dobio tri nova lista izgleda da mu godi.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 15:00
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Jaco, prekrasno ti je sve. Baš mi se sviđa tvoj vrt i tvoje biljčice. Imaš svega lijepoga. Fikus biber imam i ja. Prihranjujem ga svake subote. Već je dobio tri nova lista izgleda da mu godi.

KARMEN-hvala,a te fikusiće sam kupila zimus za nekih par kuna u onim mix biljčicama i cijelu zimu ni makac,a sad raste naočigled,odmah sam sretna,baš mi je drago za tvog ima da uživamo Wink
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2012 u 23:12
Jaacoooo? Di si?
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 22:57
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Jaacoooo? Di si?

EVO MEEE....malo sam sesmile116smile46,obišla središnju dalmaciju napunila baterije i naravno iz auta ravno među cvijeteke. Vidim da ste bile vrijedne, imam šta gledati narednih večeri,jer sutra počinjem raditiDeadDead
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 00:50
za sve ljubiteljice PLUMBAGA koja me je oduševila sa mog GO
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 01:04
I OVA NEZNAM IME DRVCA.samo me je očarao cvijet
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 20:38

Drvo se zove Albicija.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 21:04
Jaco, jesi li bar "posudila" koju grančicu plumbaga? Ja znam da ne bih odoljela! Ajme, predivan je!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.