Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Predstavljam vam svoju cvjetnu oazu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 64>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 15:11
Lokacija je Bjelovar.I ja sam mislila da kod nas ne uspijeva,ali kada sam vidjela da kod drugih prezimi,pa sam probala i ja.Sada sam posijala Albiciju lophantha, cvijet joj je zelene boje,a u potrazi sam za čokoladnom albicijom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 16:42

Jaca, ako uspijeva u BJ onda bi trebala i kod tebe  Wink.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 18:51
Jaco, i kod nas u Baranji sam viđala albiciju da fino prezimljava. Samo ju dok je mlada treba malo zaštititi. I ja sam naručila sjemenke, pa... Živi bili pa vidili!
za plumbago!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 18:58
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Jaacoooo? Di si?

EVO MEEE....malo sam sesmile116smile46,obišla središnju dalmaciju napunila baterije i naravno iz auta ravno među cvijeteke. Vidim da ste bile vrijedne, imam šta gledati narednih večeri,jer sutra počinjem raditiDeadDead
Obišla središnju dalmaciju? I nisi se javila? Ccccc- Baš si me razočarala! A kavica a kupanac a ćakula? Ništa- nula- zero. Kad ja pođem put Kalnika samo ću kamenjarit i da znaš baš za inat ću ti se javit, eto ti sad ee!
Ali moram ti pohvalit biljke što je je lipe su!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:07
GLICIKA,,ENRIKOVA NONAsmile79
ANASTAZIJA,,,imam ja jedan komadičak vikend grunta,kojeg treba popuniti,tako da sam mislila tamo posaditi,staviću sliku za vikend,ako je nabavim neka raste i ljigavi,možda mi prestanu krasti Deadnek se zaljepe

Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:10
KAMELIJA,GDJE IMA ZA NABAVITI ALBICIJU,dali znaš za neki rasadnik u bj,to mi je blizu
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:22
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

[QUOTE=anđelkad]Jaacoooo? Di si?

EVO MEEE....malo sam sesmile116smile46,obišla središnju dalmaciju napunila baterije i naravno iz auta ravno među cvijeteke. Vidim da ste bile vrijedne, imam šta gledati narednih večeri,jer sutra počinjem raditiDeadDead
Obišla središnju dalmaciju? I nisi se javila? Ccccc- Baš si me razočarala! A kavica a kupanac a ćakula? Ništa- nula- zero. Kad ja pođem put Kalnika samo ću kamenjarit i da znaš baš za inat ću ti se javit, eto ti sad ee!
Ali moram ti pohvalit biljke što je je lipe su!
[/QUOTE

SRAM ME BILO smile157a da znaš kako mi je bilo krivo što nisam prije odlaska uzela adrese,a ovaj moj pametni mm nije htio uzeti laptop,Deadimam ja još go,pa u smile115i na kavicu,
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:25
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Jaco, i kod nas u Baranji sam viđala albiciju da fino prezimljava. Samo ju dok je mlada treba malo zaštititi. I ja sam naručila sjemenke, pa... Živi bili pa vidili!
  za plumbago!

SAMO za tebe ću staviti one slikice što sam ti dužna,da vidiš zbog čega sam  Dead
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:34
Jaca, lijepi su ti svi cvjetici, ruselija je posebna, a Čupkić preslatki.
 
Albiciu imam i ja u Zagorju, samo je jos mala, tek oko 1m. preko zime je zastitim tek oko korijena.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:43
[QUOTE=Carol]
Jaca, lijepi su ti svi cvjetici, ruselija je posebna, a Čupkić preslatki.
 
Albiciu imam i ja u Zagorju, samo je jos mala, tek oko 1m. preko zime je zastitim tek oko korijena.
[/QUOTE
CAROL hvala ti za pohvale,znači i ti je imaš,ma moram je nabavitiWink
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana Jaca123 Jaca123 napisao:

[QUOTE=anđelkad]Jaacoooo? Di si?

EVO MEEE....malo sam sesmile116smile46,obišla središnju dalmaciju napunila baterije i naravno iz auta ravno među cvijeteke. Vidim da ste bile vrijedne, imam šta gledati narednih večeri,jer sutra počinjem raditiDeadDead
Obišla središnju dalmaciju? I nisi se javila? Ccccc- Baš si me razočarala! A kavica a kupanac a ćakula? Ništa- nula- zero. Kad ja pođem put Kalnika samo ću kamenjarit i da znaš baš za inat ću ti se javit, eto ti sad ee!
Ali moram ti pohvalit biljke što je je lipe su!
[/QUOTE

SRAM ME BILO smile157a da znaš kako mi je bilo krivo što nisam prije odlaska uzela adrese,a ovaj moj pametni mm nije htio uzeti laptop,Deadimam ja još go,pa u smile115i na kavicu,
  Tako je! Tako triba!
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:47
MALO SMIJEHA,nije sve lijepo evo dokaz bijela mandevila,roza,
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:51
ova je duplo roza,ne kani cvijetati,možda si je umislila da je božićni kaktusLOL
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 22:54
ni makac već mjesec dana
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:06
ukrasni slak  od njih desetak par ih je odlučilo cvasti,ostali štrajkaju
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:12
vrtni hibiskusi,svaki dan imaju sve više cvietova
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:13
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:24
jasmin i lonciera koja naravno ne cvate
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:24
Dobro de, ne cvjetaju, pa šta sad. Bitno da su žive, nadoknadit će ti to one već. A možda si ih uvrijedila?
Iiiiiidi draga, neka se sekirati, ne cvjetamo ni mi na ovu sunjaru.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 23:27
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 64>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.