Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - franica - prvi radovi :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


franica - prvi radovi :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2012 u 23:42
Vidim da napreduješ.Imaš neke čudne salvete.To su starinske?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 07:11

dugo te nema,
a onda nas jako ugodno iznenadiš... Smile

ne znam jesu li mi zgodniji stolčići
ili pak tegla...  Clap

smile141


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
franica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje franica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 08:51
hvala na pohvalama.
 voljela bih da su i ljepši kad vidim od vas svih majstorica, jer ja se još uvijek držim početaka, svjetla podloga i salveta. ali narasti ću ja već.
ja sam početnik i do salveta dolazim skupljanjem od susjeda i njihovih klinaca, a da su stare jesu itekako, jer su skupljane po našim tavanima. Tongue
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 16:19
jako lijepo mila, i dobro nam došla!!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 16:59
dobro dosla ftanica,krasni radovi,uljepsala si mi poslijepodnesmile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 18:46
predivno prekrasno.salvete super.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2012 u 21:25
Radovi su ti smile71smile55
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:55
Dobro nam došla draga Franice!smile73Vidim da ćemo imati još jednu lijepu galeriju, samo tako nastavi!
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
franica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje franica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:17
haj moje drage , sad trebam pomoć. donijela sam dvije ukrasne tikvice sa mora, one na kojima su svi dalmatinci učili plivati. treba mi neka ideja.
što mi predlažete. smile143
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:51

kad si ih već donijela s mora,
možda nešto s maslinama?  Wink   Approve

to mi je bila prva asocijacija... Embarrassed




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
franica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje franica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:56
hvala,to je i meni palo na pamet, masline, neko mediteransko  bilje .....
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 18:57
Ooooooo...ovo je fest.....
stolčeki ko  bombončeki WinkClap
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 17:46
stolčeki, šamlice, držači za salvete, poličice......sve naj...volim korisne i upotrebljive stvari u kući....smile55
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.