Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 21:28


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 21:31


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 21:32
 i ona je počela dobivat boju

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2012 u 21:36
Aj Anđelka, ruže...callistemon, sve je lijepo. Žao mi što ti bura kvari trud i uzima danak. Sretno s rasadnikom!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 05:23
Hvala draga,nadam se da je dosta bure za ovu sezonu barem.... a i južine
Na vrh
sanja9802 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja9802 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 07:05
Ona prva slika s onoliko cvijetova i latica tjera suze na oči. Ali ruža je kraljica cvijeća pa će se one oporaviti.
Imam pitanje, može li se kalistemon sam rasijati i tako dobiti mladice i kada je najbolje vrijeme za zapiknuti grančicu da se ožili? 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 07:45
Imaš lijepi vrt!
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 13:49
eeeeejjjjjjjj...šta nisi na pp javila da imaš stranicu sa slikama SLUČAJNO san te našla ! Znaš da je meni lakše naći put do Jeruzalema nego naći neku str. ovdje. Vrt i biljčice su ti baš lipe ... samo hrabro nastavi. Str. 5 - prva slika    prelipooooo
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 18:58
Originalno poslano od člana sanja9802 sanja9802 napisao:

Ona prva slika s onoliko cvijetova i latica tjera suze na oči. Ali ruža je kraljica cvijeća pa će se one oporaviti.
Imam pitanje, može li se kalistemon sam rasijati i tako dobiti mladice i kada je najbolje vrijeme za zapiknuti grančicu da se ožili? 

I meni je tirala da samo znaš, a za kalistemon ... ja sam probala i reznicama u svako doba pa ništa nije uspilo a sad čekam sime pa ću probat,mislim da se kod nas nemože sam zasijati.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 18:59
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Imaš lijepi vrt!

Hvala g.travo i na posjeti naravno
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 19:04
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

eeeeejjjjjjjj...šta nisi na pp javila da imaš stranicu sa slikama SLUČAJNO san te našla ! Znaš da je meni lakše naći put do Jeruzalema nego naći neku str. ovdje. Vrt i biljčice su ti baš lipe ... samo hrabro nastavi. Str. 5 - prva slika    prelipooooo

smile96Ma zar je nama problem bilo di a ne Jeruzalem,to sam ja namjerno da ti vježbaš traženjesmile96smile96smile96
smile96
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 19:07
smile113opet prošetala, i moja je tritoma od ovog proljeća, pa neznam da li cvate iste godine, budemo vidjeli, makar sumnjam.


danak je baš grozan, ali i kod mene je kišurina uništila i objesila sve božure , a da i ne kažem koliko mrzim što me drži više u kući nego vani.

belica,zagreb
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 19:08
[Qi. Str. 5 - prva slika    prelipooooo [/QUOTE]
E da bila je prilipa sad  od jada okrenem glavu na drugu stranu kad prolazim pored nje
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 23:53
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

smile113opet prošetala, i moja je tritoma od ovog proljeća, pa neznam da li cvate iste godine, budemo vidjeli, makar sumnjam.


danak je baš grozan, ali i kod mene je kišurina uništila i objesila sve božure , a da i ne kažem koliko mrzim što me drži više u kući nego vani.

Ma ne volim ni ja zatvorene prostore a što se( ne)vrimena tiče nadam se da će se više smiriti,bija bi red!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:44
 Krumpirko od 3,5 centimetra ima pupove

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:47


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:49
Cvijet veći od kaktusaTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:51
vidla sam kod natalije u temi da si pominjala da je i u tebe nevrijeme  nacinilo stetu pa sam navratila da vidim šta ti je nevrijeme unistilo?
kaktus garten si počela ,bit ce super ..a krompirko ,ja bi da sam na tvom mjestu otkinula cvjetice da ne trosi snagu na njih...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:51
 mlada ruža jesenas zapelcana procvitala

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2012 u 20:53
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Cvijet veći od kaktusaTongue
i to skoro pa duplo veći,tako me obradova...neopisivo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,516 sekundi.