Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 21:29
Kako to misliš - proljeće stiže??
Koliko vidim već je stiglo! 
Aaaah, valjda će i kod nas uskoro.... nadam se da nije izgubilo moju adresu.

Držim fige mamici i podmlatku.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 21:33
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:


živo i veselo je kod tebe, čim sunce grijeBig smile mala mačkica je silnaBig smile
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 23:55
Lijepo je krenulo proljeće u tvom vrtu, a vidim da imaš i četveronožni pomladak.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 08:33
...zajedno s irisima, violama i ostalim proljetnicama stigli i mali mačićiSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 17:45
počele su slikice proljeca,veselim se ,uzivala sam u tvojim cvjeticima...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 19:25
Predivno proljeće kod tebe
ljubičice su posebne
ali kad sam spazila malu macu kojoj glumiš mamicu,sva sam se raspekmezilasmile79
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 20:23
Uvjek me oduševi tvoj kalistemon Clap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 22:12
Pravo proljeće k tebi je stiglo i s cvijećem i s mladuncima Clap
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 07:34
Ti meni pričaš jučer o nekom vremenu.... čuj ovo je nebo i zemlja razlike o onome kako je kod nas u Zg... divno je sve krenulo draga moja.

Držim fige za macu i tako mi je žao što je ostalo samo jedno mladunče, ali koliko se trudite i pazite na nju, biti će sve ok ...

Također ti i ovdje moram zahvaliti za onako divan i od srca spakiran paket koji si mi poslala, čak i u vrijeme kada si tako pod stresom, to dokazuje veličinu tvojeg srca , draga moja. Puno ti i od srca hvala i nadam se uskoro i kavi i zagrljaju . Hug
belica,zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 08:13
lipo ti je, sve već cvita, ali vidim ja da ti jedva čekaš postati baba Star
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 10:31
anđelka prekrasn vrt smile55 bebica je preslatka smile99
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:46
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Sve najbolje želim mami i bebici (ili bebicama?) ! Vjerujem ja da si ti odlična zamjenska mama!smile79


Hvala draga,trudim se ali mama je mama
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:48
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Kako to misliš - proljeće stiže??
Koliko vidim već je stiglo! 
Aaaah, valjda će i kod nas uskoro.... nadam se da nije izgubilo moju adresu.

Držim fige mamici i podmlatku.


Draga to je tek početak prolića i ne brini i ako je zagubilo tvoju adresu podsitit ćemo ga,hvala ti
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:51
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:


živo i veselo je kod tebe, čim sunce grijeBig smile mala mačkica je silnaBig smile
Mari draga dobro kažeš sve je življe kad je sunčano,
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:57
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepo je krenulo proljeće u tvom vrtu, a vidim da imaš i četveronožni pomladak.


Ane moja pošlo je pošlo, pomalo sa biljkama i sa jednom malenom pahuljicom
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 19:58
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...zajedno s irisima, violama i ostalim proljetnicama stigli i mali mačićiSmile...

R.  Sara Hug
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 20:00
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

počele su slikice proljeca,veselim se ,uzivala sam u tvojim cvjeticima...


O, ime... i ja se veselim i drago mi je da si uživalaHeart
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 20:02
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

Uvjek me oduševi tvoj kalistemon Clap


Ej stefice,jelda da je silan, mada...sad je dobro poškaran ali nadam se kad krene ..bit će pravi
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 20:03
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Pravo proljeće k tebi je stiglo i s cvijećem i s mladuncima Clap


Moon draga Hug
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2014 u 20:07
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Ti meni pričaš jučer o nekom vremenu.... čuj ovo je nebo i zemlja razlike o onome kako je kod nas u Zg... divno je sve krenulo draga moja.

Držim fige za macu i tako mi je žao što je ostalo samo jedno mladunče, ali koliko se trudite i pazite na nju, biti će sve ok ...

Također ti i ovdje moram zahvaliti za onako divan i od srca spakiran paket koji si mi poslala, čak i u vrijeme kada si tako pod stresom, to dokazuje veličinu tvojeg srca , draga moja. Puno ti i od srca hvala i nadam se uskoro i kavi i zagrljaju . Hug


Belica draga moja, nije vridno spomena... za drage ljude sve i uvijek! I ja se veselim daHug i da ću te viditi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9394959697 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.