Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 22:57
Flover, hvala na čestitkama, prenijeti ću ih sinu. Drago mi je da si svratila!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:00
Irenaidani, hvala na posjeti i čestitkama!
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:03

Znam koliko si ponosna,moj maleni završio peti razred sa 5,0  jedini u razredu  pa cvatem,a kamoli za ovako nešto.....a mami povale za cvijeće,i mama treba biti ponosna na sebe,znaš na tebe mislimWink

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:08
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Znam da ovo nije mjesto za ovakve obavijesti pa molim "šefove" da mi ovog puta oproste. Želim svoj ponos i sreću podijeliti s Vama.
Moj najdraži i najvrijedniji cvjetić, MS jedinac je maturirao s odličnim i to kao najbolji u razredu!!
Pohvaljen je od stučnih ispitivača zbog "Zavidnog tehničkog znanja". Tako sam ponosna!


pohvale za sina jedinca i ponosnu mamu...

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:09
Zaista si draga! Pa moj vrt je "siroče" u usporedbi sa ostalim vrtovima ovdje, ali trudim se.
Asin, pa dokazao mi je da sam griješila kad mi nije bilo pravo što upisuje zanat, ali morala sam popustiti jer je to toliko volio i samo ga to interesovalo. Eto, sad je već poprilično samostalan majstor, automehaničar, polako skuplja klijentelu.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 23:11
Hvala ti, Kamenjar!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 06:57
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Zaista si draga! Pa moj vrt je "siroče" u usporedbi sa ostalim vrtovima ovdje, ali trudim se.
Asin, pa dokazao mi je da sam griješila kad mi nije bilo pravo što upisuje zanat, ali morala sam popustiti jer je to toliko volio i samo ga to interesovalo. Eto, sad je već poprilično samostalan majstor, automehaničar, polako skuplja klijentelu.


Molim te ne spominji svoj vrt kao siroče jer zaisto to nije i dao bog da imaš svoj vrt,Čestitam djetetu a i majčici-mali je pametna glavica znao je on od čega će moć živit a još kad voli to što radi kud ćeš bolje!Naravno da si ponosna majka,moj će za nekoliko dana imat promociju u Vukovaru i mogu ti reć da mi je već jedna noga na pola puta do Vukovara
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 08:34
Hvala ti Anđelka na lijepim riječima i čestitkama. A mogla bi i doći do mene kad si već u Vukovaru, da se sretnemo i upoznamo uživo, a ujedno i da odmorite od puta ( ili da se odmorite za put nazad ).
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 10:12
Draga dadinica, prvo čestitke tvom jedincu, lijepo je čuti takvo što i trebaš biti ponosna.
A tvoj vrt!!!!! Svaka ti čast što sve njeguješ s toliko ljubavi što se i vidi.
I mi to osjetimo i podržavamo te.
 
smile141
Lipik
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 10:27
Ljiljus, hvala na čestitkama!
Puno znači imati podršku ljudi koji vole cijeće, to daje dodatni poticaj. Zahvalna sam na tome!
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:58
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Znam da ovo nije mjesto za ovakve obavijesti pa molim "šefove" da mi ovog puta oproste. Želim svoj ponos i sreću podijeliti s Vama.
Moj najdraži i najvrijedniji cvjetić, MS jedinac je maturirao s odličnim i to kao najbolji u razredu!!
Pohvaljen je od stučnih ispitivača zbog "Zavidnog tehničkog znanja". Tako sam ponosna!




Čestitke mami i tati na trudu i ljubavi od njegovog rođenja do mature
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 14:19
Hvala ti, draga Ružo!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 15:01
Najprije  čestitke na vrtu, a onda draga majčice čestitke vama i vašem jedincu veeeeelike čestitke jer puno je truda i ljubavi potrebno uložiti (kako kaže naša Ruža) da bi postalo tako dobro i vrijedno stvorenje . Još jednom  čestitam.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 15:29
Aralija, hvala od srca!
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 21:30
dadinica,od sveg srca i ja šaljem čestitke tvome sinu i tebi,naravno,jer koliko roditelji pružaju djeci toliko im se kad tad vrati smile78
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 23:37
Hvala Svesa!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 21:58
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Hvala ti Anđelka na lijepim riječima i čestitkama. A mogla bi i doći do mene kad si već u Vukovaru, da se sretnemo i upoznamo uživo, a ujedno i da odmorite od puta ( ili da se odmorite za put nazad ).


Hvala na pozivu ali promjena plana ipak će bit u Zagrebu tako da susret uživo ostaje za neku drugu prigodu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 22:29
A baš sam se radovala! Neka bit će sreće da se upoznamo, samo neka tvoja - sinova svečanost lijepo prođe.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 23:52
Čestitam i sinu i tebi. Imaš pravi razlog za ponos. Clap
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2012 u 06:29
i ja se pridružujem čestitkama, to je zaista lijep uspjeh. Pošalji malo te čarolije na moju ljenčinu.
belica,zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.