Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dadinicino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dadinicino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 139>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2013 u 23:29
Nisa, jeste, predivna je!
Zaista me je oduševila.... vidjela sam je na slikama, svidjela mi se... ali uživo je doživljaj.
Beskrajno sam zahvalna Jasenki što mi ju je nabavila!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 12:41

Dadinice evo moje,stare godinu dana- Ne boj se pincirati,što je više trgaš,više ima mladih grana i više cvjetova.Ja sam makar 50 grančica podjelila i stalno nove rastu a zaista brzo raste pa je ne treba štedjeti
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2013 u 14:58
Hvala na savjetu Štefice!smile78
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 14:28
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Obišla ja tvoje cvetno carstvo posle dužeg vremena i fenomenalno izgledaClap Ljiljani napravili predivan buket,a onaj divlji plavušan kao da je vratio vreme unazad,presladak je!Baš sam uživala!smile78

Draga Betty, hvala što si dolepršala u moje dvorište i ozarila ga!
Za tebe....



Ti stvarno znaš čime da me počastiš i zaintrigiraš Smile Prvi put u životu vidim ovu prelepu biljku, a još kad videh i Šteficinu malo stariju kako lepo izgleda,zaljubih se...može li iz semena da se dobije ili samo reznicama?miriše li?daj koju informaciju smile78 
The impossible is often the untried.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 15:02
Betty moja....Hug
Ovo je ruelija, mislim da se po pravom zove ruellia britoniana i ne miriše, ali je toliko zgodna da joj je to oprošteno. Oprošteno joj je i što joj cvijet traje samo jedan dan, stalno izbacuje poneki...
Za sjeme ne znam.... ja sm je dobila iz reznica, brzo i lako se zakorijenjuju. Raste jako brzo i voli puno vode i.... prekrasna jeSmile.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2013 u 23:27
Dadinice moja...Heart
Surfovala ja po netu te saznala da se razmnožava i semenom (ako ga stvoriWink)...čak se i samorasejava i smatra se veoma invazivnom biljkom,doduše na Floridi.Mislim da to ne može biti slučaj kod nas s obzirom na klimu...prelepa je i uživaj u njojBig smilesmile80
The impossible is often the untried.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 13:57
smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2013 u 22:52
smile78Betty! Baš sam danas zagledala.... nema čahurica sa sjemenom. Poslije cvijeta ubrzo otpadne i peteljčica na kojoj je rastao.

Niho, drago mi je kad mi svratiš!smile78
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 00:15
Lijepa ti je ruellia (Meksička petunija), šteta što ne može prezimiti u vrtu. A dvorište ti je takvo da moraš paziti da se gazdarici ne svidi previše LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2013 u 00:28
Ukrala sam si vremena da se barem malo odmorim i prosetala tvojim vrtom ! Koje su to ljepote kod tebe a i eksoti ! Prekrasno !   smile79
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 21:32
dok listam ove tvoje posljednje stranice razmišljam kako bi tvoja gazdarica mogla ''profulati'' dvorište kad bude dolazila.to je nešto sasvim drugo od onoga na početku.bravo vrednice
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 21:52
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepa ti je ruellia (Meksička petunija), šteta što ne može prezimiti u vrtu. A dvorište ti je takvo da moraš paziti da se gazdarici ne svidi previše LOL

Draga Ana, hvala ti na posjeti! Ovaj tvoj komentar je jaaako godio!

Za tebe


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 21:55
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Ukrala sam si vremena da se barem malo odmorim i prosetala tvojim vrtom ! Koje su to ljepote kod tebe a i eksoti ! Prekrasno !   smile79

Draga moja Gute, drago mi je vidjeti te!HugHvala!
Znam da si zauzeta gostima, samo ti uživaj u lijepom društvu.
Pozdravljam te slikom, mom sinu omiljene žardinjere..




Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 21:59
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

dok listam ove tvoje posljednje stranice razmišljam kako bi tvoja gazdarica mogla ''profulati'' dvorište kad bude dolazila.to je nešto sasvim drugo od onoga na početku.bravo vrednice

Draga Ajama! Od srca sam se nasmijala tvom komentaru!
.... znaš, moglo bi se desiti, obnovljena fasada, rascvjetano dvorište.... samo, odaje nas stari bedem i limena kapija, jedina takva u sokaku...
Hvala ti na ovome!
Za tebe...


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 22:02

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 22:03
I za kraj.... jedan veliki, bucmasti, sunčani osmjeh!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2013 u 23:02
Dadinice, uistinu si znalački svojim trudom i vrijednim rukama oplemenila podstanarski prostor. Vjerujem da se i tvoja gazdarica ponosi tobom. Clap 
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 00:00
prekrasno ti je cvijeće
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 09:00
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

dok listam ove tvoje posljednje stranice razmišljam kako bi tvoja gazdarica mogla ''profulati'' dvorište kad bude dolazila.to je nešto sasvim drugo od onoga na početku.bravo vrednice

Draga Ajama! Od srca sam se nasmijala tvom komentaru!
.... znaš, moglo bi se desiti, obnovljena fasada, rascvjetano dvorište.... samo, odaje nas stari bedem i limena kapija, jedina takva u sokaku...
Hvala ti na ovome!
Za tebe...


kad je već za mene.čuvaj ga doći ću po njega  smile197
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2013 u 09:59

Krasno ti je cvijeće, sve ljepše i ljepše, vidi se da brineš o svakom detalju smile55

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 139>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.