Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fantastique tres chique
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fantastique tres chique

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:05
koliko sam mogla skuziti ovo je dio visece kuhinje...ili nije? u svakom slucaj pekrasno si ovo odradilasmile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:09
Da, istina, nije baš jasno o čemu se radi. Trebala sam slikat sad kad je na zidu, bilo bi jasnije. To je kuhinjski "ormaric" za držanje papirnatih ručnika, i raznih folija (srebrne, prozirne). Sad samo idem po kući i tražim nešto za obljepit salvetama..moji su već počeli skrivat od mene stvari
Našla sam SWAP tu na forumu. Ma treba mi malo dulje za te stvari jer mogu čitat samo kad beba spava, a to nije baš često..pa mi je puno lakše ispitivat ovako nego tražit Jednom prilikom ću se i ja pridružit tom SWAPU, kad budem bila sigurna da mogu ispoštovat rokove izrade..za jedno 10 godina kad dijete odraste
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:11
I hvala vam na pohvalama..to puno znači mom samopouzdanju obzirom da mi je sve to novo..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 10:21
Vjeruj mi,ni nakon par godina nisam ni pregledala,a kamoli pročitala većinu postova.To kad budem u mirovini.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Božica-baka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 03 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica-baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 07:50
Nađoh te, jesam bledava...a šta fali tvojim radovima...predivni su....Clap
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 08:35
Hvala, ali daleko je to još od onoga što sam si ja zamislila Srećom imam dobre uzore tu. Za početak kradem ideju sa tavom
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 08:37
salomon dobro došla.evo da se i ja pridružim pohvalama.krasno, uredno i samo naprijed.ovaj forum je predivno mjesto gdje se čovjek lijepo opusti i svašta nauči.
Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 08:54
dobrodošlica i od mene mila, ne mogu se ne složiti sa magnolijom. nova sam ovdje, a uz ovakvo drištvo imam osjećaj da sam tu cijelu viječnost, ovdje se zaista čovjek dobro osjeća. i da, radovi su ti super,nije mi jasno zašto sama sebi tražiš greške.. pozdrav tebi i bebici.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 09:47

odličan makeover kuhinjske visilice...

  Clap   Thumbs%20Up   Thumbs%20Up   Thumbs%20Up   Clap



baš dobro da si poslikala i prije...

i da - skidam kapu,
jer uz malu bebicu stigneš
i to...  Smile



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2012 u 16:12
Ma bebica je super, i ona dobije salvetu pa šuti dok ju ne potrga na milimetarske komadiće. A onda ili tata dođe s posla ili dobije novu salvetu
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2012 u 14:58


Nešto teglica za držanje začina. Uspostavilo se da je ljepit cijele salvete na teglicu puuuno teže nego što sam zamišljala..koliko god da su teglice male.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 10:04


Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 11:24

smile141  smile113

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2012 u 13:07

sad tek vidim da su mi promakle i teglice... Embarrassed 
stvarno si si dala truda...

Thumbs%20Up     Clap     Thumbs%20Up


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 15:29


Dušu dalo za kad treba sklepat poklon nabrzaka
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 17:07
Ajme meni,šesnog li bebača u veselom okviru!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 20:28
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 07:06
Divni su ti radovi a bebač je bombonček ali gdje si nestala zar si odustala?ili smao nestigneš. Nisam ni ja dugo tu ali ekipa je savršena i kao što si rekla na početku i ja sam za neku kavicu u društvu teta salveta bila sam na nekoliko radionica i nema bolje ekipe (sem školske)od tih kreativki svi su ko da se znadu 100 g.
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 15:15
Bila mi svekrva u posjeti, 6 tjedana...i ubila svu kreativnost i inspiraciju Ali vratila sam se..relativno neoštećenih živaca i s nekim novim radovima
Na jesen se spremam i ja na radionice..neke stvari mi je jednostavno pre teško napravit bez poduke a već mi je dosadila ova jednostavna tehnika..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 15:18


Poklon za rođendan..treba mi još samo kaktus i obojeni kamenčići, i poklon je gotov!



Poanta je napravit tanjure "4 godišnja doba"..ostala 3 kad nabavim tanjure
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.