Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fantastique tres chique
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fantastique tres chique

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 16:32
bez obzira na svekrvu, radovi su ti super!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 19:33
jako lijepi radovi,bravo   
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 19:35
Super su ti radovi,a tanjur je savršen gdje si nabavila motiv?
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 19:41
Ukrala sam salvetu sestri (ona ih skuplja) a tko je njoj dao, to ne znam.. Na žalost, ima samo 1 primjerak (tj. imala je    )
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 21:19
 Salomon, tanjur ti je lijep,salveta je zaista posebna Thumbs%20Up
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 20:20


Opet poklon za rođendan..



Već kad mi je ostalo salvete, nastavljam u istom tonu..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2012 u 20:39
medeno
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2012 u 12:22
krasni radovi Clap
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 15:12
Hvala cure!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 10:49


Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 11:03
Prerađen limeni ...lončić/zalevalnik (?)ne znam što bi to točno bilo. U svakom slučaju, kupljen je na Jakuševcu za 3 kn, ruzinav i u dosta lošem stanju: pravi izazov Pokušala sam ga namazat sa voskom i ostrugat da dobije starinski efekt ali nije mi uspijelo kako sam ja htijela. Ogrebotine su mi došle pre debele (vidi se na gornjoj slici) a dijelovi di je bio vosak, a koji se nije ostrugao, su mi ostali kvrgavi. Sve u svemu nije loše, ali moglo je bit i bolje. Di sam pogriješila?
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 11:15
Moje iskustvo s "ogrebotinama" - nemoj ostaviti debeli sloj voska, ja lagano suhom maramicom skinem debele nanose a kod struganja koristim one debele raspice za nokte, ima ih kupiti u dm-u kozmu i sl...bas zato da imam bolju kontrolu kod struganja. Doduse ja ne vidim te kvrge koje ti spominjes, ali probaj svakako na ovaj nacin, nadam se da ces onda biti zadovoljnija.
Inace, meni ovo izgleda super....
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:09
hvala na savjetu..ja sam koristila šmirgl papir, onaj grublji..jedini koji sam našla u kući. Al nisam se sjetila rašpice.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 15:25


Moj prvi susret sa rižinim papirom.. Drvena podloga je najobičnija daska za rezanje, i ogledalo je izvađeno iz nekog ružnog ali jeftinog okvira iz Offertissime.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 15:53

prvi susret s rižinim papirom
ti je prošao i više nego fe-no-me-nal-nooooooooo... Smile   Clap   Heart

gdje si ga nabavila?
prekrasan je... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2012 u 16:05
Stvarno je..nabavila sam ga u Hobby shopu u Vukovarskoj..ovo je brončana verzija, ima i sličan takav u zlatnoj verziji. Ali je koštao 47 kn..neznam da li je to uobičajena cijena ili ima i za manje..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 07:46
Tebe nema a onda bum te rižin papir pa onda pazi daska i ogledalo a ja htijela pitat gdje si kupila tako krasno ogledalo,što se tiče papira ja sam u petrinjskoj plačala po nekih 16 kn ali cijena valjda ovisi o motivu i veličini ,rad je bjutifl obožavam ove strane riječi koje neznam ni napisat ni izgovorit predivan ti je rad a i ideja za ogledalo
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2012 u 13:36
meni ovo sve čeče....
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2012 u 21:21
Da je meni takva kantica za zalivanje...Dobronamjeran savjet.Ogledalo zaokruži s nekom trakom,vrpcom,smjesom,konopom...Ovako mi djeluje nedovršeno i kao da će pasti kad se odlijepi.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2012 u 08:50
Originalno poslano od člana salomon salomon napisao:

Stvarno je..nabavila sam ga u Hobby shopu u Vukovarskoj..ovo je brončana verzija, ima i sličan takav u zlatnoj verziji. Ali je koštao 47 kn..neznam da li je to uobičajena cijena ili ima i za manje..


hvala ti...

vidjela na web stranici, al tamo piše da je 39 kn...
ima i jeftinijih rižinih papira, ali - ovisi o veličini...
ovaj tvoj je veeeeeeeeliki format, 50x70cm, zato i je nešto skuplji...
jeftiniji su dimenzija 35x50cm...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.