Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fantastique tres chique
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fantastique tres chique

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fantastique tres chique
    Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:38
Evo i ja se pridružujem tetama salvetama sa mojim početničkim radovima. Naslov moje galerije zvuči malo neskromno, ali pod fantastiqe tres chiqe ne mislim na moje radove (iako se nadam da će to uskoro postati) nego na samu tehniku decoupagea koja se je pokazala kao diivna antistress terapija.
Savjeti i kritike su dobrodošli.

Najprviji rad








Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:44








Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 14:45








Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 16:14
Radovi su ti predivni!!!smile55Dobro nam došla i eto- nisi jedina kojoj je ova tehnika antistres terapija.Veselim se novim radovima!!!smile78
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 18:00
Radovi su ti jako lijepi,dobro nam došla.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:53
Odlično!!Dorodošla smile73
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 08:56
Bravo, bravo, još ćeš i mane zarazit.
Drago mi je da san vlasnica tvojga najprvega rada, belo-črjenega važića Hug
Borši su fantastične, pogotovo prva Thumbs%20Up.
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 08:58
Ja, i nisan pohvalila naziv temi Clap......točno va tvojen stile...fantastik tre šik!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 10:50
Dobro nam došla  salomon, sviđaju mi se tvoji "početnički" radovi, samo naprijed
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 11:22
Hvala na dobrodošlici. I vaši radovi mi služe ko inspiracija. :) Ne znam još da li se vi tete salvete nalazite na kakvim druženjima u Zg, ali ako da, rado bi vam se pridružila.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 11:27
E da...što je to SWAP? Ne želim pitat u SWAP temi, ovdje će ipak manje doć do izražaja moja ignorancija.
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 17:05
ja sam ti tek kratko tu
i ne znam što je swap Embarrassed
al ti želim dobrodošlicu...
duuuugo se družila s nama...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2012 u 15:42

Salomon dobro došla, jako lijepi radovi za početnicu, naročito mi se sviđa ova crveno bijelo crna tegla. Predivna je i nimalo početnički napravljena.

A SWAP, koliko sam ja shvatila znači  zamjena, razmjena, odnosno razmjenjivani su radovi među forumašicama. smile99
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 22:19
I ja se pridružujem ostalim curkama i želim ti iskrenu dobrodošlicu!
Radovi su ti jako lijepi i uredni - samo tako naprijed i pitaj sve što te zanima.....sve što znamo podijelimo međusobno......
Thumbs%20Up
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
dzeni View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 386
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzeni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2012 u 22:24
Extra radovi,samo nastavi tako....!
sutnja je zlato....
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 10:53
Dobrodošla
Swap već odavno nije bio...prijavio bi se ko želi sudjelovati i onda bi moderatorica foruma izvlačila parove ... svak bi svom paru u određenom vremenu napravio nešto na zadanu temu i poslao a moderatori bi onda to prezentirali....mislim da isad možeš vidjeti rezultate naših swapova....
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 18:41
Kantice od dječje hrane pretvorene u kantice za čaj..

Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 18:45
prije..


Poslje..


Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2012 u 18:47




Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2012 u 09:49
Originalno poslano od člana salomon salomon napisao:

E da...što je to SWAP? Ne želim pitat u SWAP temi, ovdje će ipak manje doć do izražaja moja ignorancija.
Draga moja,SWAP je velika radost,uzbuđenje i odgovornost.Još uvijek mi na zidovima vise prekrasni radovi naših forumašica,a ja se nadam i da one koriste moje radove.Negdje na ovom forumu imaš sve o tome.I naše fotke.2009.je bilo prijavljeno 36-oro ljudi.Gdje su oni sada?Gdje su nam velike umjetnice Kami,Izzy i ostale?Koliko bi nas se prijavilo sada za swap?5,6 možda?Što nam se to dogodilo? 
Što se tiče pitanja,najbolje da ga postaviš guglu.Vjeruj mi,on SVE zna.E sad jedno glupo pitanje.Mejkover ti je savršeno uspio,ali ja nikako ne mogu skužiti što je tosmile42.Ormarić možda?Ili ne? 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.