Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140141142 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:38
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:39
i malo palmi
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:45
Pozdrav od Bele,
 
nešto interesantno
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:50
a kad memem što raditi
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 00:03
Prekrasne slike prelijepog cvijeća, ponajviše divnih sukulenata.Besprijekorno kao i uvijek!
Slatka Belica se razonodi u tvojem divnom rascvjetanom vrtu, ma kud ljepši prizor!
Egipatska zvijezda, jako zanimljiv cvijet, još ga nisam do sada vidjela, a palme su ti veličanstvene!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 10:35

smile213Konačno i slike sukulenata !

Iako ne mogu reči da nisam uživala i u svim ostalim slikama, jako je lijepo  Smile Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 10:53
Aralija
Prekrasnoj Beli velika pusa
a za cvijeće čista desetka!Sukulenti su savršeni,kao i palme!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:52
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Ljeto na terasi u pravom smislu riječi. Jako lijepo.
lucy ljeto na terasi uistinu je lijepo , ako zbog ničeg drugog a ono što ovog ljeta nismo osjetili sparine i doista je uživancija sjediti i uživatismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:56
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Prekrasne slike prelijepog cvijeća, ponajviše divnih sukulenata.Besprijekorno kao i uvijek!
Slatka Belica se razonodi u tvojem divnom rascvjetanom vrtu, ma kud ljepši prizor!
Egipatska zvijezda, jako zanimljiv cvijet, još ga nisam do sada vidjela, a palme su ti veličanstvene!
Temzi draga , sukulenti tiha patnja, a belica doista uživa kao princeza. Egipatska zvijezda je jako nezhtjevna kao i vinka samo joj je sjeme jako teško sakupiti pa ih kupujem u proljeće. Vinke su neke iz mog sjemena a neke sam kupila. smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:58
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


smile213Konačno i slike sukulenata !

Iako ne mogu reči da nisam uživala i u svim ostalim slikama, jako je lijepo  Smile Clap.
 
Konačno i slike sukulenata e pa za tebe i sve sukulentljubce na kraju dvije tri sličicesmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 21:58
Lijepo da si uhvatila opet malo vremena i pokazala svoje ljubimce.Ne znam što radiš s njima jer moji su upola manji. Donijet ću ih tebi na oporavak.Sve pohvale draga.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:03
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Aralija
Prekrasnoj Beli velika pusa
a za cvijeće čista desetka!Sukulenti su savršeni,kao i palme!
 
Miskice odavno smo zaključili da bi potomci Miška i bele bili savršeni ali postoji ono ali....Miško eumus a Bela e za nju nisam našla prikldni naziv u literaturi osim princeza na zrnu graška koja nije u stanju imati potomke (ups mojom krivnjom isti tako kako je i miško tvojim krivnjom postao eumus(smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:05
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Lijepo da si uhvatila opet malo vremena i pokazala svoje ljubimce.Ne znam što radiš s njima jer moji su upola manji. Donijet ću ih tebi na oporavak.Sve pohvale draga.
 
ha. ha, ha tko mi to kaže? Pa imaš draga prstiće ne zelene nego tamno zelene za tih tisuću sukulenata o kojima se brinešsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:07
skromna zbirka haworthia i gasterija
 
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:08
O ovakvim palmama mozemo mi u Zagorju samo sanjati ! Ovaj puta necu nista izdvajati ,
sve ti je lijepo  a o ovom malom bijelom slatkom cudovistu , ma da ni ne govorim !

                                                                                                                                         Elfen mini bilder
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:11

rszno razni sukulenti koji su dobili još jedan prozor (preuređenjem garažnih vrata)

 
 
između njih na svjetlo dana izašao je i buda, udvostručio se d kad sam ga kupila na sajmu u Filip Jakovu, (vidlivo na štapićima koji su bili ispod vrška kad je kupljen a bili su potpora da se lijepo ukorijeni)
 
klik na sliku, zez sa unosom
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:18
A sad jedna echeveria koja mi je bila na južnom balkonu (kako više ne postoji opasnost od vrućina preseljena na zapad) i mislim da je nisam do sada slikala.
 
Echeveria giganta curly locks  (mislim da je dobar ID, vrhovi lista kovrčavi i blago rozi)
 
 
 
na list sam stavila medjeda da vidite veličinu
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:24
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

O ovakvim palmama mozemo mi u Zagorju samo sanjati ! Ovaj puta necu nista izdvajati ,
sve ti je lijepo  a o ovom malom bijelom slatkom cudovistu , ma da ni ne govorim !

                                                                                                                                         Elfen mini bilder
Gute draga, znam da je tlaka s palmama na kontinentu , moje sve godine čak nisu ni nešto posebno zaštićene, manje ako se nešto sprema prebacin neku krpetinu  velika ne dobije ništa. A što se bijelog čudovišta tiče u pravu si tako se i ponaša, dobija pažnju od svih pa se tako i ponašaLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 23:12
Sukulenti jednostavno osvajaju. Baš sam uživala gledajući tvoje, tako jedre i raznolike. Jako mi je zanimljiv onaj što liči na nanizane kuglice.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 09:30
...dva prekrasna kvadrataSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140141142 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.