Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 11:33
Prekrasna "skromna"zbirka haworthia,tako skromna
da ih nisam mogla izbrojiti
i predivni sukulenti!
Princezi Beli pusa od  Miška koji isto voli spavati na puno kušina

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 16:47
Samo da se javim da sam tu, redovno sve pregledam, a ne stignem pisati, a to je onda jednako kao i da nisam bila, zato danas pišem diveći se tvojim krasnim cvjetićima, a najviše sukulentima Clap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 12:56

smile96     Čudno shvaćaš pojam skromnosti !
Ako je to skromna zbirka, kakva je tek onda neskromna ?
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 19:59
Divota od hawortia i gasteria! smile64 
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:34
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Sukulenti jednostavno osvajaju. Baš sam uživala gledajući tvoje, tako jedre i raznolike. Jako mi je zanimljiv onaj što liči na nanizane kuglice.
 
Vjetrovatno misliš na senecio rowleyanus- krunicu, dosta je lijep a pomalo i zahtjevansmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:35
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...dva prekrasna kvadrataSmile...
 
Kokasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:41
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Sukulenti jednostavno osvajaju. Baš sam uživala gledajući tvoje, tako jedre i raznolike. Jako mi je zanimljiv onaj što liči na nanizane kuglice.


 

Vjetrovatno misliš na senecio rowleyanus- krunicu, dosta je lijep a pomalo i zahtjevansmile79
Da, baš sam na njega mislila. Pretpostavljala sam da je senecio, samo nisam znala koji i nisam pretpostavljala da je zahtjevan. Zbog zanimljivo nanizanih kuglica ne možeš ga ne zapaziti.
Sutra je novi dan.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:51
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasna "skromna"zbirka haworthia,tako skromna
da ih nisam mogla izbrojiti
i predivni sukulenti!
Princezi Beli pusa od  Miška koji isto voli spavati na puno kušina

 
A da malo povećaš
pa pokušaš ponovo
 
Miška
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:52
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Samo da se javim da sam tu, redovno sve pregledam, a ne stignem pisati, a to je onda jednako kao i da nisam bila, zato danas pišem diveći se tvojim krasnim cvjetićima, a najviše sukulentima Clap
 
Moon draga hvala na pohvala i ja malo pišem, a više se divim, a usput i pratim događanja u mjesećčevom kalendarusmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:55
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


smile96     Čudno shvaćaš pojam skromnosti !
Ako je to skromna zbirka, kakva je tek onda neskromna ?
 
Anastazija draga, skromna je skromna, neskromna je ona na bregu,
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:56
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divota od hawortia i gasteria! smile64 
 
Hvala na pohvali dragasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 23:59
I za kraj dvije sličice za moje vjerne sukulentljubcesmile79
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 01:25
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Samo da se javim da sam tu, redovno sve pregledam, a ne stignem pisati, a to je onda jednako kao i da nisam bila, zato danas pišem diveći se tvojim krasnim cvjetićima, a najviše sukulentima Clap
 
Moon draga hvala na pohvala i ja malo pišem, a više se divim, a usput i pratim događanja u mjesećčevom kalendarusmile79

Drago mi je što pratiš StarStarStarStarStar
Sukulenti su ti za svaku pohvaluClap
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2014 u 12:52
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


smile96     Čudno shvaćaš pojam skromnosti !
Ako je to skromna zbirka, kakva je tek onda neskromna ?
 
Anastazija draga, skromna je skromna, neskromna je ona na bregu,




Ona na bregu se ne računa, ona je izvan konkurencije, a i tvoja nije daleko  Wink.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2014 u 20:39
Predivno smile79
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 16:10
Draga aralija, prvi put sam prošetala tvojim vrtom i oduševljena sam. Ako to sve stane u samo dva kvadrata, gdje bi ti bio kraj da imaš više ? Biljke su pravi primjerci svoje vrste. I usput, otkrila sam jednu "obmanu" u koju sam slijepo vjerovala sve ovo vrijeme. Naime, ukrasne teglice su prelijepe, a i ja sam prije nekoliko godina htjela učiniti isto ali mi je prijatelj rekao da se one ne mogu probušiti jer će se raspasti. Očiti da nije tako ! Iskrene čestitke za lijep i njegovan vrt.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2014 u 08:34
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divota od hawortia i gasteria! smile64 
 
Hvala na pohvali dragasmile79
dali je havotrija ova prva sa desan na prvoj silci?ili je gasterija...ja sam jucer jednu dobila u  jako losem stanju a nisam sigurna kako s njom postupati dabude zdrava i mesnata'????ja sam odusevjena tvojim  cjecem..nema mi nista gore nego kad vidim da je zapusteno i prepusteno sebi,,...svaka cast...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:59
"Pasem oči" na tvojim sukulentima svaki dan. Neodoljivi su !" Geek
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 19:48
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Draga aralija, prvi put sam prošetala tvojim vrtom i oduševljena sam. Ako to sve stane u samo dva kvadrata, gdje bi ti bio kraj da imaš više ? Biljke su pravi primjerci svoje vrste. I usput, otkrila sam jednu "obmanu" u koju sam slijepo vjerovala sve ovo vrijeme. Naime, ukrasne teglice su prelijepe, a i ja sam prije nekoliko godina htjela učiniti isto ali mi je prijatelj rekao da se one ne mogu probušiti jer će se raspasti. Očiti da nije tako ! Iskrene čestitke za lijep i njegovan vrt.
 
Drago mi je da si svratila u moja dva kvadrata i da si otkrila obmanu. Ma nema te ukrasne teglice koja se neda probušiti. U početku je to radio moj muž ali kao mu je postalo mukotrpno svakomalo uzet bušilicu brzo je odustao a onda sam ja uzela stvari u svoje rukeLOL, jedini problemčić su mi stvarali vatrostalni keramički pekači (umjesto mesa sad su u njima sukulenti), njih je malo teže probušiti, ali se može vjeruj mi. Od pustih lonćića izgubila sam možda dva, tri koji su se razbili ali to je zanemarivo s obzirom da sam ih preko stotinu izrešetala bušilicomWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2014 u 19:51
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Divota od hawortia i gasteria! smile64 
 
Hvala na pohvali dragasmile79
dali je havotrija ova prva sa desan na prvoj silci?ili je gasterija...ja sam jucer jednu dobila u  jako losem stanju a nisam sigurna kako s njom postupati dabude zdrava i mesnata'????ja sam odusevjena tvojim  cjecem..nema mi nista gore nego kad vidim da je zapusteno i prepusteno sebi,,...svaka cast...
 
Neznam draga Josipa da li si mislila na ovu
 
ali ako jesi onda je to haworthia (prezime) a na drugoj sliči se vidi i ime i jako je laka za uzgoj kao i svi sukulenti samo malo sporo raste ali je ljepota nenednašnasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 139140141142143 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.