Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 148149150151152 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:27
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Jako mi se sviđa tvoja kolekcija anđelčića, i ja ih jako volim...divne božićne dekoracije!

Hvala draga Temzi , ovo mi je najljepši dio godine kada probudim dijete  u sebi, pa MM samo mumlja i kaže da se igram kao mali Ive naš susjedićsmile79Bdw s njim sam i ispucala nakoliko petardi , znam nije lijepo ali kad se toliko veseli nisam mu htjela uskratit radost, naravno to su bile one pčelice ili tako nekako sasvim bezazlene
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:28
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

I meni se je sve jako jako dopalo , predivno !       
                                                                                            
Gute draga, veliko HVALAsmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:36
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

jako lijepo...bravo za andjelcice...jesi ih sama pravila? ma i da nisi prekrasnan ugodjaj...

 
 Ne nisam ih sama radila draga Josipa, sukpljam ih godinama, i svi su prigodni za ovo vrijeme jer su doneseni ili iz crkvi ili s štandova na mojim advenskim putovanjima, oni su mi prvi koje kupim , počelo je zapravo na mom prvom adventu prije 10 godina na putu za Beč ( valjda je Beč svima prvi advent) i to na stajalištu na benzinskoj pumpi kad sam se zaljubila na lijepog bakrenog anđela , čak sam zbog njega zaboravila nešto prigristi, nije više bilo vremena i krenuli dalje a ja gladna, ma tko mari anđeo je bio u torbismile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:39
Da ne ostanem dužna, danas je bilo +14 kod mene na balkonu, a sunce je sijalo , slikano prije otprilike 2 ipo sata kad je sunce već zalazilo
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:40
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 22:39
predivna okucnica a kuca sija u suncu...predivno...na tome ti zavidim...kod nas rijetko bude tako egzoticno...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 15:47

Baš sam se nasmijala slikama anđela. Prekrasni su !
Nasmijala sam se zato jer mi je drago da nisam jedina - mene moji zezaju jer su jednom išli brojati koliko imamo anđela i svijećnjaka po kući i na kraju je rezultat brojenja i mene samu iznenadio  Embarrassed.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 16:43
Draga Aralija, slike su očaravajuće, kakva divna sunčeva boja koja se doslovno razlijeva po svemu što obasja...prekrasno!
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 19:01
:brmbrm:...

Polazna tačka je bilo koja u kojoj prepoznate svoju želju. Put ostvarenja je svaki korak koji napravite u pravcu svoje želje. Vaša želja je onoliko blizu, koliko vam greje srce.

...e, ove slike baš greju promrzlo srce...

:ciciban:...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 22:35
Kod tebe sam dobila lijepu dozu sunca nakon obilazaka drugih vrtova u kojima još uvijek caruje snijeg
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2015 u 23:05
Koje divno plavo nebo , koje sunce !
                                                                     Sonne bilder  
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 19:32
I ja sam se ogrijala kod tebe, ovako polusmrznutoj zaista mi je trebalo malo divnog sunčeka i komadić plavetnog neba. smile76
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 20:38
JosipaHug
TemziHug
arčikHug
MoonHug
gute FreeHug
bugicaHug
Anastazija anđela ima još ali prostora malo a broj? Kad brojim uvijek se zabunim pa ispočetkaBig smileHug
Drage moje kako sve spava ja Vam nemam što ponuditi osim prekrasnih zalazaka sunca koji ovih dana vladaju u mom okruženju, kolorit boja je stvarno neopisiv
 
 
 
 
i za oslađenje malo klementina kojih još ima iako je posolica uništila dio lišća ali one se nedaju,
 
 
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 23:56
Predivan zalazak sunca u koloritnoj spavaćici.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2015 u 14:24
Predivne blagdanske dekoracije!Clap
Balkon je divan onako okupan suncem... S nestrpljenjem očekujem proljeće i tvoje sukulentiće koji se sunčaju!smile71
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2015 u 18:11
Prekrasan osunčani balkonSretan smiley 144
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2015 u 19:00
Netko ima problema sa niskim temperaturama, netko sa snijegom a kod tebe, unatoč posolici, predivno, sunčano i toplo, što si nam slikama lijepo prikazala.Heart
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 17:22
...uskoro će proljećeSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2015 u 20:44
LucyHug
MiskaHug
SlavujVKHug
 
Ovakvi zalasci i sunčano je već desetak dana a i toplo, pa kad već nema snijega smile114 nek nema ni bure ni posolice, a u laganoj trenerci može se lijepo smile199
R.S proljeće boim se neće uskoro gledajući mjesečnu prognozu gadno se piše u veljači, kod nas dnevna do 8 C a noć oko 1 ali kod vas bogme opet snijeg i 5 veljače led što mi se nikako ne sviđa
 
Miranda draga balkon je opustio ali ne sasvim, kako volim popit kavicu kad je toplo na balkonu ostavila sa jednu policu s aloama sebi za dušu, ali i više kao experiment. Za najveće bure bile su pokrivene više radi posolice (običnim nailonom) a bilo je -5 i izdržale su stoječki pa evo sličica
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2015 u 20:45
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 148149150151152 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,596 sekundi.