Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 21:54

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:00
MK  da narcisi nisu prvi put procvjetali u jesen , ovo im je već četvrta sezona kako cvijetaju u jesen, valjda zato što ih ne vadim iz zemlje.Ove ja zovem divljakušama jer oni s velikim cvijetom cvatu samo u rano proljeće a ovima sezona ništa ne znači, ako je toplo eto a ja se ne žalim, lijepo ih je vidjeti u ovo tmurno vrijeme. Hvala na ID.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:03
Narcise u jesen nisam nikad još vidjela.

Amarilisi WOOW!!
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:16
znači jagodice, a ja sam mislila da je to od one grančice đingulana što nam je frida dala na kavi kod trave


Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Za ovo bih molila ID jer neznam gdje a svrstam i kakve uvjete prezimljavanja traži?


[IMG]http://imageshack.us/a/img51/851/pa190213.jpg" />


mislim da je echeveria multicaulis, skloni na negrijano i svijetlo
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:16
Korijenko ovo su starinski narcisi i oni odoljevaju vremenu a mene uveseljavaju već četvrtu jesen ne samo u vrtu već i na stolu.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:17
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

[IMG]http://imageshack.us/a/img716/8511/pa190212.jpg" />




echeveria purpusorum
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:19
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

[IMG]http://imageshack.us/a/img15/5961/pa190214.jpg" />


echeveria pearl von nurnberg, moja prezimi na prozoru, s vanjske strane, ali noću je štite grilje

ako ćeš je unijeti, mora na svjetlo mjesto ili će se izdužiti
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:20
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

[IMG]http://imageshack.us/a/img580/3592/pa190216.jpg" />


cotyledon undulata, skloni i obavezno na što svjetlije
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:23
Natalija hvala , sve sam smjestila na negrijano gdje će predpostavljam biti tem. oko 10C a što se tiče jingulana stvarno neznam jer na sjeveroj strani imam jagodice koje su cvijetale i davale plod a ovo je nešto drugačije a od fride to nisam donijela, našlo se u vrtu i ja samo prenjela u teglu.
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:24
Divljakuse ili ne, ali meni ne cvatu narcise na jesen, imam isto i takve. Amarilis je stvarno lijepo iznenadjenje.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:26
Prekrasno draga,toliko lijepog cvijeća,a zima pred vratima.Vidim opet lijepe sukulente,pa tko ih tako lijepe ne bi kupio.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:55
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Divljakuse ili ne, ali meni ne cvatu narcise na jesen, imam isto i takve. Amarilis je stvarno lijepo iznenadjenje.
Carol haval na posjeti, a sad vidim da sam ja ipak sretnica da imam proljetnice na početku zimeTongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 22:58
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Prekrasno draga,toliko lijepog cvijeća,a zima pred vratima.Vidim opet lijepe sukulente,pa tko ih tako lijepe ne bi kupio.
To se i ja pitam draga? Ko im može odoljeti a na početku što je ono bilo ? Ma samo dva tri sukulentića i nita više a ono dvije, tri stalaže nisu više dovoljneLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 07:26
...žao mi je zbog tuče, ali kaj možeš...s prirodom nikad ne znašConfused, a na narcisama će biti još pupoljaka...na zagrebačkim tržnicama uvijek bude narcisa oko Božića, kažu prodavači da su iz okolice Dubrovnika pa mi je drago vidjeti da ih  ima i u ZadruClap...
...sukulenti su prelijepiSmile...
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 10:00
smile113
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 19:24
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...žao mi je zbog tuče, ali kaj možeš...s prirodom nikad ne znašConfused, a na narcisama će biti još pupoljaka...na zagrebačkim tržnicama uvijek bude narcisa oko Božića, kažu prodavači da su iz okolice Dubrovnika pa mi je drago vidjeti da ih  ima i u ZadruClap...
...sukulenti su prelijepiSmile...
lijepi pozdrav
 
 
RS ma kod mene i nije bilo baš puno štete jer je većina ispod balkona, a narcisi i ja se nadam da će cvjetati do Božića jer sam ih lani imala na stolu, ali lani je bilo toplo do siječnja, pa ove godine je pod ?????
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 19:44
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

smile113
Glikice i ja tebi mašem iz kišnog ali ne pretjerano hladnoh Zadra Tongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 19:54
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:


 
smile71predivno
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 18:36
Kamenjar  velika pusa što svraćaš kod mene Tongue
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 18:43
evo kako sam pospremila sukulente i na mojim stranicama, našla još jednu policu, dobra dušica mi javila da je netko vratio polici jer mu se ne uklapa (a u centru je povrat moguć u roku od 30 dana) a ja sva sretna požurila u  kupnju.
 


 

 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.