Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monsterin  eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monsterin eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 138>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:40
 
Betylli moja,  Oprosti zaboravih ti odgovoriti,u kanti od Jupol boje s dobrim poklopcem ( 10L )  sam pravila Enzim....EmbarrassedHeart

Pustilka ClapClapThumbs Up


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:52
monsić...upoznata sam ti ja sa tim...znam to..samo...htijela sam napomenuti ako žene krenu raditi to da ipak naprae kako bi trebalo...a bože moj...možda nemadrugi efekt...neznam..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:57
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

monsić...upoznata sam ti ja sa tim...znam to..samo...htijela sam napomenuti ako žene krenu raditi to da ipak naprae kako bi trebalo...a bože moj...možda nemadrugi efekt...neznam..
Ma sta pocnu,ja sma vec pocela u glavi naravno valja svanuti prvo LOLLOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2013 u 23:59
hahahaha...dobra si...ja bi več u dežurni dučan trknula da sam na tvom mjestu, eeej di je jutro...hahhhaha
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:09

  Wiz, probala sam i ne vidim nikakvu štetu na ničemu, samo dobro..Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:10
 
 Pustilka nemoj samo da ne možeš spavati zbog Enzima .....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:11
..odlično onda..bitno je da je ok u praksi...zar ne...a možda bi moglo i bolje...a to če biti u drugoj turi pripravka :)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:13
 Wiz draga moja, mogu samo iz prve ruke reći, već se i sad u ovoj prvoj turi vidi dobar pomak, a druga bi naravno trebala biti još bolja...EmbarrassedSmile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:14
Da ih bogdom hocu usnit kkao deset kanti redam i pripremam smile96
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:15
...i biti će zasigurno..Tongue
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:16
 Čuj nje, ona bi odmah deset kanti ! smile96


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:22
Pa koliko otpada bacim djeca samo grizu nesto mogu za sedam dana pokislaiti toliko kanti.LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:23
..a di samspomenula 10 kanti???
...vidim ja da i na tebe ima hiper utjecaj..stalni smijeh, valjanje po podu,vidiš kaj nema...dobra je to tekučinica...ček malo..odoh i ja srkjnuti koji decislika 1689180
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:26
 
  Wiz nisam rekla za tebe da si negdje spomenula deset kanti, već je  Pustilka to rekla....LOL


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:27
LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:30
LOL
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:40
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 
Betylli moja,  Oprosti zaboravih ti odgovoriti,u kanti od Jupol boje s dobrim poklopcem ( 10L )  sam pravila Enzim....EmbarrassedHeart

Pustilka ClapClapThumbs Up



E,to sam čekala Big smileWinkLOLLOL pa da idem na smile49Srce si  smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 00:51

   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 09:55
 Evo dragi moji zašto nisam koristila smeđi šećer za Enzim ( kako u  receptima za Enzim navode ) , osim što je dosta skuplji, nema nikakvu veću vrijednost nego i obični bijeli šećer, a znatno je skuplji....   Čemu onda kupovati skupu  maglu? ErmmQuestionOuchThumbs Down




   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
magadan View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 16 Studeni 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magadan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2013 u 10:03
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 Heeej draga, prije svega,  Dobrodošla na moju temu ! smile73 Evo ovako, na samom početku ću ti reći,  taj Enzim može trajati i  preko 20g. a da se u njemu ništa ne promjeni.....Zapravo promjeni se to, što čim duže traje tim je bolji, cijepa se na manje čestice pa je stoga još djelotvorniji i efikasniji...A za što bi ga bilo dobro koristiti? Hm?  Teško je to reći jer lakše bi zapravo bilo pitati gdje se ne koristi....LOL..Šalim se malo, no pojam Enzima ima široku paletu primjene npr. u kućanstvima, recimo apsolutno što se tiče svega...od čišćenja kuhinja, kupaonica, začepljenih i masnih slivnika, pranja veša, pa čak i kupanja ili tuširanja u istome....recimo dodaš samo malčice Enzima u svoj svakodnevni gel koji koristiš, nisi ni svjesna koliko si dobra učinila...Jer Enzim osim što u tvom gelu pobija neke čudne kemijske supstance, čini te zdravijom, a i ubrzo ćeš to osjetiti na svojoj koži koja će biti zdravija i ljepša.....Dalje, kao što sam već navela, čišćenje kuhinje, odnosi se općenito na sve, od kuhinjskih elemenata,  kuhinjskih pločica zidnih i podnih, do jako zamašćene pećnice ili nape.... Nevjerojatno je kako se vrlo brzo riješiti svega toga u samo nekoliko poteza....nakon brisanja podnih pločica, imam dojam da u mojoj kuhinji ima puno više prozračnosti i nema nikakvih neugodnih mirisa nakon kuhanja ili pečenja.....Također je vrlo korisno ako se doda u vodu kojom ćemo zalijevati cvijeće ( služi kao bio gnojivo )....primjetila sam na mojim malim adeniumima da su se naglo zdebljali, a neko cvijeće je dobilo neki poseban prekrasan zeleni sjaj. Također odbija sve štetočine i leteće napasnike poput muha, komaraca i ostalih dosadnih kukaca i insekata, a također ako se životinje kupaju u istome ( razrijeđenom naravno ) ili im se prska krzno istim, buhama se to neće nimalo svidjeti i neće se dugo zadržavati na našim dlakavim ljubimcima... 

   Inače ja uzimam 1dcl na 10l vode za pranje podova i brisanje kuhinjskih površina, dn. boravka, za zalijevanje biljaka, za sve uzimam ovaj isti omjer....No za nešto zaprljanije, masnije, tvrdokornije, uzimam čisti nerazrijeđeni Enzim poprskam površinu koju čistim i lagano izribam i začas sve opet zablista...Smile 

  Također je jako dobar za čišćenje automobila, a ako se doda žlica dvije pri pranju veša, navodno je veš bijeliji i čišći....( ovo ne bih znala jer nisam još probala, što ne znači da neću ) Big smileSmile






Hvala ti na dobrodoslici:)...taj enzim mi je tako dobro zazvucao kad sam citala o njemu prije nekoliko mjeseci da sam ga odmah isla napraviti, al evo stalno sam odgadjala da ga isprobam. Zvuci nevjerojatno sve to sto pisu o njemu pa sam dosta skepticna, ali isprobat cu sve LOL.

Trenutno imam paprike u tegli koje sam odrezala, a one ponovo pocele iz tih batrljaka listati...unijela sam ih u sobu na juznu stranu i probat cu ih zaliti enzimom da vidim hoce ponovo krenuti rasti i radjati.

A na limunima koje sam unijela u sobu (jos su mali, iz kostice) mi se stalno vracaju stitaste usi...i to cu probati tretirati s tim. Da samo zalijem limune s tim...ili da ih cijele pospricam?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9293949596 138>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.