Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Coraline - my baby steps
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Coraline - my baby steps

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 13:26
Jako, jako lijepo!!! Kako uspiješ "obuć" cijelu teglicu u salvetu a da ti se pristom salveta ne zgužva i ostane ravna tj. ne "krene u krivom smjeru"?
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 18:24
draga,dobro dosla u drustvo teta salveta..radovi su jako,jako lijepi,pogotovo ovi zadnji....jos cemo se mi nauzivati tvojih uradaka.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
coraline View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje coraline Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 13:28
Hvala cure Embarrassed

@ Salomon - velike motive lijepim uz pomoć onih plastičnih folija za dokumente, s njom si pridržim salvetu da se ne zgužva.
A što se smjera tiče Angry bježe bježe i meni, još nisam savladala kako da je lijepo ravno zalijepim. Angry Al vjerujem da praksa čini čuda. Wink
Na vrh
coraline View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje coraline Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 13:43
evo malo novih radova Smile





















Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 19:25
Dobro nam došla coraline,smile169 jako lijepi radovi, samo tako nastavi 
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 19:58
To je više nego baby steps.Samo kad bi mogla povećati fotke da ne moramo ulaziti.Konkretno,ja imam problema kad ulazim u tvoj Imageshak.Sporo i dosta zapinje.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 22:34
Jako lijepo....
onaj sat je super...one dvije prve slike isto..moj favorit..to je salveta ?
jako mi se sviđa...smile55

ona dva anđeleka na tanjuru imam istu salvetu...napravila sam tanjur pred  tjedan dana..samo nemam koga da mi to sve slika.
ne bi ne bi željela da ispadne da nekog kopiram..jer imamo istu salvetu.
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 07:08
i meni je sat mrak volim satove neznam zašto ,i sve drugo ti je ljepo
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 09:35
sitne su mi slikice, a ja sam ćorka ....al bez obzira na veličinu slika, ljepe su mi ...a nekako mi posebno draga ona kutija za naočale....još nisam ni jednu napravila, nekoristim kutije, naočale ostavljam svukuda......al tvoja kutija za naočale mi posebna, imam i ja takvu salvetu...
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 09:48
Jako lijepi i uredni radovi. Svi mi se sviđaju, najviše sati i tanjur sa anđelima! Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.