Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 17:47
Ana, baš si lijepo rekla da je buketić produžetak sezone. Upravo je tako ! A i veranda je tako nekako, dio dvorišta tu preseljen i imam sve na oku.
Hvala ti na lijepim riječima i na posjeti.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 17:52
Hvala ti Camellia na komplimentima ! Aeonium je stvarno lijep i velik, uživo je još ljepši. Nadam se da će mi izgurati zimu i iduće sezone još više narasti, jer to je posebna biljka.
A jagode, eh da....potaklo me to što moja unučica obožava jagode, pa sam ih posadila, a kao što kažeš i ukras je. 
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 18:16
Koliko je Božić daleko ? Pa i nije baš, bar za mene. Jednom sam na netu vidjela ovaj rad pa sam pokušala i jako mi se dopalo. Možda si i napravim ovakve kuglice, jer imam jednu "postavu" već godinama i dodijale su mi.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 18:53
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Moja "gredica" s jagodama; naime, ovo sam planirala još prije napraviti, ali mi nekako proletilo vrijeme i kad sam već zaboravila na taj "projekat", jučer na pijaci se prodaju sadnice jagoda.....i eto...


Uploaded with ImageShack.us


Ovo je odlična ideja... Koliki promjer ima ova najveća posuda, ne mogu baš ovako ocijeniti kolika je?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2013 u 19:11
Milice, drago mi je da ti se sviđa moja "gredica" s jagodama. Najveća posuda je 50 cm u promjeru, slijedeća 40 i najgornja je 30 cm promjera.
Još planiram urediti tlo oko tegli, no to može čekati proljeće ako ne stignem više ove jeseni.
Hvala ti na posjeti !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 17:30
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Moja "gredica" s jagodama; naime, ovo sam planirala još prije napraviti, ali mi nekako proletilo vrijeme i kad sam već zaboravila na taj "projekat", jučer na pijaci se prodaju sadnice jagoda.....i eto...
I eto pošetah ja malo tvojim jagodnjakomThumbs Up

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 21:12
Dmirce, lijepo od tebe, prošetaj kad god te volja !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2013 u 23:29
Ja se uvijek divim vama iz unutrašnjosti na ovakvim kolekcijama sukulenata i kaktusa, jer ipak sve to zimi treba spremati, tvoja je kolekcija zavidna, a buritto je prekrasan Clap

život je more
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 08:07
i meni se dopada ovaj buritto.ja imam maleckog.nadam se da će i on jednog dana biti ovakav.
ako se ne ljutiš rekla bih lantani da smo mi slavonci prkosni, pa sve što je teško za nas je izazov
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 12:43
Lantana, dobro mi došla u moje carstvo i puno ti hvala na komplimentima. 
Posebno mi je drago što si , ajmo to tako reći, odala priznanje nama iz unutrašnjosti na uzgoju biljaka koje moramo spremati preko zime. Iako ja to odrađujem svake godine ne razmišljajući o tome, jer to mi je pod normalno, moram priznati da nije ni malo lako. Već samim time što biljke rastu, dobiju i veće tegle, pa im prostor u kojem inače prezimljavaju postaje mali. E onda treba postaviti nove police na zid, pa birati one lakše tegle da polica ne otpadne, pa tako svake jeseni nova kombinacija. Ali sva ta muka se zaboravi kad ih sve lijepo smjestim i na proljeće ponovo uživam u njima vani na zraku i suncu !
Posebno hvala na komplimentu za burrito, na njega sam zaista ponosna.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 12:48
Ajama, narasti će i tvoj burrito, ovaj moj je pravi matorac, ni sama više ne znam koliko je star. Samo znam da sam bila puno mlađa nego sam sada kad sam ga nabavila Confused.

...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 15:07
Lopoči se polako povlače u dubinu, želim im miran san i neka se odmore tako da me iduće ljeto opet uveseljavaju svojim prekrasnim cvjetovima:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 15:17
Dan po dan prolazi i jesen polako odmiče......



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2013 u 23:06
A kako svi nešto sij, evo da se i ja pohvalim svojim sijancima:

kaktusi


Uploaded with ImageShack.us

i adeniumi


Uploaded with ImageShack.us


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 08:29

Sijanci lijepo napreduju,  kaktusići su baš fora. Samo da bude polica...

Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 09:36
Bila sam u setnji,naravno uzivala,vidim da je ripsalis procvetao,
i kod mene i bas me obradovao,sejanci ti lepo napreduju ...ljubav se bas vidi kroz tvoje biljke
cesto sam ovde ali ne ostavim tragsmile73
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 10:03
Nisa, Leona....hvala vam cure na lijepim riječima, pa kad ste mi tako fine, evo malo cvjetića za vas, a i za sve koji navrate:


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 11:22
hoće li se i lijepi kamenčići u kamenjaru povući u dubinu kao i lopoči, valjda ćeš ih pronaći opet u proljećeWink
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 17:26
Draga Mari, bilo bi dobro kad bi se ti kamenčići preko zime razmnožiti i namnožiti Wink.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 20:20
pa stavi im nekakvo dobro gnojivoWinki zatrpaj kao krumpire
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 110111112113114 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.