Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Antheino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Antheino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 17>
Korisnik
Poruka
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:22
palma ispred kuće u 4.mjesecu




ispod sam posadila dva različita bršljana za koja se nadam da će se lijepo proširiti da prekriju plastičnu bačvu





Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:46
prošle godine je to izgledalo ovako



u bačvama mi se sve ovako razraslo da sam se odlučila ove godine na drugu kombinaciju biljaka






Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 07:12
kraj bačvi je bilo još prostora pa sam proširila sa kamenjem













Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 07:12
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 07:34
Juhuhu, raduje me da nam se povećava međimurska ekipa!! Dobro došla!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 07:48
Još jedan lijep međimurski vrt. Dobrodošla u cvjetno društvo.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 09:43
Želim ti dobrodošlicu u ovo cvijetno društvo.Baš si sve maštovito uredila,a palma me srušila s nogu.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 14:38
hvala Vam cure smile76....
evo još nekoliko slikica....





mališan se sprema procvjetati


iz mini kamenjara ... već sad ocvali allium, moja prošlogodišnja bebica koraljna zvončika je sad već odrasla cura....u društvu sa liatrisom (nadam se da se ne varam) koji samo što nije spreman za cvatnju









Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 14:46
Kako se zove ovaj cvijet?



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 14:47
tvoj vrt svakako mi ide u popis NAJomiljenijih...SVE je tako lipo....ono sa tulipanima mi je za razglednicu...bačve prilipo.. kamnenjar super... odakle ti oni oblutak od kamena po vrtu..kao da je sa mora......drveni krugovi su predobri-moji su visoki 30-40cm-moram napravit nekoliko ovako niskih ko ti-kradem ideju.....i....dobro nam došla
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 14:48
Dobro došla, lijepo je ovo što si nam  pokazala.....smile73
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 15:41
Dobro nam došla !!!

Lijepe otočiće cvijeća si nam pokazala,  sa zanimanjem ćemo čekati nove sličice !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 15:48
Dobro došla!
Lipik
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 16:32
Dobro nam došla .
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 17:22
Srdačna dobrodošlica i od mene smile73  Super si počela,krasno cvijećesmile141
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:36
HVALAsmile84 Vam svima na prekrasnoj  i srdačnoj dobrodošlici !!!
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:39
draga milice ni sama neznam, dobila sam ga od susjede na jesen...nisam znala što je,samo mi je rekla da je trajnica i nisko.... posadila bez očekivanja i sad prava ljepotica...
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:44
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

tvoj vrt svakako mi ide u popis NAJomiljenijih...SVE je tako lipo....ono sa tulipanima mi je za razglednicu...bačve prilipo.. kamnenjar super... odakle ti oni oblutak od kamena po vrtu..kao da je sa mora......drveni krugovi su predobri-moji su visoki 30-40cm-moram napravit nekoliko ovako niskih ko ti-kradem ideju.....i....dobro nam došla


za sav kamen...nabavka..transport...prijevoz....  koji se nalazi na dvorištu zaslužan je moj budući mužek, i banjice od drveta njegov su rad...rekao mi da nezna šta me lupilo koliko svega.....ali ja samo mislim da se boji da ga ne zapostavim i više pažnje ne posvetim cvijeću....on je prvi naravno....
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
ANTHEA View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ANTHEA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:45
Originalno poslano od člana ANTHEA ANTHEA napisao:

Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

tvoj vrt svakako mi ide u popis NAJomiljenijih...SVE je tako lipo....ono sa tulipanima mi je za razglednicu...bačve prilipo.. kamnenjar super... odakle ti oni oblutak od kamena po vrtu..kao da je sa mora......drveni krugovi su predobri-moji su visoki 30-40cm-moram napravit nekoliko ovako niskih ko ti-kradem ideju.....i....dobro nam došla


za sav kamen...nabavka..transport...prijevoz....  koji se nalazi na dvorištu zaslužan je moj budući mužek, i banjice od drveta njegov su rad...rekao mi da nezna šta me lupilo koliko svega.....ali ja samo mislim da se boji da ga ne zapostavim i više pažnje ne posvetim cvijeću....on je prvi naravno....


što se tiče krugova ..osim vizualnog baš su praktični kod zalijevanja da stanem na njih
Nije dovoljno ljubav posaditi, treba je i zalijevati.
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2012 u 13:49
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Kako se zove ovaj cvijet?[IMG]http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/e8f78bdb-SAM_0223.JPG" />





Centaurea montana
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 17>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.