Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji počeci- mašta može svašta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji počeci- mašta može svašta

 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
Korisnik
Poruka
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moji počeci- mašta može svašta
    Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 07:39
U dekupažu sam nova pridružujem vam se sa nekim svojim poćetničkim radovim koji su puni grešaka nadam se da ču vremenom barem donekle biti bolja
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 07:51
upomočččččč kako da stavim slike
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 08:38
dobrodošla crvena dalija klikni na portal pa na desnoj str klikni na dodaj sliku pa tamo imaš svea objašnjenja
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 09:25
Probaj proučiti ovo.Svakako preporučujem Photobucket kao bolji,brži i sigurniji.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 09:26
draga dalija,
dobro nam došla...

postavljanje slika izgleda kompliciranije
nego što ustvari je... Smile

pogledaj upute,
u donjem postu samo klikni na "ovdje"...

Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

video prikaz kako staviti slike

pogledajte

 


sretno... Smile
jedva čekam(o) vidjeti radove...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:10
Ma za izludijet već pola sata pokušavam pa nejde ,dodem do umetni sliku i tu ni makac kako to funkcionira a onaj linkič gore mi neda otvoriti,kaj da delam??????
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:17

ako u citatu administratorovog posta klikneš točno na onu
veliku podcrtanu riječ "ovdje"
onda ti se u novom prozoru
otvori video s You Tubea
u kojem te korak po korak vodi kako staviti sliku...
meni normalno funkcionira svaki put kad kliknem na to...

pokušaj još jednom... Smile


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:19
proučila sam taj video od a do ž ali ni makac učitam sliku a kad dođe do tog da ju prebacim iz galerije u forum ni makac
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:23

kad klikneš na dodaj/objavi,
onda ti se pojavi poruka o statusu u kojoj je kod za forum...
tipa [URL=http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/  ...
taj kod moraš copy/paste u svoj post
u kojem misliš staviti sliku...




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:25
Dobro nam došla Dalijasmile73.I ja sam relativno friška ovdje.Postavljanje slika mi je bila totalna apstrakcija-ALI -uspila sam.Otvori mapu za forum na desktopu (tako će ti biti lakše) i sve što ćeš stavljati na forum "parkiraj" u tu mapu.Ulogiraj se na "Photobucket" i uploadiraj slike iz te mape za forum.Kad si to napravila,svaka slika ima niz stavki ispod.Najdonju pritisni i tad će ti se ta slika kopirat.Zatim odi na forum i u prostor za poruke desnim mišem pritisni "paste" i tad će ti se slika konačno kopirat kad pritisneš "odgovori".Nadam se da sam ti bar malo pomogla.
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:40
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 11:44
nemam pojma šta se dešava slike su mi pospremljene gdje ne trebaju i sad ih neznam prebacit,dali tko to može umijesto mene
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 12:16
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 12:16
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2012 u 12:18
Ja sam dvije...sad ti dvije...Smile
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 06:43
HOČU VEOMA RADO ako mi kažeš kaj da napravim imam ja toga još na lageru
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 06:53
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 06:57
JEEEEEEEEEEEE USPIJELA SAM   sad idem ostale slike prebacit a onda dati vama na sud,kutijica je prvi pokušaj rada kutije flaše takođe pokazat ču vam i najprviji rad da vidite da sam ipak napredovala polako ali sigurno,čovijek se uči dok je živ i blesav umre ,reko je netko na ovom forumu a ja ga jutros kopiram
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 09:00
crvena d.dobrodošla.Ne čudim ti se.Ja sam danima isto pokušavala prebaciti fotke pa ništa.Upute i video na Cvijetu su samo za one koji to već znaju raditi (to sad vidim),a za nove nikog nije briga i ništa se ne poduzima godinama.Skoro svaka galerije počinje istim mukama.Da o brzini i poteškoćama uploadanja ne govorim.I zato sam otišla na Photobucket i spasila se.Mamina ti dobro govori.Poslušaj je.Želim ti sreću i uspjeh sa radovima.
P.S. U "Friško iz pečnice"se stavljaju samo slike,a ne i komentari.To će moderatori izbrisati.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2012 u 11:16
Samo polako crvena dalija, uspjet ćeš ti sa slikama , Kiki -ko ti je dobro predložila, otvori si svoj album u Photobucketu i sve će ići puno brže i lakše.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.