Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:26
bucka hvala ti na posijeti i na komplimentu.Ako misliš na Clerodendrum ugandense,on mi je u tegli,jer bi mi se smrznuo u vani.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:47
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

bucka hvala ti na posijeti i na komplimentu.Ako misliš na Clerodendrum ugandense,on mi je u tegli,jer bi mi se smrznuo u vani.


Da, na njega mislim. Šteta, jako mi je lijep, podsjeća me na male leptiriće.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 21:51
A zašto ti je šteta?A cvijet ti i izgleda kao leptir.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2013 u 22:01
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

A zašto ti je šteta?A cvijet ti i izgleda kao leptir.


Eee, trebala sam prvo poslikati, pa onda odgovoriti. Naime, jako volim hortenzije. Ne znam iz kojeg razloga mi ne uspijevaju u zemlji, nego ih imam u nekoliko kaljeva. Pa onda još nekoliko biljaka, i dobar dio moje garaže je zauzet lončanicama. Ove godine želim kupiti pasifloru i kameliu, koja će znači isto biti na prezimljavanjum a gdje drugdje nego u garaži. E, moja draga kamelia, kada bih ja svašta. No snejedno mislim da će se ipak naći mjesta i za leptiriće...
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 21:19
Snijeg neumorno pada a najviše mu se vesele djeca.




moja Larica




ciklama




orhideje










Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 22:23
Vidim ja da ti imaš dobre raliceLOLciklama je prekrasna,a i orhideje.Malo si škrta sa slikama,znam da imaš pravo cvijetno bogatstvo.smile178
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 22:49
Jaco,ma nisam škrta na slikama,ali ništa mi osim orhideja i ljubičica za sada ne cvijeta
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 23:32
Kamelia dakle snježi kod tebe i vidim velike pahulje...Kod nas sva sreća ne, barem za sada...Lijepe su ti orhideje, neka barem one cvjetaju..
sutra je novi dan
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 00:15

Bome si se i ti načistila snijega. Kod nas ako ovako nastavi još par dana imat ću cvjetnu livadu. Ne mogu vjerovati da nas snijeg nije bar malo zahvatio.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 09:38
Koliko vidim mlade snage su bile zaposlene oko rasčišćavanja, bravo za vrijedne ručice Clap.
I meni se čini da nam je puno toga još ostalo skriveno, moraš češće koristiti fotić.
Koja je ono puzavica ( penjačica ) šatiranog lišća što visi u prozoru?
A ovaj ljubičasto bijeli cvijet na zadnjoj slici je isto tvoja rukotvorina?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2013 u 21:13
vesele se djeca ali su i vrijedna bravo čestitam mami koja im je sigurno dobar uzor
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:50
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Kamelia dakle snježi kod tebe i vidim velike pahulje...Kod nas sva sreća ne, barem za sada...Lijepe su ti orhideje, neka barem one cvjetaju.. [IMG]smileys/emot120.gif" align="middle" />



Jagoda, kod nas snježi dalje i stvara probleme.Jedva čekam proljeće
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 20:53
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Bome si se i ti načistila snijega. Kod nas ako ovako nastavi još par dana imat ću cvjetnu livadu. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> Ne mogu vjerovati da nas snijeg nije bar malo zahvatio.



Nemogu vjerovati da kod vas nije bilo snijega.Nadam se da ćete u novom valu i vi dobiti
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:07
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Koliko vidim mlade snage su bile zaposlene oko rasčišćavanja, bravo za vrijedne ručice [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />.
I meni se čini da nam je puno toga još ostalo skriveno, moraš češće koristiti fotić.

Koja je ono puzavica ( penjačica ) šatiranog lišća što visi u prozoru?

A ovaj ljubičasto bijeli cvijet na zadnjoj slici je isto tvoja rukotvorina?


Horti ,ona puzavica na prozoru je Scindapsus Enjoy, a onaj cvijet na zadnjoj slici nije moj rad. Cure pa zar stvarno mislite da bih ja skrivala slike
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:10
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

vesele se djeca [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> ali su i vrijedna [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley27.gif" align="middle" /> bravo čestitam mami koja im je sigurno dobar uzor [IMG]smileys/emot115.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot121.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot122.gif" align="middle" />


Mari- hvala ti na pohvalama i lijepim riječima
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 21:21
Lijepe orhideje, viklame, a i Larica se veseli šetnji kroz snijeg
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 07:37
[Kamelia, jako zanimljive biljke, svašta lijepoga ima u tvom vrtu! Sigurno ću navratiti opet, sad nemam više toliko vremena za sve prokomentirati, ali izdvajam ovog puta ovaj divni Zephyranthes



Hvala na ugodnoj šetnji! smile78
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 14:02
Prelepe si poklončiće dobila od Jace...svaka joj čast
A tek što su ti sobne biljčice lepe i bujne...pu,pu,pu
Sve pohvale i čistačima snega
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 18:42
samo da se javim smile113
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 19:56
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Lijepe orhideje, viklame, a i Larica se veseli šetnji kroz snijeg


moon- hvala ti na komplimentu
Lara uživa igrati se na snijegu,ali ja nevolim jer je sva mokra
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.