Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kamelia - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kamelia - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 47>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 14:58

Baš si se lijepo ponovila. Juče sam posijala sjeme lupinusa, sitnih crvenih karanfilčića, patuljasti pakujac bijeli i pakujac bijelo plavi. Sijala sam prema mjesečevom sjetvenom kalendaru. Dakle bit će presadnica.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 16:46
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

Prekrasno cvijeće [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />





stefica.n - hvala
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 16:48
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Baš si se lijepo ponovila. Juče sam posijala sjeme lupinusa, sitnih crvenih karanfilčića, patuljasti pakujac bijeli i pakujac bijelo plavi. Sijala sam prema mjesečevom sjetvenom kalendaru. Dakle bit će presadnica. [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />



jedva čekam
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2013 u 17:27
Kamelia, sve sam ti u vrtu obisla! Prekrasnog cvijeca imas, roda je    posebno sam se zavukla medu hibije, ali sam se lupkala po prstima nisam ni grancice otknula
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 21:02
Lela, hvala ti na posijeti,rodu obožavam i jedva čekam da dođe.A zar ja to vidim još jednu obožavateljicu hibiskusa?
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 22:52
Dugo nisam bila kod tebe u vrtu...Svašta lijepoga ima kod tebe..Pokloni za Valentinovo su

Hvala i ovdje za poklon koji si mi poslala za rođendan, draga Kamelia
sutra je novi dan
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2013 u 23:12
Već sam počela misliti da ti je ime Valentina, da ti je na Valentinovo još i rođendan i godišnjica braka!!!
Kooooliko predivnih biljaka!
U pravu su cure, takvog Valentina treba paziti i maziti.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 09:11
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Dugo nisam bila kod tebe u vrtu...Svašta lijepoga ima kod tebe..Pokloni za Valentinovo su [IMG]smileys/c029%5b1%5d.gif" align="middle" />

Hvala i ovdje za poklon koji si mi poslala za rođendan, draga Kamelia [IMG]smileys/emot134.gif" align="middle" />


Jagoda -
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2013 u 09:15
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Već sam počela misliti da ti je ime Valentina, da ti je na Valentinovo još i rođendan i godišnjica braka!!!
Kooooliko predivnih biljaka!
U pravu su cure, takvog Valentina treba paziti i maziti.


Dadinice nisam Valentina ali tu ima zaostataka za godišnjicu braka jer mi je nedavno bila pa sam iskoristila priliku
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 09:45
Moram vam pokazati jedno veliko iznenađenje koje mi je danas rano ujutro došlo.Rođendanski poklon od drage Jace,stvarno sam ostala bez teksta,a još uz to je bila velika kutija sa cvijećem.Jaco stvarno si



Bungavilea je toliko velika da je nemogu uslikati čitavu,a još samo moram otkriti koje je boje.









Draga Jaca,hvala ti od sveg srca, baš si me jako razveselila
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 11:13
smile71
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 14:44
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:



 





 

 
Pridružujem se svemu sa ove čestitke!
  smile141 za Jacu !!!!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 09:21
I ja se pridružujem čestitkama,a Jaci posebne pohvale.
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 20:22
anđelkad,Camellia hvala vam na lijepim željama.To je Jaca malo uranila,ali za lijepe želje nikada nije prerano
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 20:57
eto novog veselja bravo za Jacu
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 08:30
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

anđelkad,Camellia hvala vam na lijepim željama.To je Jaca malo uranila,ali za lijepe želje nikada nije prerano


Tak je draga,za prave stvari ne postoji rano i kasno!
 (slikica koju sam ti ostala dužna ima na prvoj stranici tvog vrtića)
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 10:32
Mari -

anđelkad -
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 10:38
Malo noviteta

Ceanothus



budleja žuta



Budleja roza

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 10:57
Lijep ulov!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 12:12
to znači dosta slavlja,ima se puno za smile127
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.