Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tropski vrčevac - Nepenthes
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Tropski vrčevac - Nepenthes

Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:15
Evo obećane slike.Ja o svom ne vodim nikakvu posebnu brigu,i super je da je uopšte živ..LOL

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Sponzorirani linkovi

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Bodovi: 12642
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:19
Odličan je!Thumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Listopad 2012 u 21:49
Hvala bebolina..Danas sam vidjela u mbm-u ogroman primjerak,baš je fascinantan.
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:00
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Hvala bebolina..Danas sam vidjela u mbm-u ogroman primjerak,baš je fascinantan.
I ovaj je iz mbm-a, kupila sam ga prošle godine početkom zime.

Do unatrag mjesec dana nije se micao s mrtve točke, samo je cijelo ljeto kilavio, već sam pomislila da od njega neće biti baš ništa.
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 21:55
Odlično izgleda ovaj tvoj vrčevac..Moj je kupljen kao jako mala biljčica u saksiji u kakvoj kupujemo presade petunija npr..Jako sam zadovoljna kako napreduje s obzirom da mu nedam nikakve pažnje posebne.Kupila sam ga u Obi-ju.Ovaj što sam vidjela u mbm-u ima ogromne vrčevce i imaju kao bodljice na sebi.Možda je neka druga vrsta.I list je punoo veći i širii,boja kod vrčevaca je tamnija ponegdje prošarana tamnijim nijansama smeđe..Moguže da je neka druga vrsta ili je nafilovan hormonima i prihranama pa izgleda kako izgleda?Ne znam..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru

Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Listopad 2012 u 22:10
[QUOTE=alisa]Odlično izgleda ovaj tvoj vrčevac..Moj je kupljen kao jako mala biljčica u saksiji u kakvoj kupujemo presade petunija npr..Jako sam zadovoljna kako napreduje s obzirom da mu nedam nikakve pažnje posebne.Kupila sam ga u Obi-ju.Ovaj što sam vidjela u mbm-u ima ogromne vrčevce i imaju kao bodljice na sebi.Možda je neka druga vrsta.I list je punoo veći i širii,boja kod vrčevaca je tamnija ponegdje prošarana tamnijim nijansama smeđe..Moguže da je neka druga vrsta ili je nafilovan hormonima i prihranama pa izgleda kako izgleda?Ne znam.. [/QUOTE]
 Vjerovatno je to u pitanju. I ovaj moj je imao ogromne vrčeve kad sam ga kupila, no s vremenom se sve to smežuralo, osušilo, a vrčevac bez tih vrćeva je nula. Opstao je i evo sad nakon godine dana rastu prvi vrćevi.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
ZLATNI DONATOR

Bodovi: 5551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2014 u 19:43
Vidjela sam ovaj cvijet u MBM-u, baš je fora, neobičan je. Jedino što mu treba je puno mjesta kad se razraste...
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.