Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Preporuke za početnike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Preporuke za početnike

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
D_vrtlar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje D_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Preporuke za početnike
    Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 17:24
Pozdrav, cura mi se počela baviti vrtlarsvom i cvijećem općenito.
Htio bih joj pomoći ali se ni sam ne kužim u to.

Da li znate neke knjige koje biste preporučili za mladu vrtlaricu?
Ili možda neki set alata?
I sa kojim biljaka je najbolje počet?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 18:39
zašto kupovati skupe knjige kad smo mi ovdje.
reci neka se uključi kod nad u ekipu i sve će saznati.
 
Treba vidjeti prvo oko čega se je počela zanimati: vrtno cvijeće,sobno,kaktuse ili uskulente ili pak orhideje.... trebamo malo detaljnije da bi doboli bolji odgovor.
 
ali sve u svemu vrlo je pohvalno što je krenula sa vrtlarenjem i što vi želite sudjelovati u tome pa je moj savjet da nam se pridružite na forumu i da krenemo u stvarnju jednog novog cvjetnog doma ili vrta.....
 
DOBRO NAM DOŠLIIIIIIIIIIIIIIIIIII
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2012 u 19:54
dobro nam došli

ako je vrt u pitanju onda otvori svoju stranicu ovdje u cvijeće fotografije ili moj vrt u slikama ... tamo ćemo vam se javljati sa prijedlozima i savjetima....sretno!
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
D_vrtlar View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Kolovoz 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje D_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 10:30
Hvala na dobrim želajam,

za sad ima vrtno cvijeće,kaktuse(nešto malo uglavnom ukrasno) i uskulente (moji najdraži) i 2 orhideje
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 10:47
Što se   tiče   knjige, preporučujem "ZELENI   KVADRAT",ALI   NIJE   POTREBNO   MOŽE   SVE      NAUČITI OD   OVOG   FORUMA :)!
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2012 u 11:58
kad otvoriš svoju str. napiši ovdje kako si je nazvao da ne tražim puno....čekamo slikice
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 18:14
d.vrtlar pa vidim da nema pitanja, sa sam se uključila pa te molim nastavi s pitanjima ili kako kaže 11111 otvori stranicu da ti cvjetoljubci mogu odgovorit a to što nemaš nego nekoliko biljaka vjeruj uključujuči na forum one će brzo povećat broj, biljčice stizu sa svih strana, nemoj mi reći da se
i se uplašio ovoliko baba
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.