Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Potunia - petunia spp
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Potunia - petunia spp

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

ovo mi ima presitan cvijet za potuniju..... vise izgleda na million bells
Ako sam fulala, obrišite post
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2013 u 22:23
meni se isto čini da je cvijet premali za potuniju,u usporedbi sa bakopom(jel to ona nova vrsta sa većim cvijetom?)
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
DijanaS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DijanaS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 12:38
Super mi se čine ove potunije.....
kako mi se čine jako slične sufrinijama (barem meni čoravoj :) )
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:05
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

meni se isto čini da je cvijet premali za potuniju,u usporedbi sa bakopom(jel to ona nova vrsta sa većim cvijetom?)
Neznam, ne kužim se baš preveć, samo znam da su bile posađene u ovim teglicama i zaštićene celofanom s istim oznakamasmile60

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:32
Gdje si ih kupila???
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 15:34
U jednoj vrtlariji u Trstu
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 22:31
Imam ih i ja, kupila u Pordenone. Vidjet ćemo na sajmu ako ih budu imali...
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 22:48
Vidjela sam ih u Pordenoneu, bila ih je velika stalaža u svim bojama. Tamo nisam kupila ni jednu, mada mi je kasnije bilo žao
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 15:04
Kad cvijet ocvate jel da maknem samo ocvali cvijet ili i cijelu čašicu?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 21:37
Ako imate vremena najbolje je ukloniti sve. Jer ovako se stvara sjeme I biljka nepotrebno gubi energiju.
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 22:08
Hvala :) za sada imam, a i još nema puno cvjetića :) gledajući ove slike...čini se da sam i ja kupila dvije potunije i 1 petuniju :D

Pročitala sam da ih treba redovno zalijevati, svaki dan...danas sam ih malo polila iako su bile vlažne...strah me da ih ne polijem jer su pola dana na suncu...jel im smeta ako su stalno vlažne?....ima puno rupica da se voda cijedi, ali zemlja je svejedno vlažna.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 22:38
Moje potunie od prošle godine kupljene iz provjerenog rasadnika od kojih godinama kupujem cvijeće.Ove godine ima pet boja još razmišljam koje ću kupiti ,jer je svaka na svoj naćin posebna
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 22:40
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 22:40
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 23:09
Jaca, jel imaš koju fotku kasnijeg datuma ovih u sredini da vidimo kako su izgledale.....svaka je na svoj način lijepa, teško se odlučiti
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 15:45
nije previse.ja sam u 80 cm posadila po 5 kom. kombinaciju crvenih i zutih i bit ce super,a to su potunije(poboljsana verzija petunije i surfinije) tvore kuglu i ne sire se jako niti rastu u duzinu pa nece bit natrpano a ni prazno.
Na vrh
Desiree View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Dalmacija
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Desiree Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2013 u 17:00

Ove godine baš kasnim s nabavkom sadnica ali slike potunija su me baš oduševile. Kako imam jednu zgodnu visilicu sa dvije košare - cvjetne kugle bi se super uklopile.



Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 13:51
Moje potunije :) Imam zločeste mace pa su štapići u saksijama dok ne porastu da mace ne uđu unutra :)









Na vrh
DijanaS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DijanaS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 08:44
Majdaaa prekrasne su... ove naranđaste su mi baš posebne....
Na vrh
Majdaaa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 19 Lipanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majdaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 10:23
Hvala :)....Je, ta mi je najljepša :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.