Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Travin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Travin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Travin vrt
    Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 17:34
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 18:00
Krasno ali sam se morala pomučiti za slikice LOL... zašto ih ne staviš ovdje, lijepe , velike da nam bude lakše škicati...
belica,zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 18:13
Trava,stvarno MALO sličica tvog vrta.
Sve sam lijepo pregledala,za danas dosta!smile141
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 18:19
lijepo stavi ih tu
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 18:36
Vrlo lijepo. Šteta što ih nisi ovdje stavila.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 19:30
Konačno bilo je i vrijeme, vidjela uživo ali ovdje se može na miru pogledati i zadržati se koliko hoćeš, ali slažem se s belicom posloži ih da se lakše vidi raskoš
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 19:51
Eto ga na...ja samo slušam (čitam) travino ovo, travino ono....nisam ni primijetila do danas da on nema otvorenu svoju temu....
...slažem se s curama...slikice nam tu prikaži!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 20:09
Drago mi je da ti otvorio svoju temu  pa da i mi ostali koji nismo bili na tom lijepom druženju možemo vidjeti šve ono što su forumašice nahvalile, i s pravom su hvalile smile55
 
Pa nije problem pregledati lijepe velike slike, samo kliknite na "Slideshow"
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 22:09
Mogu se i ja pohvaliti da sam jučer ovaj vrt vidjela u živo i stvarno je pun neobičnih biljaka.Oduševljena sam palmama,papratima,kineskim limunom,ma svim.Trava hvala na poklonima,uživala sam u šetnji.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 07:27
Drago mi je da si se konačno odlučija podilit "to malo" lipotica sa svima nama,ma je da sam ih vidila u živo ali neka ih i tu!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 07:58
Ajme meni!!!
Ovo ću morati vidjeti u živo!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 08:42
Nekako sam mislila kad su tvoje sadnice čudom došle do mene da ti je drveće specijalnost. Sad vidim da imaš više područja interesa: kaktuse i citruse i palme i paprati... Baš si svestran a izgleda i uporan. Svaka čast!
Zavidna sam curama koje su tvoje biljke vidjele uživo Embarrassed, nikad slike ne mogu sve pokazati.
Jel ti onaj rozi hibiscus sa tamnijom sredinom i uzdužnim tamnijim žilama po laticama syriacus?
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 10:25
...evo i mene u nizu travinih fanova koji su oduševljeni otvaranjem ove teme...moram reći da se na ovakvu osobnost, humanost, dobrotu, a naročito darežljivost, koju trava posjeduje, u današnje vrijeme teško nailazi...oduševljana sam travinim poznavanjem egzota tako da se nadam da ćemo svi pomalo i svašta naučiti na ovoj temi...
dragi naš trava,
fasciniraju me tvoje agave, yucce, aloe...samo ću morati još jednom polako pregledati sve fotke jer nisam primijetila sliku Dasyliriona...
reci mi jel imaš crvenu lagerstroemiju?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 11:44
Taj hibi bi trebao biti križanac močvarnog-mama i syryacus-tata.
Nabavio sam još jedan dasylirion,sa puno izdanaka,imam neku lagestremiju koja je više crvena.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 12:08
Predivno, Trava! Ljubav ka biljkama iz to veliko ljudsko srce..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 19:03
bas sam veselo poletila u ovaj vrt,iako ga poznam ipak ima dosta toga sto nisam zamijetila,a i kako bi kad sam uvjek u nekoj zurbi ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 20:04
Pravi botanički vrt  !!!  Pasla sam oči ....ni sama neznam kako dugo, i morat ću opet !!!    Veliki Trava sa velikim srcem, s velikim srcem i za biljke i ljude !!!

A za dalje, za potpuno uživanje, stavljaj sličice "kao svi mi", ovo mi je presporo i komplicirano !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 21:49
Kad sam gledala sličice, osjećala sam se kao da ponovo šećem tvojim prebogatim vrtom. Hvala što si nam otvorio vrata.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 22:16
Zaista sam zadivljena tolikim vrstama palmi i navedenim imenima. Iskreno, meni  izgledaju sve ili većina nekako iste, ali kad se bolje i pažljivije pogleda nisu iste ali....to treba znati.....svaka čast....Clap
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 23:44
A već mi postaje neugodno od tolikog faljenja.Hvala svima .
Palme i palmice dok su male uglavnom vrlo slično izgledaju,nažalost najviše ima tih malih,a još je gore što većina vrlo sporo raste,neke neće ni za 15 godina pokazati svoje pravo lice.Ali baš u tome i je jedna od draži uzgoja palmi.A i ne samo palmi.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.