Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
Korisnik
Poruka
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Majin kutak :)
    Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 23:35

Frendica mi je stavila bubicu u uho vezano za miješanje akrilne boje pa sam išla malo surfati i naletjela na ovaj forum... Zaljubila se u taj forum jer stvaaaarno ima itekako korisnih stvari Tongue

Pogotovo jer sam ''ajmo reći'' početnik u ovome svemu..
Čitajući forum odlučila sam se i ja predstaviti sa svojim radovima Thumbs%20Up
 
Svi komentari su apslutno dobrodošli.. Kritika,, pohvala,, ma bilo štoEmbarrassed
Primjetila sam da je puno vas profići u ovome i stvarno svaka kritika je dobro došla Clown
  
 
 
 
 
Ovo je sve jedna teglica za cvijeće ali ima više motiva pa sam slikala više :)
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 10:52
dobrodošla Tongue
ti  si  dokaz  da  je  manje  više,  radovi  su   ti  baš  najssmile57
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 19:28
I ja ti želim poželjeti dobrodošlicu. Lijepi su ti radovi. Kako vidim, jako voliš kreklati.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 19:30

Da, to pucanje mi je presuper :))

Treba mi vremena da proučim i druge tehnike :)
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 21:03
Aha, i ja sam ispočetka bila očarana s procesom raspucavanja. Čak sam i muža nekad tjerala da gleda kako je to super i da podjeli svoje oduševljenje samnom Embarrassed. Preživio je i tu fazu.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 21:21

Leptirek dobro došla. Lijepi radovi i samo tako nastavi, a pregledavajući galerije mnogih majstorica naučit češ i sve ostalo. smile99

Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 21:24
I da , Mima tako si me nasmijala za ovo sa mužem. Ja također ponekad pretjeram te i prijateljice  i ukučane  zagnjavim, pogotovo kad otkrijem kakav novi efekt.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2012 u 21:39
Hahaha, očito mi sve gnjavimo svoje bližnje s tim :D ja sam jos nova u tome pa i moje to fascinira, ali bojim se da ce moja fascinacija trajat duplo duze nego njihova, pa cu i ja vjerojatno bit dosadna :))
Ali to su čari toga svega :)
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 02:22
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 11:55
Dobro dosla... radovi su ti bas slatki...samo naprijed sa novom izlozbom ovdje...jedva cekam Thumbs%20Up
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 13:44
Hvala svima na podršci :))
Trudim se nekak to sve lijepo napravit :)
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 15:41
dobro dosla draga,lijepo si startala,samo naprijed
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 16:11
Sarita, zadnjih dva dana isčitavam vaš kutak i vi ste mi dali puuuno inspiracije
tek sam došla do pola tako da još nisam uspjela komentirati, ali eto, za pocetak ste mi vi dali puuno inspiracije :D
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 17:20
kad smo pocinjali svi smo gledali u starije tete salvete....kasnije ces i ti nekome biti inspiacija..pozzz
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 19:08
Dobrodosla
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 20:01
Dobro nam došla smile73.Raspucavanje si  super odradila!!!Ja još uvijek uživam gledajući kako se "otvaraju" linije prilikom sušenja.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2012 u 21:39
Eto još malo mojih početničkih radova Approve
Inspiraciju sam dobila od par teta salveta s ovog foruma Clap
 
 
Ovo bi mogao biti moj ponos, obzirom da jako volim nakit Heart
 
Ove dvije teglice će biti poklon za Božić :)
Malo sam uranila sa izradom ali bolje sada nego da sam poslije u strci Thumbs%20Up
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 01:29
Vješalice su slatke i neobične.Volim ih raditi.Što se tiče tegli pazi i na unutašnjost.Neka ti salveta ne prelazi rub.Ali do Božića imaš vremena to popraviti. Isto vrijedi i za narukvice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 09:34
Da, sada i ja vidim da to nikako ne izgleda, ali već sam našla sistem kako da to maknem sa ove dvije :)
Hvala na kritici, uvijek dobro dođe :)
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 10:24
Dobrodošla u svijet salveta...vidim, lijepo si krenula...
vješalice su superrrrr....
a raspucavanje ti fino ide Smile

< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,222 sekundi.