Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Listopad 2012 u 13:08
Dobro nam došla smile57
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 07:57
Krasni radovi. Posebno mi se sviđa lilasta vješalica.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 08:51
Hvala svima
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2012 u 20:02
Još malo radova :))
Toliko sam zaluđena ovime da svaki dan nešto radim smile202
 
Par prstenčića Tongue
Inače jaaako volim prstene pa sam eto napravila par zgodnih
 
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 11:39
Lijepo. 
Jesu te podloge za prstene već kupljene gotove i gdje? Hvala.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 13:47
Prsteni su zapravo gumbici :)
Bez rupa takav oblik, morala sam samo izbrusiti donji dio jer je imao izbocinu za konac. Prelakirala akrilnom bojom i naljepila motiv :)
Prsteni kupljeni preko interneta i zaljepila ih onim jakim super ljepilom :)
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2012 u 15:47
raspjevana hoklica,prekrasna
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 09:46
Krasni radovi..ovaj tronožac je jako lijep!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 14:33
početnica , kažeš......ja se s tobom ne slažem...to tebi ide jako dobro od ruke.....sviđa mi se.....ovo raspucavanje mi je odlično.....vješalice su mi preslatke...
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 16:32
Hvala svima Tongue Tongue
 
Eto još malo novih radova..
 
Jesenka zdjela za voće LOL
 
 
Stara maska za mobitel malo renovirana
 
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 19:33

dobrodošla u klub ovisnika... Smile

za radove - komplimenti... Clap   Thumbs%20Up   Clap

smile141
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:08
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">  Klupčica prekrasna....baš po mom ukusu...
ostali radovi lijepi
divim se vama koji svaki dan napravite jedan , dva..i više radova...moj naklon..

Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:24
Hvalaaa LOL
Tea Luna,, ja iskorištavam još to malo slobodnog vremena jer kroz dva tjedna počinjem raditi pa neću moć mackat kad se sjetim Confused
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 15:45
Za 2 tjedna napraviš čuda!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:12
Stara drvena kutija za vino,, skoro bačena ali je meni zapela za oko pa sam ju malo uredila LOL
 
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:44
Radovi su ti odlični!!!Što se tiče ovisnosti-ja sam totalno "infetana" (zaražena)!smile210.Skoro sve po stanu ima bar malko decoupaga...
Posuda sa šebijem mi se posebno sviđa-jednostavno i uredno!!
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 22:34
Sve mi se dopada ,tronožac je super ,a sto Klara kaze o ovisnosti ,to je istina ovaj hobi je zaraza , užasno skup ,,ali i pored toga divan i ja sam sretna sto sam vas otkrila na ovom forumu i zarazila se.
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 00:34
Baš kao što kaže Lily, skup hobi..ali nam pričinjava veliko zadovoljstvo inače to ne bi ni radile..

Čudne smo mi žene, umjesto da novčeke trošimo na krpice, šminku...i ostale ''ženske'' potrepštine, mi obilazimo boje i lakove....
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 00:56
A nee,nismo samo mi žene čudne i muški imaju skupe hobijesmile101
Samo je ovaj hobi jako elegantan i uvijek imaš nešto novo za napraviti, vidjeti, naučiti Tongue
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2012 u 21:47
Doletel leptirek u Majin kutak i ostal bu za navek (toplo se nadamo) DOBRO NAM DOŠLA !!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.