Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
Korisnik
Poruka
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 13:03
Makeover starih podložaka za čaše,, bili su žuti i meni nikako lijepi LOL
 
Vješalica po narudžbi Embarrassed
 
Okviri za ogledala smile214
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 16:59
Originalno poslano od člana leptirek leptirek napisao:

Prsteni su zapravo gumbici :)
Bez rupa takav oblik, morala sam samo izbrusiti donji dio jer je imao izbocinu za konac. Prelakirala akrilnom bojom i naljepila motiv :)
Prsteni kupljeni preko interneta i zaljepila ih onim jakim super ljepilom :)


Super ideja sa gumbićima, kad nađem vremena baš ću probati .

Jesenska zdjela za voće mi je super Thumbs%20Up
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 21:27
Evo me opet u tvojoj galeriji, puno lipih stvari ima.... kako se to kaže, ja mi se sgiđa motiv na narukvicama, jel to salveta? Clap
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 21:37
Da, da, salveta je, kupljena u Lumosu prije nekih 2 tjedna..
Divna je" Tongue
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2012 u 22:42
lijepi radovi leptirek,izdvojila bih okvire za ogledala,posebno onaj sa cvjeticima ,presladak je.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2012 u 10:25
Originalno poslano od člana sarita banana sarita banana napisao:

izdvojila bih okvire za ogledala,posebno onaj sa cvjeticima ,presladak je.


i moj favorit
je ogledalo s ružicama...   Smile




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 20:18
Novi radovi Tongue
 
Teglica za cvijeće
 
Drvena kutijica (oblik knjige)
 
I još jedna drvena kutijica
 
Pletena mala košarica
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 23:32
jako lijepi radovi smile55
ovu salvetu sa ružicama imam i ja..i nikako da je negdje stavim, sve mi žao potrošiti je..
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2012 u 23:46
Ja sam si kupila cijeli paket tih salveta
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 10:42
draga leptirek,
                 sretan ti rođendan  
 

                  


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 15:18
Leptirek prvo da te pozdravim i pozelim dobrodoslicu......drugo.radovi su odlicni...kazes da si pocetni,ma nebi ja rekla....moji prvi radovi su koma naspram tvojih...svaka cast....smile99 i jos jednom dobrodosla....
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 19:21
Sretan rođendan i od mene smile75
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2012 u 22:44
SRETAN ROČKAS smile73< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 08:10

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 08:17
uf , greška ...kako da izbrišem tu praznu poruku....zanemarimo je, molim vas.......
i ja se pridružujem čestitkama...SRETAN ROĐENDAN
i ja imam ovu salvetu sa ružama...to mi je nova ...još ništa nisam s njom napravila...malo je čuvam...ljepa mi je...al nije to samo do salvete to su prsti  majstorice , ,kutija i košarica su mi divne....a teglica za cvijeće odlična.....a gdje kupite kutije u obliku knjige...
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 09:12
Hvala vam drage moje
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2012 u 09:55
Sretan ročkas, vrijede  i danas lijepe želje? smile99
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 11:37
Sretan rodjendan , radovi sa ružicama krasni .
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 13:47
Prvo, drage moje hvala vam na lijepim željama

Mren kutijicu sam našla doma duboko zakopanoj u jednoj ladici
Moji jako vole te ''starine'' pa imam čuda u kući tako da sam tako našla i tu kutijicu knjigu

Naaaapokon sam našla pametan printer,, frendica mi dala svoj jer se moj potrgao, a ona svoj ne koristi tako da sad napokon mogu printati šta me volja,, samo još da nabavim puno kutijica i svakavih čuda pa i ja krećem u malu radionicu
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2012 u 14:10
Sretan rodjendan leptirek,jos puno lijepih radova zelim ti od
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.