Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majin kutak :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majin kutak :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
Korisnik
Poruka
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 14:20
Još jedan sat gotov


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 14:24
Jako če-če Clap
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 16:47
Pa pošto se se tako dobro uvježbala i ja bi jedan satić, super su ti.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 19:20
Za satove i ostalosmile141
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 09:36
Bome dobre kritike za satove
Hvala vam drage moje
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 10:05
Super satovi, sva čast
Kad idemo na Hrelić po LP, kad prođe snijeg?
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 10:07
Pa da, najbolje je ići kad zatopli jer pola hrelića je prazno po ovom vremenu
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 13:13
Ja sam pretražila tavan za njima ali su izgleda zavšile u smeču
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 14:42
satovi smile55a medaljoni smile93 ...
e, sad nemožeš se samo tako izvući, molim za sve nas znatiželjne, reci nam kako ih radiš, gdje kupiš, odakle slićice, sve, do zadnjeg detalja...meni se to čini jako komplicirano...
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 15:06
Draga Mren, rekla bi da je medaljone naajlakše napraviti
I medaljoni i lančići su kupljeni u Repromaterijalima za sitne novce
Sličice skinem s interneta i printam ih na najtanji print papir obzirom da su crno bijele pa nemam kaj previše rezuckat, unutrašnjost medaljona obojim akrilnom zaljepim slikicu i na to lak za medaljone koji se suši otprilike 5 sati i to je to
Nažalost ali kupila sam samo 4 medaljona, a našla sam toooonu slikica i sad moraju čekati dok ne odem po još
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:43
a satovi, kao si njih radila,ja sam mislila da su na staklu a sad vidim da cure komentiraju da je to LP, pa ne mogu vjerovati! A toliko ploča imam (muž ih ljubomorno čuva, ali ja ću mu rado maznuti koju hehe. Kako ih radiš, kakve satne mehanizme stavljaš jer mi se čnini da ovi satni mehanizmi koji se mogu nabaviti imaju puno dužu osovinu nego što treba za ploču. Ajde malo detaljiziraj smile143
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:48
stalno se vraćam na tvoje satove, prelijepi su mi, kako si riješila problem vjšanja, neke kukice ili slično, jer ploča je ravna, mehanizam izbačen van pa kad ga objesiš da onako gadno ne strši.
Još jednom sve pohvale za satove!!!!!
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:56
hih, nosić mi trenutno para oblake od tih divnih komentara
ali drago mi je da i ja nekome mogu dati savjet

Da, satovi su gramofonske ploče,, prvo sam stavila primer iako si mislim da je nepotreban, onda akrilna boja, salvete ljepila sa običnim ljepilom za salvete, brojevi su isprintani i poslije sam sve par puta prelakirala zaštitnim lakom

E sad mehanizmi,, isto su kupljeni u Repromaterijalima i tražila sam baš određenu veličinu da mi pašu na ploču.
Imala sam malih problema s njima jer sam morala stiskat i šarafit da bi mi sjeli na ploču.

A u paketu sam dobila kukicu koja ide na mehanizam, samo sam ju morala maaalo svinuti da mi sat ne stoji na koso i to je to

Nadam se da sam napisala sve šta sam trebala, ako ne samo pitaj, ja odgovaram
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 19:41
ma super si, hvala ti smile79
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2013 u 20:57
satovi su ti odlični,...ma sve je oooodddllliiičččnnnoooo...mrak
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:17
Cure moje puno hvala na komplimentima

A sad još malo novih radova

Kutija za ključeve


Srce kutijica


Kutijica s ogledalom

Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 18:18
Sve ti je jako, jako lijepo.......
A tek kutija za ključeve, nešto prelijepo............
Gdje si ju nabavila tako lijepu ? Jer meni treba jedna za moje potrebe.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 19:17
predvno je sve, naročito kutija sa srčekima
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 20:19
predivni radovi smile64a posebno mi se sviđa kutija za ključeve smile71
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 00:47
Preslatko i jako, jako uredno smile55
I mene zanima gdje si nabavila ormarić za ključeve Wink
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.