Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Gljive
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koje gljive
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Koje gljive

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
Korisnik
Poruka
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 18:20
...no ono što ja naćuh je da jedno od prvih pravila a o je da se gljive ne beru u najlon vrećice zao jer su one živi organizmi koji na neki način "dišu"a u vrećici nemaju zraka... a i od isparavanja se cijela vrećica orosi....a poanta ta da onda one mjenjaju kemijska svojstva i stvaraju sekem.  spojevi koji se ne bi stvorili da se gljiva lagano suši/stari ili propada na laviadi... i te kemijske kombinacije su opasne....
...a ono št je moje prijatelje prikovalo za wc su gljive koje su ubrane tako u vrećici stajale par dana onda su skuhali jelo u velikoj količini i koje su podgrijavalali u par navrata tijekom sljedećih par dana....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cordyceps View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cordyceps Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 13:21
Da, gljive se ne smiju brati u najlonske vrećice bez zraka, upravo zbog razloga koje si navela. Najbolje za branje su prozračne korpice ili košarice gdje gljive mogu nesmetano "disati" i gdje se odlično čuvaju tijekom transporta.
A jela od gljiva nije preporučljivo više puta podgrijavati. Ali neće smetati ništa ako se npr. stavi u frižider i nakon toga ide podgrijavati drugi dan. Znam iz vlastitog iskustva. Npr. tako se neki gulaš od gljiva i mesa može drugi dan bez problema podgrijati i konzumirati. Ali mora biti prethodno spremljen na hladno, u frižider. Glavno je da se ne ostavi negdje vani gdje je jako toplo i gdje se mogu razmonožiti kojekakvi mikroorganizmi i bakterije na jelu. Zbog toga može doć do lakših trovanja.
A ovo što si spomenula da su prijatelji u vrećici nekoliko dana držali gljive i onda takve ili spremati je stvarno nepojmljivo i i onda još jelo od takvih gljiva pogrijavali više puta? Stvarno nije čudo što su se otrovali.Confused
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2008 u 22:01
... da... i onda pričaju kako su gljive opasne, ma sami ljudi su opasniji za ljude nego gljive...smile155
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 19:24
... da li je počela sezona kod vas????  ( gdje god bili)... ja danas krenula al me potjerala kiša...no nema mi još šuma "onaj miris" ...kad ih obično ima...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 22:51
Počela ti je sezona gljiva. Ja sam još prošlu subotu u Gorskom Kotaru nabrala pola košare vrganja i dedeka. Malo je teže naći, i drugi češljaju šume, a uz to sam vidjela tragove ili medvjeda ili vepra. Bilo je smile199smile200smile100smile100
Od tada nisam imala vremena otići. Moram preći 50-tak km do šuma, gdje smo otkrili izvor gljiva. I vidjelo se na gljivama da im nedostaje kiše. Valjda ovo zahladnjenje neće pokvariti sezonu gljivarenja.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2008 u 23:50
Danas sam bila u gljivarenju, niti jedne gljive nisam našla. Dosta je zahladnilo. Treba i uraniti, gdje ja idem invazija je ljudi sa košarama.
Šteta ova godina Thumbs%20Down za gljive, ako se ne desi čudo. Od jedne gospođe sam čula da je prošli vikend srela par, koji je našao 7 kg vrganja. Očigledno neko tajno skrovište.smile173 Moram bolje pročešljati šume i više pretraživati.

Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 00:28
...ja nisam ništa našlaCry
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 00:58
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

...ja nisam ništa našlaCry


--

Nemoj da plakiš.smile95Možda još bude šanse, ako zatopli smile50.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 13:18
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:

...ja nisam ništa našlaCry


--

Nemoj da plakiš.smile95Možda još bude šanse, ako zatopli smile50.




...ufff! Cry nekako mi se čini da od zatopljenja nita...Confused....možda ako budem imala sreće ne preskočim maglenke,modrikače i martinčice....al zadnje 3 god su mi umakle.......beštije male,sakrile sePig
Na vrh
cordyceps View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cordyceps Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 15:29
Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:



...ufff! Cry nekako mi se čini da od zatopljenja nita...Confused....možda ako budem imala sreće ne preskočim maglenke,modrikače i martinčice....al zadnje 3 god su mi umakle.......beštije male,sakrile sePig
 
Ma bit će vam gljiva sad poslije ovih kiša preko glave. Još najavljuju za ovaj vikend dosta kiše i onda malo zatopljenje. Tako da ne može da ne bude gljiva, prava sezona tek sad počinje! Prave jestive vrste tek sad dolaze - kostanjevčice, gnojištarke, puze, već spomente modrikače i druge Lepiste, vilini klinčeci, razne odlične puževice, vitezovke, mrke trubače, prosenjaci i ježeki, sunčanice, razni vrganji, turčini, dedeki, podstavke, sluzavci, rujnice, brašnjače, razne pečurke tj. šampinjoni, pa bukovače i njima slične, panjevčice, srnjače, magleni i maglenke, jestive capice, borovi čavlići, gustoliske, lisičke i druge trubače, predivne raznobojne vlažnice, slinari, razne vrste krasnica, male i velike martinčice, razne vrste puhari itd itd... Sve su to gljive koje dobro podnose hladniji period i rasti će sada po šumama krajem rujna i u listopadu zato pripremite nožiće i košare i trk u šumuWink 
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 15:56
Super da raspoznaješ više vrsta gljiva,bar imaš veći izbor i više šanse za naći nešto. Ja se samo usudim brat vrganje, jedino sam u njih sigurna.  Sa slika mi je riskantno raspoznavati gljive. Volje bih od ljudi koji raspoznaju gljive naučiti nešto, takvih je malo za sresti. Preko interneta sam upoznala jelovu rujnicu, ali kad sam je jela bila je fuj. Jedna gospođa( koju sam srela u šumi ) mi je rekla da ona voli okus te rujnice i da ako mi nepaše niti ne jedem, jer mi tijelo odbija gljivu. A da odbija , imala sam stomačne tegobe, a MM ništa.
 Možda iduće godine više sreće za smile41 i smile215.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
cordyceps View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cordyceps Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 17:29
Veliki dio gljiva se može pravilno raspoznati na temelju slike ako je ona dobra, tj. dovoljno informativna. Ti samo poslikaj (ili bilo tko drugi) i pošalji ovamo na forum fotke gljiva. Ja ću u većini slučajeva moći determinirati vaše gljive i dati savjet o njihovoj jestivosti, istaknuti bitne značajke i kako ubuduće prepoznati te gljive. Preporučam poslikati sve dijelove gljive, tj. napraviti više slika iste gljive. Čim više oštrijih slika, tim će moja pomoć biti kvalitetnija.
 
A što se tiče jelove rujnice ne znam na koju vrstu rujnice točno misliš? Dvije vrste rujnica mogu rasti uz jele - Lactarius semisanguifluus (iako je češća uz borove) i Lactarius salmonicolor koja baš raste isključivo uz jele. Ivan Focht je u svojoj knjizi "Ključ za gljive" Lactarius semisanguifluus nazvao jelinom rujnicom  (Lactarius salmonicolor je kod njega lososova rujnica), a Romano Božac u drugom djelu enciklopedije zove Lactarius salmonicolor jelovom rujnicom. Bilo kako bilo i jedna i druga vrsta su dvojbene poslastice, jer ih neki ljudi smatraju delikatesom i tamane ko od šale bez ikakvih nuspojava, a neki ih ne mogu podnijeti jer imaju gorkasti okus, pa može doći i do želućanih smetnji kao u tvojem slučaju. Sve vrste rujnica su najbolje na žaru, tj. roštilju, a dobre su i kiseljene ili konzervirane u ulju. Mogu se spremati i na druge načine, ali ne bi ih preporučio jer su ovako najbolje.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 18:19
Mislim da u pitanju bila Lactarius salmonicolor, raste isključivo uz jele. I da ukus mi je bio fuj, neobjašnjiv. Ja sam napravila na gulaš, što nije valjalo.
Poslije sam čula da se peku na žaru kao i mliječnice, da to malo ubije gorčinu, ali ne bi više hvala. Dobro je da postoji mehanizam odbijanja tijela šta mu ne paše.
Hvala na ponudi za pomoć oko gljiva, kad bude nešto znam gdje da se obratim. smile186
 Pretpostavjam da ove dvije knjige koje navodiš su dobre za upoznavanje gljiva. Voljela bi bar malo proširiti broj gljiva koje berem.
Suprug prepoznaje lisičarke, nismo ih susretali da bi se upoznala s njima.
Kao dijete sam brala i sirogrize, godinama ih nisam vidjela i sumnjam da bi bila sigurna. Za sirogriz pretpostavljam da je vrsta rujnice ili se varam?Ermm
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
cordyceps View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cordyceps Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 20:40
Sirogriz ili u literaturi presnac (Lactarius volemus) nije vrsta rujnice, ali je vrsta mliječnice, tj. ispušta mlijeko na prerezu. Dakle, i rujnice i sirogriz su iz istog roda mliječnica (Lactarius). Sirogriz ispušta obilno mlijeko bijele boje, a rujnice mlijeko narančaste ili crvene boje.
Evo kako izgleda Lactarius volemus:
 
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 21:54
Originalno poslano od člana cordyceps cordyceps napisao:

Originalno poslano od člana griva1978 griva1978 napisao:



...ufff! Cry nekako mi se čini da od zatopljenja nita...Confused....možda ako budem imala sreće ne preskočim maglenke,modrikače i martinčice....al zadnje 3 god su mi umakle.......beštije male,sakrile sePig
 
Ma bit će vam gljiva sad poslije ovih kiša preko glave. Još najavljuju za ovaj vikend dosta kiše i onda malo zatopljenje. Tako da ne može da ne bude gljiva, prava sezona tek sad počinje! Prave jestive vrste tek sad dolaze - kostanjevčice, gnojištarke, puze, već spomente modrikače i druge Lepiste, vilini klinčeci, razne odlične puževice, vitezovke, mrke trubače, prosenjaci i ježeki, sunčanice, razni vrganji, turčini, dedeki, podstavke, sluzavci, rujnice, brašnjače, razne pečurke tj. šampinjoni, pa bukovače i njima slične, panjevčice, srnjače, magleni i maglenke, jestive capice, borovi čavlići, gustoliske, lisičke i druge trubače, predivne raznobojne vlažnice, slinari, razne vrste krasnica, male i velike martinčice, razne vrste puhari itd itd... Sve su to gljive koje dobro podnose hladniji period i rasti će sada po šumama krajem rujna i u listopadu zato pripremite nožiće i košare i trk u šumuWink 
 
 



...ajoj...cordyceps..bit će tebi gljiva preko glave ali ja se bojim da ne poznajem niti približno toliko vrstaConfused...2 rujice, borov čavlić, borovnjače, pečurke,kranji, 3 sunčanice, 3 puhića, modrikače, maglenke, martinčice, pokoji vrganj i to je u u biti to...+ zelena i bijela pupavka, i muhara!! :O))) treba i njih dobro znati!! :O)))
...no cordyceps šta kažeš dal se mogu "zasaditi"gljive, poljke po vrtu?...mi smo u godinama velikih berbi( nekad bilo,sad se ...) znali dijelove koje smo čistitli pobacati po vrtu i ponekad , vrlo, vrlo rijetko bi izrasla koja gljiva....a jel ima kakva ciljana receptura za npr...sijenje vrganja po vrtu ?smile71ono...između salate smile172
Na vrh
cordyceps View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 155
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cordyceps Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2008 u 23:17
Ha čuj, možeš probati zasaditi saprofitske gljive tako da im rasprostraniš spore po vrtu (npr. sunčanice ili šampinjone), no koliko će to biti uspješno ovisi o puno toga. Ja sam u zadnjih deset godina zabilježio oko 30-tak vrsta različitih gljiva oko svoje kuće  (na travnjaku i u voćnjaku). Nisam ih sijao smile127, same su izrasle smile64. Inače, solidni broj vrsta gljiva poznaješ. Daleko više od prosječnih sakupljača one 3-4 vrste najpoznatijih gljiva. Zato se drži šume, nabavi literaturu i upoznaj ih barem još toliko.
A mene toliko ne zanima samo branje i konzumiranje gljiva, koliko njihova determinacija i proučavanje. Nije mi bitno da li je gljiva jestiva ili nije, već me zanima koja je to gljiva?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 00:42
Cordyceps  hvala na informacijama. Sad kad vidim sirogriz shvatim da ništa ne znam ,  sve sam gljive iz djetinjstva zaboravila. Moram si kakvu dobru knjigu sa slikama nabaviti, i proučavati.
 
smile173
----
[/QUOTE]
....a jel ima kakva ciljana receptura za npr...sijenje vrganja po vrtu ?smile71ono...između salate smile172

A ti bi iz fotelje brala gljive? smile232
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 14:54
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Cordyceps  hvala na informacijama. Sad kad vidim sirogriz shvatim da ništa ne znam ,  sve sam gljive iz djetinjstva zaboravila. Moram si kakvu dobru knjigu sa slikama nabaviti, i proučavati.
 
smile173
----

....a jel ima kakva ciljana receptura za npr...sijenje vrganja po vrtu ?smile71ono...između salate smile172

A ti bi iz fotelje brala gljive? smile232


a  nego   šta!!! :o)))))...smile96kad već uzgajamo divlje bilje u loncima i prenosimo ih iz prirode u vrt šta ne bi mogli i divlje gljive.. bar malosmile188
[/QUOTE]
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 15:00
Originalno poslano od člana cordyceps cordyceps napisao:

Ha čuj, možeš probati zasaditi saprofitske gljive tako da im rasprostraniš spore po vrtu (npr. sunčanice ili šampinjone), no koliko će to biti uspješno ovisi o puno toga. Ja sam u zadnjih deset godina zabilježio oko 30-tak vrsta različitih gljiva oko svoje kuće  (na travnjaku i u voćnjaku). Nisam ih sijao smile127, same su izrasle smile64. Inače, solidni broj vrsta gljiva poznaješ. Daleko više od prosječnih sakupljača one 3-4 vrste najpoznatijih gljiva. Zato se drži šume, nabavi literaturu i upoznaj ih barem još toliko.
A mene toliko ne zanima samo branje i konzumiranje gljiva, koliko njihova determinacija i proučavanje. Nije mi bitno da li je gljiva jestiva ili nije, već me zanima koja je to gljiva?




gljivodetektiv u duši,a??!!! Big%20smile svaka čast...ja ipak malo imam straha ...znam 99% i još 10-tak vrsti ali m je to malo ( 99%)...i najbezalenija može biti otrovna a otrovnih ko gljiva poslije kiše :O)))
..ima ključ za gljive i onu od božca... negdje....al iskreno... nemam više pase pa mi nije baš za sama ići u šumu...morda bi se trebala u kakvu gljivarsku sekciju upisati...:O)
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2008 u 10:45
Blago vam se što poznajete gljive.Mene to godinama golica.Probala sam nešto o tome i naučiti ali ne ide.smile138
 
Baš lijepo da imamo vas.
Cordyceps, bit ćeš tražen(a) na ovoj temi.
 
Ja živim na jugu Dalmacije i to podneblje definitivno nije za gljive.Koliko znam, nitko ih ne skuplja.
Ali kako puno šetam prirodom (ljekovito bilje ) naiđem i na gljive.
Često sam ih donosila doma i probala detektirati ali nikad nisam imala hrabrosti i skuhati.A obožavam gljive.
Odsad idem ciljano na gljive i sa digitalcem.
Ako odapnem, čuvajte se.smile225
 
Može li i neki dobar link za detekciju, osim vas, naravno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.