Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - petra-pan: počeci su teški
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


petra-pan: počeci su teški

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
petra-pan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petra-pan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: petra-pan: počeci su teški
    Objavljeno: 22 Listopad 2012 u 22:26
Evo i mene.

Počela sam polako čitati o ovoj tehnici i isprobavati stvari. Priličan sam početnik, i još mi stvari prilično neuredno ispadaju, no ne dam se. Učim iz svake pogreške.

Za početak moja prva dva rada.

Nemojte obraćati pažnju na ružne slike. Kako lovim niti u tehnici, tako će mi se i fotografije popravljati.





Etogac. Budite strogi.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
petra-pan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petra-pan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 00:30


Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 00:55
Dobrodošla Petra....
meni kao početniku tvoji radovi izgledaju SUPER Clap
tegla mi se jako sviđa.


< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:27
Wow,, teglica i okvir su preodlični Clap
Super ideje Tongue
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 01:44
Za početnika jako dobro.Dobrodošla.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 04:34



početnički radovi obećavaju

samo hrabro naprijed...  Thumbs%20Up

duuuuuugo se družila s tetama salvetama... Smile






učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
petra-pan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petra-pan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 08:39
Tete salvete, puno hvala na dobrodošlici!
Slobodno budite stroge i recite mi kako da popravim radove!
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 10:14
Dobro nam došlasmile73.Nema ovdje strogoćesmile198 nego samo pitaj za savjet

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 14:23
dobro dosla petra divni radovi ,samo nastavi,talentirana si.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 16:36
Dobro nam dosla i dugo se druzila s nama
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 19:45
ma i za mene koja to ne radim predivni su,želim ti dobrodošlicuHug
Na vrh
petra-pan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petra-pan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 22:25
Tete salvete, puno hvala! Divne ste!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2012 u 22:49
petra-pan, smile99dobro došla. Radovi su ti super za početnicu. Samo naprijed, najviše češ naučiti radeći, a kad zapne uvijek na forumu možeš priupitati za savjet.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2012 u 16:25
Dobro nam došla Petra-pansmile99. Svi smo bili početnici, ali malo pomalo smo narasle, tako ćeš i ti, sve što ti nije jasno pitaj. I dan danas mi se desi da neki rad popravljam po dva, tri puta, zato samo strpljenja i polako.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 13:22
radovi su ti lijepi, po njima se ne bi reklo da si početnica!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 14:14
JA NE VIDIM SLIKEEEEEE
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 14:16
ok...vidim sad...ipak je problem u mom kompu Super teglica!!!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2012 u 14:36
vjerujem da su radovi ljepi,al ja nevidim slike.......
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.