Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtlarenje kroz moje oci II
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtlarenje kroz moje oci II

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 11:15
@sara Ograda od bambusa :) jedino ako ne postoji koja nova sorta bambusa koja moze rasti u betonu :D heheh
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:13
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Nadam se da ce tenda uskoro nestati (a i tebet ce mi za zasjeniti jeden tunel za sjenovite biljke) :) bas i nije nesto. Tu gdje je tenda trebalo bi napraviti krov za skupljanje kisnice u rezervar koji se nalazi iza tende :) . A sto je zapelo sa hotelom? Samo poslazes razno "smece" sto skupis po vrtu i gotovo :)
 
 
 
Imam ja Dado "smeca", samo treba to u nesto staviti.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:35
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

Nadam se da ce tenda uskoro nestati (a i tebet ce mi za zasjeniti jeden tunel za sjenovite biljke) :) bas i nije nesto. Tu gdje je tenda trebalo bi napraviti krov za skupljanje kisnice u rezervar koji se nalazi iza tende :) . A sto je zapelo sa hotelom? Samo poslazes razno "smece" sto skupis po vrtu i gotovo :)
 
 
 
Imam ja Dado "smeca", samo treba to u nesto staviti.


ako imas neke palete, poslozi ih jednu na drugu i rupe popuni s cim god :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:41
Neke biljke jos uvijek cvijetaju

Echinacea Fatal attraction



Echinacea Hot summer i u pozadini Echinacea Harvest moon



Patuljasta Echinacea Piccolino



Knautia macedonica



i moja selekcija Gailardie sa zutim trubastim laticama


Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 21:56
Originalno poslano od člana dado_84 dado_84 napisao:

@sara Ograda od bambusa :) jedino ako ne postoji koja nova sorta bambusa koja moze rasti u betonu :D heheh


...heheheLOL...

daklem, gdje si skrivao ove fatalne echinacee?
vrlo zanimljiv agailardija, svaka čast!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:17
Tvoje je cvijeće nakon suše ovoga ljeta tek sada živnulo. Tu su ehinacee već odavno ocvale i osjemenile se. Drago mi je da i ti konačno opet uživaš u rascvjetalom vrtu. Trubaste latice na gailardiji ostaju malo kraće ili će se još produžiti? Baš je zgodna ovakva.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 10:04
@sara skrivale su se one same u zemlji jer je bilo previse toplo :)

@ana - da tako je, mada nije kao u proljece kad su sve biljke lijepe mlade. Nakon jesenjskih kisa sve je buknulo a tem su stalno oko 15 st (cak i 20) pa je biljkama super za rasti :) Vecina echinacea je odavno procvijetala, ove sorte su odlucile procvijetati jos jedamput :) Cvijet gailardije jos nije totalno otvoren tako da se latice inace jos malo izduze i izgledaju bas kao male trubice (promjer cvijeta je nekih 7 cm).
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 19:24
@Sara

evo slika Achillea tomentosa Goldie - znam da sam je slikao i dok je bila u cvatu ali je slika negdje nestala :/


Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 19:50
hvala ti Dado što si se potrudio pronaći fotkuSmile...
biljka je i ovako, bez cvijeta vrlo dekorativna s tim niskim ježekastim rozetama i tom srebrnosivom  nijansom...definitivno "must have"LOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Prosinac 2012 u 02:21

 

Rijeka

Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 06:55
belica,zagreb
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 16:07

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 15:13
Hvala svima na lijepim zeljama. Sretna nova godina i vama!
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.