Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:17
 
 
  kruška se do poda obijesila, na kraju 5 grane pukle kad je bilo ono nevrijeme..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:19
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:22
wizardica očekujemo slike!!!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:23
kanada jabuka
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:24
aj daj nam koji savjet u gnojivu i zaštiti o rajčicama!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:28
 kanada jabuka
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:44
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Kakve su ti to hrušt kupine?
 
..micek, vidiš da piše hrušt kraj trešnjeLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:53
A jooooj pa jesam li ja čorava!?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 00:57


Ova jabuka me podsjeća na jednu staru sortu,kod nas su joj rekli musulja, ne znam zašto.... ali jako joj je slična! I sjećam se da je bila jako fina..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 01:28
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

A jooooj pa jesam li ja čorava!?
 
jooooj...ne tak lupat glavu, bit će ko ova jabukaLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 11:27
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

[IMG]http://oi45.tinypic.com/2egf9zo.jpg" />

Ova jabuka me podsjeća na jednu staru sortu,kod nas su joj rekli musulja, ne znam zašto.... ali jako joj je slična! [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" /> I sjećam se da je bila jako fina.. [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley27.gif" align="middle" />
Imam i ja tu jabuku,kasnojesenska sorta odličnog   okusa!
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 17:46
Oduševljena sam tvojim "povrtnjakom u malom"  nema čega nema i to sve lijepo i zdravo a koliko je veliko smile227
Volim jako cvijeće ali na povrtnjake sam slaba i zato evo mene uskoro kod tebe ponovno smile78
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 18:01
wiz pa gdje ti to živiš kad je toliko voća.kod nas proljetni mraz pobrao sve.voća ni za lijek.neznam sta je kod tebe lijepse jabuke,breskve trešnje kupine........ uh baš ti zavidim voće je moja velika ljubav.ove godine i velika stavka u novčaniku
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 23:28
Nigdje nikoga.... štaš' , razbježali se od mene...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2012 u 23:31
Nismo se razbježali.....hm...ja čekam nešto.....no pssssssst!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:12
Kod tebe je i voće jako rodno.
Jabuka kanada sjećam se iz djetinjstva. Imaš možda i ledericu? Ta mi je jabuka isto ostala u sjećanju kao jako fina makar ima kožu malo samtastu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:35
Originalno poslano od člana Ksan Ksan napisao:

Oduševljena sam tvojim "povrtnjakom u malom"  nema čega nema i to sve lijepo i zdravo a koliko je veliko smile227
Volim jako cvijeće ali na povrtnjake sam slaba i zato evo mene uskoro kod tebe ponovno smile78
 
Ksan, drago mi te vidit, hvala na sviđanju, sam ti svrni opet...bit će toga jošSmile
...i ja volim svo cviječe, najviše šumsko..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:37
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

wiz pa gdje ti to živiš kad je toliko voća.kod nas proljetni mraz pobrao sve.voća ni za lijek.neznam sta je kod tebe lijepse jabuke,breskve trešnje kupine........ uh baš ti zavidim voće je moja velika ljubav.ove godine i velika stavka u novčaniku
 
ajama, pozdrav...odmah da ti kažem da ne živim tu, tu mi je grunt, 20 km udaljen od moje kuće gdje živim, al jednog dana mm i ja planiramo tu nešto sagraditi i tu dočekati starost...divno je tu živjeti.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:39
mmmmmmmmmmmmm mora da sve miriše kod tebe....
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:39
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Kod tebe je i voće jako rodno.
Jabuka kanada sjećam se iz djetinjstva. Imaš možda i ledericu? Ta mi je jabuka isto ostala u sjećanju kao jako fina makar ima kožu malo samtastu.
 
anabistrica moja, kak si mi kaj, već se mismo gugo ćule, kak je bilo na kavici?Smile...nisam uspijela doći nažalost..nego ta ledarica, jma li neki drugi naziv, il imaš sliku da vidim, baš me zanima..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.