Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:44
...hay, da znaš da da, oš jabuke, oš dunje, svašta nešto...Wink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:51
crveni lički lješnjak--imam i bijeli--sve skupa 23 grma
 
 
..a ovo je bilo u kupinama, predivnoSmile
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 00:56
kako lijepo!!!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 01:06
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

kako lijepo!!!
 
...ha. si vidio, sam neznam dal su to mali kosići ili?no važno da je tam ostalo još uvijek gnijezdo..
 
ova jabuka je isto stara sorta i u kleti izdrži do četvrtog mjeseca, ostaje sočna i fina
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 01:18
..starinski kukuruz sa Žumberka
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 18:58
Jeli ove godine bilo kod tebe lješnjaka,kod mene velika 0 ,ni jednog :( !!!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:26
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

kanada jabuka
 
imamo ju i mi , nisam imala pojma da se tako zove, mi ju zovemo kožara, svake godine prerodi pa budu sitne
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 21:28
...moja uvijek ima takove velike plodove već 8 gdodina samo jednu godinu nije imala plpd ali ni jedan jer je tad veliki mraz svima uništio, ta je jabuka bila na gruntu kad smo gsa kupili i još dvije starinske ostale su novije.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 22:40
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Jeli ove godine bilo kod tebe lješnjaka,kod mene velika 0 ,ni jednog :( !!!
 
...bilo je nekih 40-ak kila, to su još dosta mladi lješnjaci, kad se još razgranaju biti će više...
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 22:41
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Jeli ove godine bilo kod tebe lješnjaka,kod mene velika 0 ,ni jednog :( !!! [IMG]smileys/smiley19.gif" align="middle" />

 
...bilo je nekih 40-ak kila, to su još dosta mladi lješnjaci, kad se još razgranaju biti će više...


Čestitam,ova mi je godina   bila katastrofa,suša,tuča su učinile svoje! :(
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:04
  Da se vratim na rajčice koje naš Fiki toliko očekuje, pa evo...samo za njegovu dušu:)
...De barao yellow tomato--
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:07
 andine
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:08
A da napraviš katalog rajčica?!?
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:09
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:







  Da se vratim na rajčice koje naš Fiki toliko očekuje, pa evo...samo za njegovu dušu:)
...De barao yellow tomato--[IMG]http://oi47.tinypic.com/10gyd5e.jpg" />[IMG]http://oi50.tinypic.com/x2749w.jpg" />





Hvala ti od srca,vidim kod tebe je ova godina bila dobra,rajčica je najbolji dokaz plodnosti tla i uvjeta,svaka čast!!! Nadam se da će sljedeće godine moj vrt napuniti ove predivne rajčice!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:09
joj Viz.ista sam ko i ti samo sanjarim starost docekati negdje na dalekom selu,a kuca ima da bude kao iz bajki,malo,slatko,sareno hihiih.sad citajuci vas skuzh da znam koja je to kanada jabuka mada je ja nemam.miris i ukus uh predobar
i kakve su ti to rajcice u ruci,naziv,ukus,urod ?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:09
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

A da napraviš katalog rajčica?!?
 
...joooj, razmišljala sam o tome..al nikak vremena za to..možda jednomWink
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:10
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

joj Viz.ista sam ko i ti samo sanjarim starost docekati negdje na dalekom selu,a kuca ima da bude kao iz bajki,malo,slatko,sareno hihiih.sad citajuci vas skuzh da znam koja je to kanada jabuka mada je ja nemam.miris i ukus uh predobar
i kakve su ti to rajcice u ruci,naziv,ukus,urod ?
 
...hoće hoče...sigurno, ak su moje preživjele samo vikendom tretman, kako ne tvoje kad si blizu njihSmile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:11
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





[IMG]http://oi50.tinypic.com/dm38jt.jpg" /> andine[IMG]http://oi47.tinypic.com/2ihwmbm.jpg" />

AJME   pao sam sa noga vidjevši ovu ljepotu,šta radiš sa ovim   rajčicama,(mslm,) pripremaš li zimnicu od njih?
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:12
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

joj Viz.ista sam ko i ti samo sanjarim starost docekati negdje na dalekom selu,a kuca ima da bude kao iz bajki,malo,slatko,sareno hihiih.sad citajuci vas skuzh da znam koja je to kanada jabuka mada je ja nemam.miris i ukus uh predobar
i kakve su ti to rajcice u ruci,naziv,ukus,urod ?
 
piše ti kod svake slike koja je a kod koje nema ime za te neznam jer mi se izbrisalo sa pločice, inače istražujem da saznam ime za njih..
 
odi na googl i napiši samo ime rajčise i dodaj tomato seeds i izbaciti će ti puno  o toj rajčici.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 23:16
mi smo se isto ove godine nabrali tog meni omiljenog povrca paradajza do mile volje.na kraju se nije mogao "ubiti"pa ga samo mraz dotuko.da hoce ovako svake godine biti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.