Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:13
hahah zauzima zena malo po malo.vizardice nemoj samo stihat put istjerat ce te muz iz vrta   
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:15
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

   Draga Wizardice moram se smijati ovom tvom postu, ovo za epidemiju, onda smo iste, pitanje je samo vremena kad ćemo obje prijeći u pandemiju.... Naravno samo se šalim, nemoj mi uzeti za zlo...      
 
...hihihih,smile156 pravo kažeš, ja sam živa pošast na svom gruntu, samo mjerkam di bi kaj mogla ugurati, od 1100kvadrata ja kuburim sa prostotrom, veliki je vočnjak, a opet mi sve nekako maloEmbarrassed
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:17
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

hahah zauzima zena malo po malo.vizardice nemoj samo stihat put istjerat ce te muz iz vrta   
 
..ma mic po mic i ubrzo ja kod susjeda okupiram tlo, luda sam skroz, tjera me neki vrag da imam sve i svašta, a prostora ni za buhu.Muž samo gleda i klima glavomLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:17
Da se vratim temi,i u tebe je bila sušna godina,jesi li radila malč i imaš li problema sa voluharicama?
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:19
Takva sam i ja, stalno nešto sadim i od povrća i od cvijeća,trajnica voćki....MM kaže: Jesi ti luda, pa više nemaš ni mjesta za nešto posaditi, a ti još sadiš i naguravaš svašta nešto i stalno pronalaziš nešto novo!   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:20
 
..jelda da je fino, a još sam dodala neke slike, borim se sa rasporedom slika, nisu postavljene kako bi ja htijela, sve neš razbacano...grrr
 
..sjemenke ću kad uzmognem vremenski  poslati ti..sad malo kradem vrijeme dok se mali beba akarm ne probudi za papanje:)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:21
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


 
..jelda da je fino, a još sam dodala neke slike, borim se sa rasporedom slika, nisu postavljene kako bi ja htijela, sve neš razbacano...grrr
 
..sjemenke ću kad uzmognem vremenski  poslati ti..sad malo kradem vrijeme dok se mali beba akarm ne probudi za papanje:)


Nemoraš se žuriti ima vremena do Ožujka!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:21
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Takva sam i ja, stalno nešto sadim i od povrća i od cvijeća,trajnica voćki....MM kaže: Jesi ti luda, pa više nemaš ni mjesta za nešto posaditi, a ti još sadiš i naguravaš svašta nešto i stalno pronalaziš nešto novo!   
 
..joooj, kad ovo tvoje čitam...pitam se da nisi ti moj klonLOLsve ko kopija isto, a kaj moremo, sve volimo imati pa makar i u mišju rupu posadile, kaj ne?Big%20smile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:24
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Da se vratim temi,i u tebe je bila sušna godina,jesi li radila malč i imaš li problema sa voluharicama?
..gle, nečeš mi vjerovati, ja sam na svom gruntu samo  pola subote i nedjelju, mm radi svaku subotu, tako da sve što uspije, večinom je prepušteno majci prirodi...da stavljam malč i borim se sa voluharicama, izjele mi ciklu, luk, mrkve blitve, itako to, luda sam od njih.
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:25
kod mene cicoke nema u basti,nego mi je rijeka blizu,a tu je ima za izvoz.da li se moze jesti i ova divlja samonikla?ako moze odoh odma sutra vrecu nabrati hihihi
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:26
Fiki, pa daj stavi koju sliku, nemoj da se tebe čeka kao mene 100 godinaLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:28
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:

 
..hehhee, kad gledam od svih vas od koliko je ari napravljen povrtnjak, moj ti dođe ko plombica za omanji šuplji zub..u tom omjeru gledam, a što se tiće toga još imam na 4 mjesta  napravljenih manjih povrtnjaka.
Kaže mm da ću uskoro preć i u vočnjak, da se širim ko epidemija,hahha.Blitvu sam naručila iz Švicaeske (onu sa skroz crvenim listovima) a ovu drugu sam kupila na aukcijama, okus..utoliko se razlikuje što nije specifičan okus blitve..mislim..meni ima obična okus po zemlji...neznam kak drugima al ove crvene su blažeg okusa ikad ih napravim kao na špinat..mmm, za poludit koliko je fino.
 
Ma kakav omanji, to ti je konjski zub LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:29
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





Fiki, pa daj stavi koju sliku, nemoj da se tebe čeka kao mene 100 godina[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />

Sada mi povrtnjak nije baš prebujan,pa neću stavljati slike samo raštiku,brokulu,prasu,bob i začine,čekam ljeto i bujniji vrt!!!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:31
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

kod mene cicoke nema u basti,nego mi je rijeka blizu,a tu je ima za izvoz.da li se moze jesti i ova divlja samonikla?ako moze odoh odma sutra vrecu nabrati hihihi
 
..hm, nebih znala reći, ja sam dobila gomolje i posadila, poslikaj da vidimo cvijet kada bude il ako ga još ima..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:32
...monstera, imaš praf, ušteda energije, grbaće i ruku..pametno zborišLOL
 
..ovo je moj naj češnjak, uz livanjskiSmile dalmatiner
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:35
Fiki, što je prasa, sray al neznam.. u mom se vrtu nalaze još prokulice, blitva, nekaj lukiča, salata, kelj, zelje mrkvice, peršin, nikli oni lijepo sebiTongue
 
View%20Full%20Size%20Image
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:36
View%20Full%20Size%20Image   View%20Full%20Size%20Image
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:36
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





Fiki, što je prasa, sray al neznam.. umom se nalaze još prokulice, blitva nekaj lukiča, salata, kelj, zelje mrkvice, peršin, nikli oni lijepo sebi[IMG]smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />

Poriluk,ja nostop nešto novo kičim nemogu nikako podnijet prazan vrt!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:39
...aaaa poriluuuuk, uf, sad nekaj novog znam...neg' reci..kaj sad sadiš, ja sam sadila livanjski češnjak, mladi luk, kozjak luk 2 vrste da bude nekaj za Uskrs..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 00:40
vizardice i ova divlja cicoka je ista kao na tvojoj slici ima tako zut cvijet.ma ja cu je ic nabrat makar se otrovala sto me nasmaga sa receptima
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.