Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - wiz povrtnjak u malom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


wiz povrtnjak u malom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 68>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:33
znaj samo se ti zezaj sa mnom!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:34
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

znaj samo se ti zezaj sa mnom!
 
nonono, , njonji, njonji, njonji, ne paaaakati, evo još rajčica za tebeWink
  1965415_original%20%28497x373,%201968Kb%29
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:36
Pošto vi imate jako puno tii rajčica?koja vam je najukusnija?Surađujete li sa onom gospođom iz Požege što ima   700 sorti!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:37
...ma monstera, evo i tebi jedna mala al opako fina i slatka...loviWink
 mađarska autohtona mahuna
 hrastov list salata  kraljevstvo%20cvijeća
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:38
Wizardice vidim imaš silne krasne i različite vrste paradajzića, a reci mi imaš li možda onaj mali Tiny Tim ?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:41
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Pošto vi imate jako puno tii rajčica?koja vam je najukusnija?Surađujete li sa onom gospođom iz Požege što ima   700 sorti!
 
..heeee...rajčicoljupcu moj, G-đa Trudi je moja  najdraža poznanica, i za info ima 1000 sorti,moguće i više, puno sam od nje dobila, što sjemenki što znanja, predivna je osoba..
 
nego...koje bi rajčice silno željeli imati..ak može slika i ime..tako bi se lakše
 orijentirali.. pa i čenđali ko želiSmile
Dancing%20bean
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:42
...monstera...moš' je imat ak očešSmilerasla mi je na balkonu
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:44
Moja lista želja je velika ali ove   su mi najbitnije
1.yellow stuffer
2andine cournue
3.tamarillo
4ruski šljivar
5.crna rajčica
6.sorta limuniški iz rusije....a ostatak da i ne govorim
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:46
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Wizardice vidim imaš silne krasne i različite vrste paradajzića, a reci mi imaš li možda onaj mali Tiny Tim ?
..mam par sjemenki..nisam ga sadila, al mogu ti ga dati, pa kad uzgojiš pošalješ koju sjemenkuWink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:46
Ja bih te nešto molila. Vezano uz rajčicu Sweet Milion,imaš li je i kakva je to rajčica. Dobila sam sjeme od jedne naše članice i zanima me kakva je? Nisam je sijala jer sam ju prekasno dobila.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:47
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Moja lista želja je velika ali ove   su mi najbitnije
1.yellow stuffer
2andine cournue
3.tamarillo
4ruski šljivar
5.crna rajčica
6.sorta limuniški iz rusije....a ostatak da i ne govorim
 
..svih 6 mislim da možeš dobiti
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:47
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

Moja lista želja je velika ali ove   su mi najbitnije
1.yellow stuffer
2andine cournue
3.tamarillo
4ruski šljivar
5.crna rajčica
6.sorta limuniški iz rusije....a ostatak da i ne govorim [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />

jako sam se zainteresirao za ove rajčice   namjeravam povećavati broj sorta!baš me ovo ispunjava!
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:48
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Ja bih te nešto molila. Vezano uz rajčicu Sweet Milion,imaš li je i kakva je to rajčica. Dobila sam sjeme od jedne naše članice i zanima me kakva je? Nisam je sijala jer sam ju prekasno dobila.
 
..fenomenalna, okus izvrstan, dugački klastri, dugo rađa, ja sam je imala ovu godinu, nažalost nisam slikala, al obavezno iduću opet sadim..
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:49
Jooooj Wizardice baš si ! Te malce već jako dugo tražim! I naravno da ti rado vratim sjemenke!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:51
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


 
..fenomenalna, okus izvrstan, dugački klastri, dugo rađa, ja sam je imala ovu godinu, nažalost nisam slikala, al obavezno iduću opet sadim..




Ako sam dobro čula od nekih ljudi, navodno imaju voćni slatkasti okus?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:51

 Kako si ti počela sa   rajčicama? što te navelo na takav hobi,mene je taj virus uhvatio ima 2   godine i još se više širi
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:55



Prekrasan je Tinić! Naravno da ga hoću!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:55
da, ludilo od rajčica, neš požaliti ako ih sadiš (nije moja slika)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 01:59
Fiki, pošto obožavam rajčice na sve naćine, odlučih se prije 9 godina da ću sama sve povrče koje volim uzgajati, naravno, kupili smo grunt i avantura je počela, nadam se da će trajati d duboke starostiLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2012 u 02:00
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





Fiki, pošto obožavam rajčice na sve naćine, odlučih se prije 9 godina da ću sama sve povrče koje volim uzgajati, naravno, kupili smo grunt i avantura je počela, nadam se da će trajati d duboke starosti[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />
također, ja se nadam da ću povećati kolekciju,skupiti željene sorte
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 68>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.