Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hrast plutnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hrast plutnjak

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hrast plutnjak
    Objavljeno: 11 Prosinac 2007 u 18:40





Danas sam slikala nekoliko hrastova plutnjaka i pobrala nešto žireva.
Hrast ne gubi lišće i ima zanimljivu koru.
Ukoliko nekoga zanima, mogu poslati žireve.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 19:41
pozdrav! ako ovo bude netko ikada pročitao, pogotovo na koga se odnosi to će bit Čudo! da ne duljim mene bi zanimali žirevi ovog hrsta izmedju mnostva ostalog sjemenja, jedino ako nece uspjevati na kontinentuConfused
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2010 u 11:03
I mene zanima par žireva,jesu li to oni plutnjaci iz Istre?
Na vrh
medomann View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje medomann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 01:32
nitko nažalost ne posjećuje ovu temu Trava moj ko bi imao žireva, pogle od kad stoj, 2007...
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:25
Dali tko poznaje Mimu,ili možda zna gdje se nalaze ovi hrastovi plutnjaci.
Na vrh
trava View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2010
Lokacija: Zadar
Status: Offline
Bodovi: 657
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 14:33
Trebao sam odma malo proguglati,našao sam da plutnjaka ima pored Pule čitava šuma,a navodno ih ima i u parkovima po Splitu,ima li ko iz tih gradova sa informacijama gdje bi se mogla nalaziti ta stabla?
Na vrh
palmofan View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 28 Lipanj 2008
Lokacija: Kutina, Croatia
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palmofan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2014 u 11:34
Hrast plutnjak koji raste u botaničkom vrtu OŠ Ostrog u Kaštel Lukšiću. Hrast se nalazi uz malonogometno / košarkaško igralište te nije u ograđenom dijelu vrta. Ako netko živi blizu ili je u prolazu sad je pravo vrijeme da pokupi žireve jer su počeli padati sa stabla. Ja sam sakupio nešto žireva, nadam se da će mi bar jedan proklijati na proljeće.

http://post.org/ -

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.