Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 381>
Korisnik
Poruka
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 17:21
Pa kad se mora, da budemo ozbiljni...(imam prekrižene prste, psssst)

Jedno zbilja ozbiljno pitanje. Wiz, vidim da imaš starinske sorte jabuka... znaš li gdje se mogu kupiti (naručiti) sadnice starinskih sorti jabuka i krušaka?
U planu nam je obnavljati voćnjak, a ja ne želim imati prskano voće...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 17:33
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Pa kad se mora, da budemo ozbiljni...(imam prekrižene prste, psssst)

Jedno zbilja ozbiljno pitanje. Wiz, vidim da imaš starinske sorte jabuka... znaš li gdje se mogu kupiti (naručiti) sadnice starinskih sorti jabuka i krušaka?
U planu nam je obnavljati voćnjak, a ja ne želim imati prskano voće...
 
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 17:38
Nemam u dvorištu ni voća ni povrća, tek poneku stabljiku feferona ili rajčice ,al ću svejedno zaviriti da vidim šta se tu događa.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 18:15
Dobro nam došla Dijana!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 18:48
nije problem za još jednu brbljaonicu... dobra ideja.... ali drzimo se nekako nevezanog brbljannja o vrtu i povrću.... i slicnim temama... da nemamo dvije brbljaonice iste samo na razliciti mjestima....
 
ono lagana kava uz mrkvu i zelje smile159
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 18:54
Hvala Vam Admine! Kao što sam i ja to navela u prvom postu, i ja tako mislim da bi se u ovoj brbljaonici trebali isključivo držati razgovora i šali više vezanih za povrće.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:04
Danas jest nedjelja,ali sam se naživcirao jakoo!Ja u vrt po brokulu,kad tamo najezda mušica na kupusu!!!RRR,kako sam ljut,riješit ću se ja njih pomoću homemade likvi,prašak pecilni,voda,bit će njima
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:07
Otkud u ovo doba mušice? Meni se to obično događa dok je jako toplo, nisam nikad primjetila mušice dok je hladnije.....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:12
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Otkud u ovo doba mušice? [IMG]smileys/smiley3.gif" align="middle" /> Meni se to obično događa dok je jako toplo, nisam nikad primjetila mušice dok je hladnije..... [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />
I ja se čudim,ali bit će njima sutra !!!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:17
Da pokušaj to riješiti čim prije..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:48
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Da pokušaj to riješiti čim prije.. [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />
Oću!!!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 19:51
Čudno mi, gdje su se ostali povrtlari razbježali?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:02
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Čudno mi, gdje su se ostali povrtlari razbježali? [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley6.gif" align="middle" />
večeras ćemo mi oko 10 h!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:03
Ma slikaj se onda.... Pa neću onda do jutra biti u kafiću! Nema šanse...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:10
Ništa čudno za mušice.... kod mene je jedna ruža istjerala, a izbojak pun onih gadnih zelenih uši!!!

Od ovih glupih temperatura i beštije izgubile kalendar.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:19
Vjerojatno misle da ide proljeće...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:23
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Čudno mi, gdje su se ostali povrtlari razbježali?



upravo stigla sa sela , pozdravljam društvo, 4 velike hrpe smo mm i i ja danas
zapalili suhih stabljika paradjza , a na vrhu 2 velika pacova koji su dolijali na roza pšenicu i otegli papke LOL, cijeli dan smo rastjerivali udvarače naših Boe i Ree tjeraju se obadvije pa nam je od pola sela pasa oko ograde smile81
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:27
E. nona Dobro nam došla ovdje! Uffff tih štakora valjda nema gdje ih nema! A i to sa psima zna biti ponekad gadno...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:28
Dobra večer svima! Evo nešto za otvorenje


Uploaded with ImageShack.us
Lipik
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2012 u 20:30
ma da , zaboravila sam još i miševe ovaj tjedan sam tri uhvatila u mišolovku u kuhinji, čim ostavim otvorena vrata ulijeću ko ludi, a nije još ni hladno Angry
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.