Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 381>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 19:46
ima li kakve štete u vašim vrtovima od snijega
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 19:56
Dobro vece admine,jos pitate kako da nema!? ne mozemo da sijemo kud ce nam veca steta
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 19:58
viz.i ja jedva cekam proljece da hoce brzo proletiti i januar odma lakse znas blizi se kraj zimi.
monstera haha koliko *volis*zimu izgleda samo nam Fiki ljubi zimu
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:00
Zasada nema većih šteta, gazda!
Nekoliko polomljenih grana u voćnjaku, ali nije strašno.
Samo da ne nastavi ovako...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:00
Večer Admine! Baš lijepo što ste svratili malo i ovdje. Ma kod mene i nema neke štete, osim što se bojim ako ovako nastavi da mi neće strgati plastenik, jer kod nas se nikad ne zna iz kojeg smjera će okrenuti vjetar. Danas je izgleda bio početak ludog vremena, mećava sad iz jednog, sad iz drugog smjera....ma ko hotel promaja, baš zbog toga ne volim ni zimu, ni snijeg...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:12
Volim snijeg,ali jedva čekam proljeće,Sjetvu !
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:16
Eto te sad na Fiki! Pa mi svi i sanjamo kako bi već nešto sijali i sadili..Ne bi mi uopće bilo teško odmah nešto saditi i sijati ispočetka čim prođe jedna sezona , da se odmah nastavi druga...Bolje i to, nego glupo lopatanje snijega, kakve koristi što se nateglim snijega ko magare, što ga moram seliti s jednog mjesta na drugo.....Glup posao zar ne? Umoriš se ko pas,a nikakve koristi od takva posla...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:17
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Eto te sad na Fiki! Pa mi svi i sanjamo kako bi već nešto sijali i sadili..Ne bi mi uopće bilo teško odmah nešto saditi i sijati ispočetka čim prođe jedna sezona , da se odmah nastavi druga...Bolje i to, nego glupo lopatanje snijega, kakve koristi što se nateglim snijega ko magare, što ga moram seliti s jednog mjesta na drugo.....Glup posao zar ne? Umoriš se ko pas,a nikakve koristi od takva posla... [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" />
Prepusti lijepo sve prirodi!!!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:19
Lako tebi reći, ali ako ne očistim snijeg MM ne može autom van i na posao, moje životinje ne mogu van.....ne mogu po drva....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:22
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Lako tebi reći, ali ako ne očistim snijeg MM ne može autom van i na posao, moje životinje ne mogu van.....ne mogu po drva.... [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley21.gif" align="middle" />
Koje životinje imaš?Ja imam zagorske pure,guske,patke,10 vrsti kokoški,biserke!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:35
je st da je snijeg koristan recimo za voce i pomrznu se mnoge napasti baje insekti,ali bilo bi lijepo i bez njega [IMG]smileys/smiley23.gif" align="middle" />
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:38
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

   Koje životinje imaš?Ja imam zagorske pure,guske,patke,10 vrsti kokoški,biserke!


Kokoši, patke, zečeve,tri mačke i dva psa japanski Chow-Chow.     
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:41



Ovo nisu moji psi, ni slike, posuđeno je s neta...     Ali moji jako sliče ovomu desno...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:47
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

[IMG]http://i371.photobucket.com/albums/oo160/bjeliszona/lg_chow_chow6.jpg" />[IMG]http://www.netchows.com/champions/images/champion18b.jpg" />

Ovo nisu moji psi, ni slike, posuđeno je s neta... [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> Ali moji jako sliče ovom desno... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
OOO,ja ti mrzim mačke i pse! i[IMG]smileys/smiley18.gif" align="middle" /
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:47
Dobra vam večer,
Kod nas puše orkanska bura,lomi grane,zatvoren most,snijega,a da se pitam što sada'
Sutra je novi dan!
smile159
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:47
...ja neznam što se dešava na mom gruntu, 20 km je udaljen od mene, zasigurno je vočnjak stradao...ko zna kad ću otić na "uviđaj"
 
...moja omiljena pasmina pasa je LABRADOR, imam ženku, predivnu, dobru, pametnu, ljubim je jaSmile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:49
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

OOO,ja ti mrzim mačke i pse!


Eeeeeee jesi neki! Tko ne voli životinje, ne voli ni ljude!   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:50
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:





Dobra vam večer,
Kod nas puše orkanska bura,lomi grane,zatvoren most,snijega,a da se pitam što sada'
Sutra je novi dan!
[IMG]smileys/emot41.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile159" />


Eeeeej Belinice! Nije ni kod nas puno bolje, ludnica od vremena...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:51
Originalno poslano od člana Fiki Fiki napisao:

OOO,ja ti mrzim pse i mačke!!!
...sram te i stid bilo...tak nekaj reć, i napisat..
psi mačke su zakon
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2012 u 20:52
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

 

Eeeeeee jesi neki!  
Tko ne voli životinje, ne voli ni 
Ja volim sve životinje osim pasa i mačka,obožavam pernate životinje,kornjače koje već spavaju zimski san u mome vrtu,imam 6 komada!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.