Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 328329330331332 381>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 12:39
 
  Dragi moji naprosto ne mogu odoliti, a da ovo ne podijelim s vama....


  Da li je netko ovo probao? Imate li kakva iskustva s time?  Ja se još malo dvoumim, zapravo dosta sam skeptična ali mislim da ću možda probati pošto me muče razne tegobe, mislim da u ovome leži makar djelomično riješenje mojih problema...Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 13:37
Daj Boze da se pronađe konačno lijek za kancer,a i druge teske bolešćure.meni je interesantan taj članak,trebalo bi isprobati ima smisla u navedenom.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 14:13
 Pustilka, čitala sam malo po net-u, ako se ne varam jako puno ljudi je to probalo i svi kažu kako im je nakon toga puno bolje....Ne znam, nisam probala, ali kako neki kažu da su se riješili i najgorih bolesti, moguće je da u tome nešto ima...Smile

 Ako pogledaš malo ova tri sastojka koji se navode....u njima nema ništa loše....

   Pelin - sam po sebi sadrži tvari koje bakterije i paraziti uopće ne podnose i već  i mala količina dovoljna je da ih ubije. No koliko god on koristio za lijek, mora se pridržavati točne mjere jer je u nekim omjerima Pelin iznimno otrovan, stoga Orezno s njim !  

  Crni orah - Osim što je je jako ljekovit ( Ulje crnog oraha ) ima nekoliko puta ( ako mjerimo u postocima ) više joda od običnog oraha, zamisli samo što to znači za našu štitnjaču...No i tu dolaze u obzir samo navedene mjere ( manjak ili višak joda također je štetno za štitnjaču ) 

 Klinčić - Ne mogu nešto puno reći o njemu, evo i ja sam ovdje na ovom linku saznala malo više o njemu, ali meni je isključivo služio kao dobar začin ( npr. dok nekima služi za kuhano vino, meni je prefin u medenjacima , a kasnije sam saznala da može izvrsno poslužiti u nekim umacima od mesa i sl...) 




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 14:20

Svakako bi vrijedilo probati, ali samo po ovim točnim uputama, nikako nešto eksperimentirati sam s biljem  ( ovo sve ima za kupiti osim ovdje gdje navodi u linku,  ima još nekim ljekarnama, bar kod nas ) ...smile60smile209






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 15:05
Da u pravu si,sve sa mjerom uzimati,inace...
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 15:17
 
 Točno tako Pustilka, inače , ne daj Bože smile223smile224


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 15:26
Ma nece to jos valjda.Tongue
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 16:17
 

    Samo kažem da sa svime treba imati pojačane mjere opreza...Smile






Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 20:25
sada sam pročitala članak i daj Bože da to zaista i djeluje, jer će se puno ljudi spasiti sa tim...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 23:21
 Kaktusiću, negdje sam našla kako je ta doktorica izliječila oko 20.000 ljuid koji su već bili u "otpisanima" već ih je i medicina otpisala...A onda je ta doktorica krenula liječiti  ljude i izliječila ih je s ovim antiparazitnim programom. Koliko tu ima istine, ne mogu sa sigurnošću tvrditi, ali očito ima jako puno istine , medicina je znala za ovo, ali se sve tajilo, još i dan danas se štošta taji, zna se zbog koga i kome to ide na ruku...( vjerujem da i ovdje svi znate, tako da nema potrebe da to posebno naglašavam).
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 23:27
 Ima masa stvari koje stalno navode da je najveći problem u našoj jetri ( moguće istinito, ako malo pogledamo, jetra je najveći sakupljač raznih otrova iz tijela, otrovi se s vremenom natalože u našem tijelu i tu zapravo nastaje hrpa tegoba i problema, a da možda nismo ni svjesni otkuda sve  to ) ...Npr. uzmimo glavobolje..možda nismo ni svjesni, ali vrlo lako moguće da i one potječu zbog zagađene jetre....koliko  sam mogla shvatiti lijepo piše kako je naša jetra također puna sitnih kamenaca koji onda također dovode do raznih tegoba i bolesti ( netko je spomenuo kako mu je ovim programom izišlo oko 2000 kamenčića, raznih veličina...nakon toga, ta osoba je rekla kako je bila puna energije, više nije bila umorna i pospana kao inače, a olakšanje je bilo takvo da je imala osjećaj kao da se ponovno rodila.. ) 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 23:29


 

   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:13
Pozdrafćek dajzoljupcima :)
 
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:15
 Heejheeeej Wiz ! smile79smile86
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:18
..heeeej monsekićkateleen:18kateleen:18
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:19
   
         Što se dobroga radi kod tebe? Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:20
...evo malo došla da pročitam poruke..na koju da odgovorim i da vas pozdravim???????? ????? ? ?????? ?????? ? ???? ?????? ?????? ????? ????????
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:21
 He,he,heLOLLOL  gdje si našla ovog slatkog medeka? 


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:22
...aaaa, medo mene našo...spopiknul se na mog miša i ja ga teleportirala eto tu Big smile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 23:26
pa...eto..dođoh, vidjeh i odoh...nema nikog...pustoš je...hehhehee..a kiša pada i zima mi je..noooooć  :)
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 328329330331332 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.