Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decopupage u BiH
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decopupage u BiH

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Decopupage u BiH
    Objavljeno: 29 Studeni 2012 u 22:59
Otvaram temu s namjerom da okupim tete salvete iz BiH.Ja sam inace iz Banja Luke, i imam problem kad mi treba nešto, nigdje nema to da se kupi, počev od salveta (u Bl ima samo jedna prodavnica koja to prodaje), preko predmeta za rad, do boja, lakova, i ostalog materijala. Konkretno sad mi treba jedan sat sa mehanizmom i nigjde ga nema...

Drage tete pomozimo jedne drugima, pa nismo mi bas takvi antitalenti za ovako divan hobi...

Pozzz i nadam se da nas ima!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tralala View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tralala Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2012 u 12:25
Ima, ima, i nas i mehanizama za satove Thumbs%20Up
http://www.facebook.com/hobbyart.multimediaprint?ref=ts&fref=ts
Mislim da salju robu postom u cijeloj BiH. Preporucujem od srca, gdja koja radi je jako ljubazna i susretljiva, a asortiman robe je odlican.
Pozdrav

Na vrh
natasatodorovic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natasatodorovic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 12:25
imas u bubamari sve sto ti treba
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2012 u 16:51


A gdje se nalazi bubamara?
Jannete imaš pp
Na vrh
janette View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janette Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 14:59
Lily54 Bubamara je jedna prodavnica u Banja Luci...
Hvala Tralala i hvala NatasaTodorovic (pronasla sam neke sitnice u bubamari).
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:36
materija za decoupage mozes nabaviti i u "TUGRA" u Sarajevu,krasan izbor i jako fine cijene...salju i postom za cijeli B i H ...ako si na fb lako ces pronaci,porukom mozes sve naruciti.

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2013 u 23:37
Sarita...hvala!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 11:22
cure,zna li neko ,gdje u B i H mogu nabaviti rizin papir ?
u Mostaru nema ama bas nista osim ljepila,boja i lakova..o rizinom papiru mogu samo sanjati.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tamara837 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Ožujak 2013
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tamara837 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 12:32
Evo i mene ovdje :))pocetnik sa radim sa zamjenskim materijalom...
radnje za koje ja znam je doticna Bubamara u Jevrejskoj u Banjaluci i vec pomenuta Tugra u Sarajevu koji salju materijal postom...

sve drugo se moze naci putem FB...pokusajte :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.