Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mexico
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mexico

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mexico
    Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 10:18
StarStarStarStarStar 
Mexico, Yucatan, Chichén Itzá
 
 
Prigodno današnjem danu 21.12.2012 stavit  ću stare slike  sa ovim objašnjnjem:

 Kada ne mogu biti tamo na današnji dan evo bar slike kada smo bili tamo LOL
 
A bilo je to u sječnju 2008 godine.
 
 Zahvaljujući našem poslovnom partneru Peugeotu ( zapravo ondašnjem direktoru postprodaje, jednom vijetnamcu) i našem radu i rezultatima, nagrađeni smo  putovanjem u Mexico ...
 
Opisat ću ga u slikama a za prvi post evo ove prigodne.
 
 
 
 
 
 
 
Crne rupe... prstenovi kroz koje je na ovoj visini od 6 m trebala proći gumena lopta teška cca 6 kg ( nije se smjela dodirivati rukama) i kada bi se to dogodilo vođa tima je bio pogubljen...Cry 
 
 
 
Cenote
 
 
 
 
 
Male maye Smile
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 10:49
LOLTrebali smo odletjeti iz Zagreba ali je bila strašna magla pa smo morali za  Ljubljanu pa do Pariza.
Uspjeli sletjeti u Pariz ali više nije bilo moguće dalje za MEXICO CITY ( Ciudad de México), pa smo imali sreće noćiti u Parizu i vidjeti ga noću i sutradan cijeli dan.  Stavit ću i te slike...
 
Kako to nije bilo u planu, ostavili smo kofere na aerodrom ali su zabunom odletjeli za Mexico City, pa onda u Cancun pa nazad u Pariz i opet ustim putem u Cancun .. LOL
 A za svo to vrijeme  mi 9 dana šetali po Mexicu u onome što smo imali, što su nam u hotelu u Parizu dali u maloj toaletnoj torbiici ... ( pa ćete vidjeti čizme i majcu kratkih rukava a da ne spominjem da smo u tim majcama i spavali LOL)
 
Nije bilo vremena za šoping, važno je da smo nešto vidjeli u to kratko, neplanirano vrijeme i vjerujte nije nam ništa smetalo.
 
Kupili par krpica tek u Cancunu ( izbor je bio čudo Big%20smile) i šlape i to je bilo dovoljno. A čemu veliki koferi kada krećemo, pitala sam se tada ...LOL
 
Evo piramida Mjeseca , Teotihuacán udalje 50km od Mexico City i čizme na 28 stupnjevaLOL
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 12:41
Predivne slike, i iskustvo sigurno :o))
 
ZavidimEmbarrassed
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 15:37
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Predivne slike, i iskustvo sigurno :o))
 
ZavidimEmbarrassed
 
Imali biste i vi što pokazati i na čemu vam ja zavidim.... Florida i New York  Wink
 
Rijeka

Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 16:58
Super,najbolja mi je ona slika saa Mayama ! Kako bi ja volio tamo otići!!!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 19:30
MiraK...divno putovanje
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2012 u 23:34
Hvala ti na slikama Vašeg interesantnog putovanja.
Isplatilo se vidjeti ove piramide, pa makar i u čizmama. Clap
Piramida Mjeseca, Chichen Itza, male Maye - prekrasne sličice.

Hvala Mira Ksmile78
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2012 u 23:38
Ekstra slike i dozivljaj....bolja prilika nije mogla biti da na ovo i pokazes...Puna iznenadjenja,kao uvek smile78
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2012 u 00:40
Bilo je to prekrasno putovanje i za vas i za kofere koji su bome popriličan put napravili bez vas dvoje. No, šalu na stranu, makar i u čizmama, vjerujem da si u potpunosti uživala. Čekam nastavak priče. 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 14:35
Hvala što si podijelila s nama ovo lijepo putovanje
.. evo imam jedan suvenir iz Chichenitze (donio mi je sin)

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2013 u 15:23
Mari, dobro si me podsjetila, moram izabrati još neke slike i staviti.
 
Lijepi suvenir. Sin ti je pravi! Tako pažljiv...
Rijeka

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 13:01
Preljepo je to putovanje,Clap
To mi je opsesija-Inki,sanjati ću i dalje,i putovati sa tobom MiraK.smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 02:23
Čekam nastavak.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 11:40
Kiki, biti će uskoro. Hvalana interesu.smile78
Rijeka

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 12:43
divno Mira, tek sam sad ovo vidila!
i ja čekam nastavak!!!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2013 u 15:02

Pripremam  se, puno mi jer to posla a malo vremena.

Bilježim slike, smišljam redosljed...natuknice... a danas popodne i  sutra nisam  doma.
 
Malo  strpljenja  i   hvala  vamsmile72
 
 
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.