Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje cvece-moja ljubav
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje cvece-moja ljubav

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 126>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 06:34
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Koliko ti vrsta tulipana imaš, kao da si iz Holandije LOL Sve jedan ljepši od drugoga, a i neobičnih ima puno.


Nije ti ta losa da sam iz HolandijeWinkLOL,hvala,draga moja ima puno ali nikako nema Sladoled lale,ili su prevarili kad sam kupila ili nije jos procvetala,zato svako jutro sa soljom setam i zavirujem jel je imasmile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 06:37
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

I meni su za oko zapali tulipani jako ih volim,a tek kako mirisu uhh!Lijep ti sav cvjetnjka.


Prvo moram reci da ti je maca prelepaSmile,a i ja sam se iznenadila kako pojedini tulipani divno mirisu,hvala na poseti,drago mi je sto te vidim.smile78
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 06:58
Cega sve ovde novog ima otkad nisam bila
Kakve lale zeno imas...fantazija,a tek saponika,floksic,ostici
Tako sam srecna sto ovu kaficu pijem u tvom i drustvu tvog prelepog cveca...eto mene uskoro ponovo
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 07:37
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

smile227 predivan je!!!! Inače volim jako tulipane, ali ovaj oduzima dah!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 13:20
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Cega sve ovde novog ima otkad nisam bila
Kakve lale zeno imas...fantazija,a tek saponika,floksic,ostici
Tako sam srecna sto ovu kaficu pijem u tvom i drustvu tvog prelepog cveca...eto mene uskoro ponovo



Gledaj ti nje .........probudila se iz zimskog sna,pa dobro mi dosla u goste draga Beti.......cekam tvoje slike.Hug
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2013 u 16:06
Ma kakva zima pocrnela sam sto od zemlje,sto od sunca a videces i gde
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:48
Vladkich,hvala na poseti,jeste lep samo ove godine su mnogo sitniji no nema veze vazno da ih imasmile99
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 22:49
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Ma kakva zima pocrnela sam sto od zemlje,sto od sunca a videces i gde


A jde jedva cekam.smile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 23:06
Koliko tulipana, raznih oblika i boja, prekrasno Clap
život je more
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 23:14
Draga Leona , ja sam bila u Amsterdammu a i drugdje po Nizozemskoj i mogu ti reci , tvoji tulipani se mogu mirne duse mjeriti s njihovima !

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 20:34
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Koliko tulipana, raznih oblika i boja, prekrasno Clap


Hvala Lantana,sta da radimo kad nam je uvek malo pa kupuj i samo kupuj...siri se....smile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 20:36
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Draga Leona , ja sam bila u Amsterdammu a i drugdje po Nizozemskoj i mogu ti reci , tvoji tulipani se mogu mirne duse mjeriti s njihovima !


Eh,draga moja,EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed ,bas si me postidela,ali svakako mi vrlo prija ova konstatacija,hvala od srca.smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 20:38
Kapa dolje majstorice, PREKRASNOsmile128
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 13:57
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Kapa dolje majstorice, PREKRASNOsmile128


Ih,Aralija,bas si me postidela,ali hvala ti na tako lepom misljenjusmile79
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 22:38
Prošla sam tvoj vrt o zadnje stranice prema prvoj i onda ponovno lagano nazad jednostavno nemam riječi, prekrasno
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2013 u 22:42
Evo i ja konačno malo došetala do tebe! Sve ti je pre,prekrasno Leonice!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 20:34
Originalno poslano od člana Ksan Ksan napisao:

Prošla sam tvoj vrt o zadnje stranice prema prvoj i onda ponovno lagano nazad jednostavno nemam riječi, prekrasno


Drago mi je da ti se svidja,i hvala na posetismile79
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 20:36
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Evo i ja konačno malo došetala do tebe! Sve ti je pre,prekrasno Leonice!


Uvek si dobrodosla i uvek rado vidjen gostsmile82
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:05
Draga Leona koja ljepota od tulipana kod tebe, šteta što im je sezona na izmaku, jedva čekam nove slike iz tvog vrta.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 21:07
Došetala, prošetala i.... došlo mi da plačem.
Ne od zavisti ili ljubomore, da ne shvatiš pogrešno.
Nego zato što tulipani tako brzo prođu. Što im cvijet ne traje bar 2-3 mjeseca??? Ili makar mjesec, nego tako brzo odu...
Leona,
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 126>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.