Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Fanikin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Fanikin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Fanikin vrt
    Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 20:29
Evo već sam neko vrijeme s vama, danas sam zahvaljujući jednom članu odlučila da vam se predstavim.
Ovo je moj vrt.











Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 20:30
Draga,vrt ti je predivan ,daj još slikica ,Svaka ti čast,posebno mi se sviđa ova jela,smreka!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 20:35
Najprije da ti zaželim dobrodošlicu i dugo se sa nama družilaSmile
Sretna i vesela Nova Godina.
 
 
  smile160
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 21:01
Hvala vam na dobrodošlici,i naravno i vama svima sretna Nova Godina. Malo se mučim sa stavljanjem slika, neke su mi prevelike, neće nikako da se smanje, probavala sam nekoliko puta, to sam danas slikala.
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 21:23
Dobro došla i veselila se s nama u pobjedama i naravno porazima u cvijetnim vratolomijama.smile141što si se odvažila biti s nama, btw svima nam je neko pomogao prilikom uključivanja, još jednom DOBRO DOŠLA
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 21:43
Vrt je lijep u zimskom ruhu! Prostranstva imaš, volje i ljubavi također.... bit će to lijepo druženje!
Dobro došla!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:02
Dobro došla i dugo uživala sa nama i sretna ti 2013 god!
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:40
još jednu ću probati, nadam se da ova bude kako treba



svima puno hvala na dobrodošlici, i želim se dugo družiti s vama
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 22:45
Dobrodosla, cvjetna prijateljice i sretna ti Nova Godina.
 
I.... "let the sunshine in" sto prije.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 07:22
Dobro došla!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 10:13

Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 18:44
još jednom se zahvaljujem na dobrodošlici, ovaj forum je divan, dok nisam došla ovdje nisam ni znala kako malo znam o cvijeću. Do prošle godine sam sadila samo nešto sezonskog cvijeća, a onda sam lani to malo pokušala promjeniti sadnjom višegodišnjeg, nešto je bilo uspješno, nešto ne.. i tako, eto raduje me što sam s vama
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 19:29
Fanika,tvoj vrt izgleda očaravajuće i u ovim zimskim danima a vrlo lako ga mogu zamisliti svog u cveću i okupanog suncem.Biće pravo zadovoljstvo prošetati njime kad proleće ponovo zakorači u naše živote.
I ja se skoro pridružih ovoj cvetnoj družini,al' svejedno...

...i sigurna sam da ćemo se duuugo i lepo družiti i zajedno sticati znanje koje nam fali...
...i još nešto...želim ti srećnu i cvetnu Novu 2013.godinu!

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 19:59
funscrape.com
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2013 u 20:03
DOBRODOŠLA- već se vidi prelijepa okučnica,biće mi zadovoljstvo uživati u njemusmile79
Na vrh
Fanika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 20 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fanika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 14:21
Drage moje, ja za sada nemam nešto puno za pokazati, starih slika nemam, a novih će biti kad bude nešto zanimljivije na njima, sada planiram krenuti sa sijanjem cvijeća, imam nešto sjemena pakujcai gazanija pa bih to ovih dana posijala, samo ne znam da li je rano za sijanje, a sada uživam u vašim vrtovima
Let the sunshine, let the sunshine in...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 14:29
Dobrodošla među ljubitelje cvijeća i dugo se s nama družila.Krasne zimske slike.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 20:13
Fanika,ja znam koliko znaci pozeleti nekom dobrodoslicu,jer i ja sam skoro dosla,zato dobrodosla i dugo se druzili na ovom prelepom forumu,drago mi je sto ovako nesto postoji i sto me cini srecnom da sa vama cvetoljupcima mogu podeliti srecu i zadovoljstvo lepote nasih cveckica od semena do semena...
Ne posustaj jer svi smo krenuli sa malo,a ovo sto si pokazala je lep pocetak ,mnogo mi se svidja na prvoj slici jela ili je ono nesto drugo lep prizor za pogledati imas cini mi se veliko dvoriste sa lepom travnatom povrsinom...zelenilo .lepo jedva cekam prolece da nam se to sve zasareni...smile57
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 20:48
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2013 u 21:25

Imam osjećaj da se ispod ovog bjeličastog inja krije mnogo toga lijepoga. Jedva čekam da prođe još ovo malo siječnja, veljača je i onako kratka, a onda ćemo već početi istinski uživati.
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.