Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - stenik - decopage počeci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


stenik - decopage počeci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 18:05
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 18:15
hvala vam svima koji ste pogledali moje radove, ja evo koristim svoje učitelje dok su još kod kuće da me obuče kako da prebacujem slike tamo-vamo (učitelji su naravno djeca a oni često nemaju vremena za nas a još manje razumijevanja hehe, a mi sporo pamtimo Wink)
Ovih dana ću se polako okušavati dalje, decoupage je definitivno zarazan.
Hvala i na riječima dobrodošlice, dugo ja vrtim po ovim stranicama samo što na njima nisam bila aktivna. Čitajući vaša iskustva koristim u radu drvofiks, boju za beton. smile219
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 23:20
Sve je super, a ovaj tanjur sa mačuhicama mi je mrak, volim mačuhice.
Da li si to zaljepila cijelu selvetu ili si izrezivala i ljepila?
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2013 u 23:31
I da, dobrodošla u klub teta salveta
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2013 u 23:13
Vlatka hvala na dobrodošlici smile56
salveta je u komadu preko tanjura, namučila sam se s njom a sad ovdje vidim savjeta za pomoć. Ali vratit ću se ja!!!

Što više čitam, a ovdje ima šta da se pročita, manje znam, tj. vidim koliko malo znam.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 10:37
Dobro nam došla i budi još duuugo s nama. Vrlo dobri početci i puno hrabrosti kod ljepljenja cijele salvete. Ubrzo ćeš biti pri vrhu. Nastavi tako i dalje
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 21:53
Dobro nam došla - vidim da smo dobile još jednu jako naprednu početnicu. Želim ti ugodno i lijepo druženje ovdje Heart
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2013 u 18:12
draga stenik zdjela je rađena izvana a satne mehanizme naručujem iz Chemaka, tamo su najjeftiniji i imaš dvije veličine osovine, bolji su veći za drvene daske i tanjure a kraće osovine za staklene tanjure
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2013 u 21:13

Dobro došla među tete salvete i nas početnike
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2013 u 12:09
Dobrodošlica i od mene ,samo naprijed ova zaraza je divna
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 23:32
Gogs, jani, mumica, leptirek, lily54 svima PUNO hvala na dobrodošlici!!! Kako sada stvari stoje još ćemo se duuuuugo duuuuuugo družiti na oivim stranicama, jer kako lily54 kaže OVA ZARAZA JE DIVNA!!!! Već sam nekoliko puta negdje na ovom forumu napisala da ste sve divne i nesebičo dijelite savjete i svoja iskustva. Što više čitam čini mi se da manje znam, a sve bi htjela odmah!!!! smile177
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 13:31
Polako draga - i mi smo duuuuuugo čitale, učile i još uvijek imamo što učiti....Wink
 
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2013 u 18:47
Prije svega velika dobrodošlica našoj novoj teti salveti čiji radovi ne izgledaju nimalo početnički. Svaka čast, jako su lijepi, a najviše mi se sviđa onaj zlatni tanjur i tanjur s mačuhicama. Želim ti još puuuuuno lijepih radova i duuuuugo druženje s nama....
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 14:09
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 18:31
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2013 u 18:34
sad vidim da sam stolčicu trebala malo bolje dotjerati prije makeovera, ali bila sam nestpljiva da je vidim koliko-toliko dotjeranu. Kad nam dosade suncokreti muž mi je obećao da će je restaurirati, a ja ći staviti zadnji glanc!
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 08:43
Prekrasan sat s maslinama, baš po mom ukusu! Smile Tanjur s mačuhicama - mrak!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 15:10
Julija hvala na podršci!!! Embarrassed
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:21
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2013 u 19:25
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.