Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - stenik - decopage počeci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


stenik - decopage počeci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
Poruka
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 22:21
Originalno poslano od člana crvena dalija crvena dalija napisao:

upomoć jesi li vrečice radila sa ljepilom za tekstil ili običnim drvofiksom pomozi molim zte ja sam probala ali mi nejde


ja sam ih radila s ljepilom za tekstil JAVANA TEXTIL POTCH,  radila sam i jedan probni uzorak koji sam prala na 40stupnjeva - nije se ništa oštetilo, pogužvalo ili bilo što drugo, sretno s ljepilom. I držala sam se uputa - kada sam peglala zadržavala sam peglu na motivu da se bolje primi, naravno peglala preko krpe
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tea_luna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 182
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tea_luna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 00:21
Stenik...radovi su ti super Clap
jel ti i spavaš ili samo radiš ?? hehe..

jel kupuješ rižin papir u listovima ili roli ?

što se tiče vrećica, radila sam isto sa tim ljepilom, i super je...ništa se ne odjepljuje...samo se mora paziti da nije pegla prevruća i da se ne pegla predugo, kao što se meni jednom dogodilo, pa mi je rad promjenio boju.

Dalija, možeš pokušati..ali nekako se bojim da sa drvofiksom ne bi bilo dobro..jer on u vodi pobijeli, pa ne znam kako bi se ponašao kod pranja...
nisam pokušala jer još imam tog ljepila za textil. Dosta je skupo, ali dugo potraje.

< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332/netdefender/hui/ndhui.js?0=0&0=0&0=0">
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 20:12
haha, tea luna, ljenčarim ja dosta, jesi li pogledala datume koliko me dugo nije bilo s novim radovima. Kad nemam inspiraciju ja stanem, a onda udarim "turbo" tempo, hehe.
Skup je to hobi da radim i skupljam kod kuće, tako da radim od prigode do prigode, danas i sutra je neka izložbica koja je usput i prodajna pa sam si dala truda!
Onaj sivi rižin papir je bio u roli pa njega kupujem na metre, a bijeli je u listovima, kod nas je izbor slab pa je to sve što se nudi!!!!
Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 19:07
Super draga, svi radovi su ti jako, jako lijepi.....
Želim ti puno sreće na izložbi i da sve prodaš...

   
Na vrh
RIDRIDRID View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RIDRIDRID Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 07:36

Radovi su super, posebno mi se sviđaju podloge sa rižinim papirom. U kojoj trgovini ga nabavljaš i postoji li mogućnost nabave preko interneta?

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 18:39
sviđaju mi se ti kompletići...tanjur i vaza.....tanjur i pepeljara....pa sam tanjur ....pa sat...pa sve je odlično
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 10:48
I meni sve odlićno ,hoćemo još...
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 09:23
Radovi koje sam pogledala su ti jako jako lijepi, spuno ukusa ih radiš.
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2013 u 20:59
svima hvala Smile

ridridrid rižin papir nabavljam kod nas u hobi trgovini, ali kako je ovo mala sredina izbor im je jako slab, a nepovjerljiva sam prema internetskoj kupovini tako da se u tome još nisam okušala.


Na vrh
Maja1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 21 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maja1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 14:51
Bez obzira na slab izbor papira tvoji radovi su prekrasni, samo nastavi.
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2013 u 18:03
Majo hvala, nabavila sam si nešto stakla (na njemu najviše volim raditi) ali čekam da me pukne inspiracija! smile73
Na vrh
thania View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 84
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje thania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2013 u 08:34
jako lijepi radovi,boce pogotovo! Clap
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:12
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:19


stalno ratujem sa slikanjem, u prirodi je to sasvim ok, a za sam tanjur oni koji su ga vidjeli isto kažu da im se sviđa. Ali kad sam vidjela fotografiju  - smračilo mi se, fotografiranje ne mogu ponoviti jer je tanjur već promijenio vlasnika
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:24
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:26
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 15:49
ljepo nema šta
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 21:23


ovo je samo rižin papir, njegova struktura mi je jako lijepa i volim s njim raditi
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 21:26
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 21:32
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.